Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

hej Pati duza masz wade wzroku? wczoraj bolal mnie dosc jajnik, troche sie przestraszylam, ale odpukac narazie nic sie nie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, Pati ja jeszcze nie dochodzę do siebie:(Właśnie wróciłam od lekarza!było tyle ludzi,że na poczekalni-a jest duża,nie było już miejsca do siedzenia!!!Wczoraj na wieczór znowu mnie złapało:(Dreszcze zimno mi było strasznie itp.Teraz obecnie czuję się lepiej,ale jestem osłabiona!Swoje urodziny w łóżku spędziłam,super nie? Mamo Urwisa wizyta ok.Już od środy własnie biorę clo-tym razem wcześniej,bo od 3dc,przez 5dni!W środę znowu usg,potem zastrzyk,przytulanki i usg!I czekać!Aha i jeszcze będę miała test po stosunku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sangria mam minus 3.5 nie wiem czy to duzo ale problemem podobno nie jest to 3.5 samo w sobie tylko cos nie tak z siatkowka:( zobaczymy po szczegolowych badaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja bedzie dobrze, juz najgorsze masz za soba. ale rzeczywiscie grypa oslabia organizm, zwlaszcza goraczka. NADZIEJA przyjmij ode mnie spoznione ale szczere zyczenia urodzinowe!!! Wszystkiego NAJ, spelnienia marzen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie podejrzewaja odklejajaca sie siatkowke ...no co zrobic Pati, moja kuzynka w sumie miala o wiele wieksza wade a urodzila naturalnie....moze sie to u Ciebie zmieni Nadzieja dokladnie wszystkiego naj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, Kurcze ladnie sie porobilo, tyle zawirusowanych kobitek na naszym forum. Przesylam pozytywne fluidy, przydadza sie do walki z infekcja. U mnie pada snieg. Dlatego nie ruszam sie z domu. Przyszykowalam obiadek i teraz moge sie zabrac za czytanie ksiazki bo narobilam sobie zaleglosci, lezą 3 wypozyczone i czekaja. Dzis zauwazylam ze moje dziecie rozpycha sie tak ze czuje niekiedy jakby mnie ktos mocno uklul szpilka w pewna czesc ciala..... sluchajcie jakie okropne uczucie az podskakuje z bolu:( ciekawe co bedzie za jakis czas, wole nie myslec. Co do wady wzroku to moja znajoma ma plusy i to chyba plus piec ale rodzila sn natomiast moja kuzynka z minusami miala cc. chyba lepiej nie ryzykowac skoro tak zaleca lekarz. Trzymajcie sie cieplutko laseczki, zdrowka zycze wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny a ja mam dola:( odebralam dzis wyniki morfologii i pomimo lekow sa jeszcze gorsze niz byly erytrocyty z 3,85 spadlo na 3,48 hemoglobina z 11,3 na 10,6 hematokryt z 34,1 na 31,2 plytki krwi z 252 na 242 czemu zelazo mi nie pomoglo? tesciowa juz straszy mnie szpitalem..kurcze strasznie sie boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,jak się czujecie?Ja już lepiej,nie mam gorączki,mało smarkam tylko kaszel mi został:)Ale psychicznie gorzej,bo mój mąż się zabardzo przejął rolą troskliwego męża i to już nie jest troska,a obsesja jakaś!Ale staram się zaciskać zemby i nic nie mówić,choć wczoraj już wybuchłam,bo wszystko ma swoje granice!Ale co tam będę o tym pisać,szkoda klawiatury:) Bea ja już poczytałam książki,które wypożyczyłam.Teraz czytam książkę "zakazana żona"z innej biblioteki,ale jakoś narazie mi się nie podoba!Poczytam jeszcze troszkę i zobaczę,czy ją nie odłożę! Inka przykro mi,nie mam pojęcia,czemu wyniki są gorsze!A kiedy masz iść z nimi do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) nadzieja do lekarza ide jutro na 16.30. nie wiem co mi powie:(juz mnie glowa od zamartwiania boli. byleby przezyc do jutra moj tez chory od wczoraj lamie go w kosciach i ma goraczke 39stopni ale juz jest lepiej. wstretna grypa go zlapala uciekam sie polozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc zdechlaczki, jak tam jest poprawa? Mam dadzieje ze doszlyscie do siebie i po wstretnych infekcjach ani sladu. Inka, ja na poczatku ciazy tez tak mialam ze niestety wyniki lecialy na leb na szyje. Dlatego dostalam witaminy nie tylko zelazo ale zestaw wit. i lykam do dzis. Ostatnio juz sa w normie ale to 9 miesiac... Mysle ze do szpitala to jeszcze za wczesnie nie sa az tak zle, albo zwiekszy ci dawke zelaza albo bedziesz lykac cale zestawy witaminek. No coz, dzidzia potrzebuje do wzrostu pewnych elementow i bedzie ci je zabierac. Glowa do gory! Sangria, jak sie czujesz? Jak mdlosci? Dziewczynki my z mezem posprzatalismy mieszkanko w weekend, okna pomyte, firanki czyste teraz tylko czekac;) Pozdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzis skonczylismy 6 tydzien.. rano wyciagalam ze zmywarki naczynia i zaczelo mnie bolec po prawej stronie kregoslupa na dole :P....zwariuje:D mdlosci sa jasne, ale wygrywam narazie! jutro wizytka, dam znak co i jak... buzkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja już w pracy po tygodniu obijania masakra nie mogę się wykopać z maili :) ja już lekko pokaszluje, mała w ogóle poszła dziś do przedszkola. U nas zaczynamy remont salonu, wczoraj z gór przyjechali dwaj bracia mojego męża, jeden ten co robił na łazienkę będzie robił kafle u moich rodziców a drugi będzie nam malował salon:) także przez tydzień goszczę górali u siebie:) Olcia to już prawie finish:) moja znajoma urodziła 4 dni temu wcześniaka 5 tygodni za wcześnie ale mały waży 2800gram więc pewnie zaraz wyjdą do domu. Inka - ja też brałam witaminy bo wyniki miałam złe później się unormowało a od 7 miesiąca do końca ciąży jechałam na żelazie bo mi ciągle hemoglobina spadała na dół. Taki żywot w ciąży:) Uciekam pracować bo normalnie się dziś nie wyrobię. Sangriaa - ja bez ciąży jak wyciągam naczynia ze zmywarki jestem pokiereszowana hehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Ja już jak nowo narodzona hehe.nic mnie nie boli,gorączki nie mam,więc w piątek imprezka:)A dziś czeka mnie sprzątanie:) Mój właśnie poszedł do pracy,ostatni tydzień na tym starym stanowisku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pracusie, Kasia po tygodniowej przewie ciezko jest wrocic do obowiazkow dlatego nie wyobrazam sobie jak ja wroce do pracy po ciazy... to dopiero bedzie szok. Sangria nia kucaj i nie schylaj sie za bardzo, wyciaganiem ze zmywary niech sie zajmie maz hehe. Ja natomiast czuje sie polamana bo wzielam sie za prasowanko. Troche stalam troche na siedzaco ale kregoslup daje o sobie znac. Wczoraj polazilam troche po sklepach w sumie nic nie kupilam bo nawet nie mialam takiego zamiaru ale sie chociaz rozerwalam, poogladalam. Teraz wstawilam obiadek i chyba niedlugo pojde na krotki spacerek z psiakiem. Nuuuudy jak nie wiem co w domu. Moja znajoma tez urodzila w 35 tc, miala cesarke ze wzgledu na to ze maluch to wczesniak, z mala waga ale wszystko jest oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja to super ze juz ci lepiej. Teraz powinnas odpoczac troszke po chorobie a nie latac ze szmatka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,ja wreszcie się uporałam z tym sprzątaniem:)Teraz sobie usiadłam i odpoczywam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja juz po wizycie...uffff...lekarz nie kazal przejmowac sie anemia. stwierdzil ze skoro idzie w dol to dziecko zdrowo sie rozwija a gdyby szlo do gory to by znaczylo ze cos jest nie tak, a z anemia sobie poradzimy. dostalam nowe leki wiec mam nadzieje ze bedzie dobrze:) sangriaa czemu odwolali Ci wizyte? a moj dalej chory:( juz nie wiem co mu dawac...gripex, fervex wczoraj juz czul sie dobrze a dzis w robocie sie zasmarkal bidulek. dobrze ze goraczki juz nie ma ale katar pozostal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka a daj mężowi maxflu,na wypocenie się i zbicie gorączki,albo herbata z lipy,mi lekarz przepisał ACC Max jest bez recepty,reklamują to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wiec lekarz chory :P nic pojde dopiero w przyszly czwartek do mojego, ktory wroci wreszcie z urlopu... trzymajcie kciuki, zeby bylo ok.. miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziewczyny jak ja sie wczoraj kiepsko czulam:( Mialam dreszcze jakies bylo mi niedobrze jakos slabo, musialam sie polozyc. Balam sie ze bierze mnie jakas infekcja ale na szczescie rano obudzilam sie i jedyne co mi dolega to to ze mam zawalony nos czyli standard. Sangria oczywiscie ze trzymamy kciuki, tydzien w ta czy w ta nie zrobi mam nadzieje roznicy:) Inka linka ty tez zadbaj o siebie zeby sie od meza nie zarazic. Moze profilaktycznie nafaszeruj sie czosnkiem, cebulka, pij herbatke z cytrynka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×