Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

WOW ile tekstu dzis naprodukowalysmy. Jak byla cisza to na maksa a teraz post za postem:) Zmykam cos zjesc i wysuszyc glowe bo wlasnie sobie umylam wloski. Trzymajcie sie kochane cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja męczę zupkę chińską Vifona:) jakoś mi nie idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia_Lodz
Ja tez juz sobie pojadlam teraz ide poleniuchowac, poczytam troche ksiazke dla zabicia czasu. Smarkata chodze i dlatego nie wychodze nigdzie, w domu mozna dostac fiola;) Buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie olcia szkoda:)A masz już pomysł na obiad?bo ja robię gałuszki,czyli takie jakby kluski kładzione z serem szybko,smacznie,tanio,prosto,pożywnie hehe my takie pierdółki lubimy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie, ze dopiero odpisuje:) a wiec tak. u Nas z imionami ciezko. ale po dlugich przemysleniach dla dziewczynki wybralismy Alicja. To bylo jedyne imie jakie nam sie obojgu podobalo. a dla chlopca...no wlasnie i z tym gorzej. mnie sie podoba Adam ale mojemu juz nie, wiec dla chlopca jeszcze nic nie wybralismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka - Ala ładnie a może Aleksander dla chłopca ładne Oluś:) uciekam do domku papap do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem!!!!!!!!!!!!!!!!! bylo male opoznienie, potem siedzialam pol godziny w srodku..! termin porodu :2 pazdziernik dzidziulek wielkosciowo odpowiedni tj 7tydzien 4dzien serduszko bije pieknie i wogole wszystko och i ach dziekuje za trzymanie kciukow i wsparcie mła :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje Sangria!!!:).... w staraniach się o dzidzię przechodzi się różne fazy....dużo w nich pewno pesymizmu gdy kolejny miesiąc przynosi rozczarowanie...ale ja tez wierzę, że psychika i wiara optymizm mogą dużo...więc bądźmy dobrej myśli dziewczynki:)... Olcia ja bociana to już nawet w szpitalu "głaksała" i na razie d... blada :D...i w domu mam takiego małego bo przy prezentach ślubnych się znalazł:P.... a moje hormonki były badane ok rok temu i było wszystko oki...myślicie że mogło się popsuć?.... dobrej nocki pozytywnych fluidów moc przesyłam!!! i trzymam kciuki za starające się i noszące w brzuszkach maleństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać śpiochy!Pobudka!:) Wczoraj tylko delikatnie mnie ten jajnik bolał,a dziś nie boli w ogóle,ciekawe,czy pęcherzyk pęknie! Wiecie co?Wkórzyłam się.Zacznę od tego,że nasi rodzice nic nie wiedzą,że się leczymy,tzn.może się domyślają,ale my nic nie mówimy.mojego M babcia jest po bajpasach i leży w klinice,bardzo blisko naszej kliniki,do której jedziemy,dosłownie dzilą je bodajże 2ulice!No i dzisiaj akurat babcia wychodzi ze szpitala i trzeba po nią jechać.Teściowie chcieli,żeby mój z nimi pojechał,ale powiedział,że nie może!Najgorsze jest to,że oni mają tam jechać mniej więcej o tej samej godzinie co my!Ale to się złożyło!!!Mój wczoraj ze swoim bratem rozmawiał i powiedział mu,że my tam jedziemy,bo mamy sprawę do załatwienia,ale nie chcemy,żeby rodzice wiedzieli!Szwagier nie pytał po co ani nic.Ma nam dać znać o której oni jadą,żebyśmy w tym samym czasie nie wyjechali i się na drodze nie spotkali,bo lipa będzie!Kurde,ale jestem zła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak z innej beczki:)Szukam oststnio poęcieli na allegro i taka mi się bardzo podoba http://allegro.pl/elegancka-posciel-bawelniana-220x200-wzory-2010-i1446449447.html #22 i #20,ale ta jest niedotępna!Dużo jest pościeli takiej bardzo kolorowej,a ja szukam czegoś w kolorach bordo,brąz lub ciemny fiolet!Ale ta bordowa bardzo mi się podoba!a co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) ja właśnie śniadanko jem:) u nas śniegu brak na szczęście a miało od wczoraj padać. nadzieja - ładne te pościele, ja też muszę pokupować nowe ale teraz chyba ważniejsze są prześcieradła muszę kupić ze 2 na gumce bo mam tylko 3 i jak chcę zmienić nam i małej to muszę najpierw jej a później jak wyschnie nam. Co do leczenia to moi rodzice wiedzieli że się leczę i jakoś nie robiłam tajemnicy przed nimi chociaż teściowa nie wiedziała ale nie to że nie chciałam jej mówić ale jakoś nie było okazji do tego. Z drugiej strony wolałam im powiedzieć żeby nie pytali kiedy wnuk będzie ale oni na szczęście nie mieli takiego problemu więc było spoko. Wczoraj nakłamałam w aptece żeby dostać syrop który jest na receptę i udało mi się go wyżebrać. Źle się z tym czuję:( w środę idę do lekarki na wizytę z małą to przyznam się niech wpisze do karty żeby nie było że naciągam nfz:) a małej po tym syropie wszystko jak ręką odjął. Już ją zarejestrowałam na środę więc mamy nadzieję że dostaniemy skierowanie na jakieś testy alergiczne. U siostry dalej cisza @ brak jutro test robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, Nadzieja posciel fajna, bardzo ladne wzory. Ja osobiscie lubiw takie stonowane kolorki, zielenie bo kojarza mi sie z wiosna i ciepelkiem ale dostalismy od rodzicow czerwien z biela i czernia i tez jest super. Kup taka zebyscie sie dobrze czuli:) No i jeszcze pozostaje kwestia barwnikow, bo tania jest ta posciel a z tego co wiem czasami dzieje sie tak ze do pierwszego prania jest gites a pozniej kolory blakna. No chyba ze juz mialas i jestes zadowolona to oki. Anulla mozliwe ze sie cos rozregulowalo z tymi hormonami ale mysle ze trzeba poczekac bo to moze tylko chwilowe jest. Nie ma cos sie denerwowac, a oczywiscie dla wlasnego spokoju zawsze mozna je zbadac, te podstawowe i wszystko sie wyjasni. Ps my tez dostalismy bocianka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Kasia moze sie okazac ze to alergia... Moj maz sie wlasnie nad tym zastanawia bo mial zapchane zatoki, oczy go szczypaly ostatnio i tak sobie pomyslalam ze to moze nie przeziebienie a alergia. A siostrze oczywiscie zycze powodzonka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia NFZ nas jeszcze bardziej naciąga i nie ma wyrzutów z tego powodu,a Ty się taką drobnostką przejmujesz?Nie żartuj!!! Mam przeczucia co do Twojej siostry,ale tak spokojnie wszystko się wyjaśni jutro! O leczeniu nie chcemy mówić z różnych powodów,za dużo by pisać,to jest nasza sprawa i im nic do tego! Pati nie miałam jeszcze takiej pościeli,ale często jest tak,że nawet jak dasz za coś więcej kasy z myślą,że będzie to trwalsze,lepsze to i tak się przeliczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja - zgadza się ale ja nie lubię kłamać i jak już muszę w dobrej wierze to później mam wyrzuty sumienia:) Nie wiem jak Ty żyjesz że swoimi rodzicami ale ja ze swoimi świetnie więc nie widziałam powodu dlaczego miałabym im nie mówić. No ale to każdego decyzja. Teściową widuję raz na rok więc też jakoś nie czułam potrzeby żeby jej się zwierzać. Ale fakt jak się dowiedziała że jestem w ciąży to się popłakała bo Zuza jest jej 21 wnukiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami bywa i tak ale ja juz nieraz sie sparzylam ze chcialam na czyms zaoszczedzic i wyszla z tego taka klapa ze i tak kupilam to co bylo drozsze a stracilam tylko to co niby mialam zaoszczedzic. Wiecie, widzialam super firany w sklepie. Cena zwalala z nog hehe wiec sobie odpuscilam i stwierdzilam ze dam do uszycia. Kupilam firanke (juz inna bo takiej samej nie dostalam) i wszystko co bylo potrzebne i jak juz odebralam i zawiesilam to sie poryczalam... Co prawda wydalam polowe ceny ale co z tego skoro mi sie nie podoba i nie moge na nie patrzec????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati - ja też się parę razy na tańszych rzeczach przejechałam i teraz wolę dołożyć i kupić droższe. Fakt mam parę rzeczy kupionych tańszych i są ładne i dobre ale więcej razy się przejechałam na tych tańszych. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez nie mnowilismy nikomu o naszych problemach, taka podjelismy decyzje i w sumie nie zalezalo to od naszych stosunkow bo one sa akurat super zarowno z moimi jak i meza rodzicami. Ale stwierdzilismy ze to nasze zycie i nasze problemy i daltego zeby ich nie martwic postanowilismy milczec. Moze i sie domyslali ale nigdy wprost nie zapytali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety dostałam wiadomość od siostry dostała dziś @. :( kurczę a już myślałam że się udało :( Napisała że dają sobie na razie spokój. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dosyc tego siedzenia ide cos porobic, musze ogarnac mieszkanko a pozniej biore sie za nalesniki z serem - cos mnie tak naszlo. A w miedzyczasie chyba sobie utne drzemke bo mnie jakas niemoc ogarnia, znow bym tylko spala i spala. Niby budze sie wczesnie rano bo juz nie moge spac a pozniej chodze jak jakas snieta. ehhh przesilenie wiosenne chyba. BUZIOLKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Kasia cholera,że też nie mogło się im udać:(Współczuję im! Ja nie mam dobrych kontaktów z rodzicami,na moje urodziny mama przyjechała osobno,a tata osobno i tak też wrócili do domu!Z tatą może jest odrobinę lepiej,ale z mamą nigdy nie miałam dobrych relacji,Jakbym jej powiedziała o leczeniu,zaraz by to siostrze mojej powiedziała,lekarzy by mi szukała i się narzucała itp.Dokładnie to jest nasze życie i nasze problemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tą pościelą to pomyślę jeszcze!narazie się rozglądam!niby pisze,że nie tracą kolorów,ale na to trzeba wziąć poprawkę,każdy tak gada,żeby towar sprzedać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piatkowo:) Kasiu przykro mi z powodu siostry:( Nie dziwie sie ze sa zalamani ale wierze ze szczescie sie do nich w koncu usmiechnie. Dziewczynki dzis sie zestresowalam, wstalam rano a tu w pidzamie mokrawo........ przestraszylam sie ze to juz hehe ale do tej pory nic sie nie dzieje wiec chyba falszywy alarm. Moze to nacisk na pecherz. Tez wzielam sie od rana za pracke zeby nie myslec i teraz usiadlam zeby troszke odpoczac. Napilam sie cieplego mleka i jest mi tak goraco jakbym sie miala zapalic;) Musze przystopowac troszke. Nadzieja dokladnie, pisza ze nie traci kolorow zeby sie sprzedawalo ale moze poczytaj komentarze tych, ktorzy zakupili, jesli nie maja zastrzezen to warto kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak też Olcia zrobię:) A my jutro na zabawę karnawałową:)Wreszcie trochę rozrywki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia też tak pomyślałam.Mojej siostrze nie chlusnęły odrazu,naraz tylko się sączyły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×