Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

Sangria bakterie w moczu to standard hehe ale lepiej skonsultowac z lekarzem. Walcze walcze chociaz z kazdym dniem jest trudniej...... zreszta sama zobaczysz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Kasia wspolczuje jelitowki, wracaj szybko do zdrowka:) Olcia mi tez krwawia dziasla ale tylko przy myciu zebow, mojej siostrze tez robily sie takie ranki pod koniec ciazy wiec wydaje mi sie ze to normalne. Nadzieja to dobrze ze wyniki meza ok. mam nadzieje ze ten pecherzyk jeszcze urosnie:) trzymam kciuki sangria ja tez mam bakterie w moczu. jesli do tego masz zawyzona ilosc leukocytow to dostaniesz pewnie urosept tak jak ja uciekam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka mam mam, ale powtorzylabym badanie, bo jak czytam to nie zebralam tego tak jak powinnam :))))itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski, Dolaczam do grona majacych bakterie w moczu, faktem jest ze powtorne badania wykazaly ze tak zle ze mna wcale nie bylo ale mialam obawy. Widocznie tez zle cos zebralam. Co tam jeszcze ciekawego u was? U mnie leniuchowo totalne, zeby mi sie chcialo tak jak mi sie nie chce........ Ale dziewuszki, byle do wiosny. Dzis ogladalam wozeczki, bardzo podobaja mi sie Mutsy ale cena powala na kolana. Na allegro jest sporo uzywanych wiec moze sie skusimy???? Maz jest zdania ze lepiej nowy ze sklepu ale tanszy bo jest gwarancja a nie z jakichs tam aukcji ale znowu na allegro mialabym to o czym marze;) I badz tu madry... Wlasnie zrobilam pranie, ide rozwieszac. MILEGO POPOLUDNIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/espiro-atlantic-2010-gondola-fotel-wys-0zl-i1454688248.html ja miałam i mam do tej pory w piwnicy czerwony:) został dla drugiego dziecka bardzo jestem z niego zadowolona. Mutsy podoba mi się ale nie ma skrętnych przednich kół więc dla mnie odpadł od razu. My za swojego Atlantica daliśmy w 2008 roku 890zł w sklepie. Pati - z jednej strony mąż ma rację w razie co zawsze można zareklamować ale z drugiej dla mnie też było ważne żeby mi się podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Godzina 21:00 25dc przyszła @ czyli zaliczam ją że miałam 26 dniowy cykl, jakoś tak za szybko. Sangriaaa - niestety nie udało się dołączyć do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
********************************************************* *************************** NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ........SKĄD ********************************************************* **************************** GOSIEK82....28...starania zawieszone......Pl- lubelskie, Irlandia EWELA125........21.................01.09................. ....dolnośląskie AGA_TON.........26.................02.09.............. .. mazowieckie BAUBAU............36.................07.09..........PL-po morskie ATKA87.............23.................15.09.............. ......dolnoslaskie _NETI_.............27.................19.09.............. .........lubelskie KASIULA1983.....27...............28.09............ ........małopolskie ANKA76............34................02.10............... .........śląskie KAMA26...........28................28.10................ .....dolnośląskie MOONIAA123....34................03.11.........13 cykl... ........maz. ANULEK_24.........24...................03.11............. podlaskie MALINECZKA.....28.................10.11.............. .. ...śląskie MIESIACZKA ROK 2011 KB83...............27...............21.01................ .....śląskie ANULLA1003........31................16.01............... ......Łódź _KaSiA_...........27...........15. 02..............zachodn iopomorskie MAMA URWISA.....28..............25.01.....................małopo lskie NADZIEJA86.......24...............31.01................ ......śląskie SODALITE.........35.............8.02.................. ....Illinois ***************************************************** ********************* U D A L O S I E!!! ................TERMIN ...... PLEC ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r......córeczk a GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ......... BEA.................................... 26.05.2011 r .......synek INKA LINKA............................16.06.2011r................ .. PATI....................................09.06.2011r...... ............... --------------------------------------------------------- ----------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Kasia szkoda,że się nie udało:(krótki ten cykl miałaś! My dziś jedziemy na pomiar pęcherzyka,ale pewnie nie rośnie!tak czuję!dziś nie mogłam jakoś spać,ale za to nie kręci mi się w głowie,znowu zjadłam kolację i to chyba dlatego.Kurcze kiedyś nie jadałam kolacji i wszystko było ok.nic mi się nie robiło,a teraz zmiana.Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonko, ale oczywiscie mroz.. zmeczona dzis jakas jestem, a mam ciezki dzien w pracy:(.. Pati no wlasnie lepiej powtorzyc badanie bo nie zawzse jest tak zle jak wyglada.. Kasiu to Twoj cykl byl 24dniowy, bo 25tego przyszla juz @ i jest to juz Twoj 1 dzien nowego cyklu, ale krociutki szok!! a co u siostry???????juz koniecznie powinna sprawdzic.. strasznie szybko mijaja mi jej cykle.. nadzieja nastaw sie pozytywnie!! a u nas ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sangriaa - ale @ dostałam po 21 a lekarka mi mówiła że jak dostaje się po 18 godzinie to trzeba liczyć jako dzień następny więc liczę to jako dziś czyli dziś jest 26dc a zarazem 1dc więc cykl miałam 25 dniowy. Siostra dzisiaj ma 35dc i nadal nic w sobotę robi test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ten cykl miałam taki bo biorę Castagnus ale teraz się zastanawiam czy brać go dalej bo jednak trochę za krótki ten cykl jest wiem że owulkę miałam 10-12dc ale troszkę chyba za szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiedzialam ze ktos @ liczy na godziny, hehe u nas w NPR liczy sie ze dzien to dzien :)) Kasiu owulka np 12dc jest calkiem ok, roznie wystepuje.. podziwiam siostre ze az tyle czeka :) w sumie co to zmieni, ja ide do lekarza dopiero jutro a leci mi 8 tydzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi mówiła właśnie że po 18 to liczy się już jako następny dzień cyklu ale ja bym policzyła jako wczoraj w sumie bo to nawet plamienie nie było tylko od razu z "grubej rury" :) Nie wiem czy tego Castagnusa mam zacząć brać? A siostra wiesz czeka jak najdłużej bo nie wierzy że się np udało. Ale wczoraj z nią rozmawiałam w sobotę rano robi będzie miała 38dc więc już pora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim, Kasiu moze zrezygnuj z tego castagnusa bo w sumie to on moze powodowac rozregulowanie cyklu. Jesli wczesniej nie mialas problemow z owulacja to po co brac lek, nawet jesli to lek ziolowy. Takie jest moje zdanie. Zakup sobie wiesiolek na poprawe sluzu:) Trzymam kciuki za siostre, Sangria ma racje, szybciutko mijaja jej cykle ale to pokazuje jak ten czas leci... U mnie dzis slonka brak i zimnoooo. Ja wlasnie siedze na allegro i ogladam rozne rzeczy dla dzidzi. Znajomi z pracy postanowili cos nam kupic i mam sobie wybrac ale nie wiem co... Dziewczyny pomozcie;) Cos na co bedzie mi szkoda kasy a warto miec hehe. Jakies pomysly? Nadzieja nu nu! Jak to nie rosnie, musisz byc optymistka, wierzyc ze wszystko jest w porzadku. Daj znac po powrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczynki!....czytam Was regularnie, ale rzadziej się udzielam... Widze,że i na forum dopadł nas wirus:(...ja jakoś się trzymam a Wam życzę zdrówka!...przyszłym Mamusiom też:)>...i cierpliwości :P... Kasia strasznie mnie ciekawi czy Twojej siostrze się udało....mam nadzieję, że tak:)... Dziewczyny w związku z wypowiedzią Kasi i innych dziewczyn o tych dosyć krótkich cyklach chciałam Was o coś zapytać...myślicie, że jeśli ostatnio moje cykle trwają właśnie ledwo 25 dni...to jest to coś niepokojącego?....i mam wrażenie jakbym po hsg miała bardziej obfite @....proszę napiszcie co o tym sądzicie bo zaczynam się niebezpiecznie nakręcać....wybieram się do gin niedługo i nie wiem czy panikować czy na luzie to potraktować....będę wdzięczna za odp jakąkolwiek:).... Czy u Was też tak zimno?...brrr...u mnie strasznie Nadzieja trzymam kciuki za duży wielki przeogromny pęcherzyk!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
********************************************************* *************************** NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ........SKĄD ********************************************************* **************************** GOSIEK82....28...starania zawieszone......Pl- lubelskie, Irlandia EWELA125........21.................01.09................. ....dolnośląskie AGA_TON.........26.................02.09.............. .. mazowieckie BAUBAU............36.................07.09..........PL-po morskie ATKA87.............23.................15.09.............. ......dolnoslaskie _NETI_.............27.................19.09.............. .........lubelskie KASIULA1983.....27...............28.09............ ........małopolskie ANKA76............34................02.10............... .........śląskie KAMA26...........28................28.10................ .....dolnośląskie MOONIAA123....34................03.11.........13 cykl... ........maz. ANULEK_24.........24...................03.11............. podlaskie MALINECZKA.....28.................10.11.............. .. ...śląskie MIESIACZKA ROK 2011 KB83...............27...............21.01................ .....śląskie ANULLA1003........31................10.02............... ......Łódź _KaSiA_...........27...........15. 02..............zachodn iopomorskie MAMA URWISA.....28..............25.01.....................małopo lskie NADZIEJA86.......24...............31.01................ ......śląskie SODALITE.........35.............8.02.................. ....Illinois ***************************************************** ********************* U D A L O S I E!!! ................TERMIN ...... PLEC ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r......córeczk a GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ......... BEA.................................... 26.05.2011 r .......synek INKA LINKA............................16.06.2011r................ .. PATI....................................09.06.2011r...... ............... --------------------------------------------------------- ---------------------- i jeszcze się uaktualnie jak już się "odważyłam" napisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia - wiesz właśnie na pewno mi skrócił bo wcześniej bez Castagnusa miałam cykle 39 dniowe i wychodziło że mam owulkę 25dc to dość późno a teraz była 10-12dc bo był super przejrzysty śluz, ból brzucha. Wzięłam dalej Castagnusa zobaczymy ten cykl jak będzie nie fajnie to nie będę brała w następnym cyklu. Olcia - hmmm co Ci mogą kupić np bujaczek jeśli nie masz fajna przydatna rzecz :) http://allegro.pl/fisher-price-lezaczek-bujaczek-m7930-gratis-i1444190300.html taki miałam i mam dalej w garażu:) nie wiem w zależności co Ci potrzeba. anulla - no Sangriaa pisze tutaj że 10-12dc owulka jest w miarę normalna więc chyba te nasze 25dc są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia też jestem ciekawa jak siostrze test wyjdzie,ale też ją rozuiem,bo jak ja byłam w ciąży,a jeszcze o tym nie wiedziałam na 100%to test zrobiłam w 40dc! Co do castagnusa,ja go kiedyś brałam,ale słyszałam,że wielu kobietom rozregulował cykl! Olcia jak mam być optymistką,skoro widać,że pęcherzyk nie rośnie!ja go nie zmuszę,żeby urosnął!Nawet lekarz powiedział,że coś nam się ten jajnik buntuje! Anulla takie krótkie cykle raczej nie są niepokojące!Mam sąsiadkę(koleżankę),która ma właśnie takie krótkie cykle,cały czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
********************************************************* *************************** NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ........SKĄD ********************************************************* **************************** GOSIEK82....28...starania zawieszone......Pl- lubelskie, Irlandia EWELA125........21.................01.09................. ....dolnośląskie AGA_TON.........26.................02.09.............. .. mazowieckie BAUBAU............36.................07.09..........PL-po morskie ATKA87.............23.................15.09.............. ......dolnoslaskie _NETI_.............27.................19.09.............. .........lubelskie KASIULA1983.....27...............28.09............ ........małopolskie ANKA76............34................02.10............... .........śląskie KAMA26...........28................28.10................ .....dolnośląskie MOONIAA123....34................03.11.........13 cykl... ........maz. ANULEK_24.........24...................03.11............. podlaskie MALINECZKA.....28.................10.11.............. .. ...śląskie MIESIACZKA ROK 2011 KB83...............27...............21.01................ .....śląskie ANULLA1003........31................10.02............... ......Łódź _KaSiA_...........27...........15. 02..............zachodn iopomorskie MAMA URWISA.....28..............25.01.....................małopo lskie NADZIEJA86.......24...............31.01................ ......śląskie SODALITE.........35.............8.02.................. ....Illinois ***************************************************** ********************* U D A L O S I E!!! ................TERMIN ...... PLEC ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r......córeczk a GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ......... BEA.................................... 26.05.2011 r .......synek INKA LINKA............................16.06.2011r................ .. PATI....................................09.06.2011r...... ............... --------------------------------------------------------- ---------------------- ❤️ Zalozylam nowy temat, dla "wiekowych" pan po 35 roku zycia ;) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4741977 moze bede miala wiecej szczescia piszac z moimi rowiesniczkami :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Byłam wczoraj na usg,pęcherzyk rośnie,chociaż trochę za wolno.W poniedziałek miał 14mm,a wczoraj miał18mm!O 9tej jadę na zastrzyk,a jutro rano(o 5tej,bo mąż na rano do pracy idzie)współżycie,a na 15.30do kliniki na test PCT i usg,żeby sprawdzić czy pęcherzy pęknął!No to zmykam narazie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjj nadzieja, ale rosnie i widze prace ida mocno do przodu!!! trzymam kciuki za dalsze powodzenia w dzisiejszym dniu!!! ja juz sie stresuje, ale musze wytrwac w pracy, potem obiadek, prysznic i fruu do gina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja - widzisz jak skubaniec rośnie:) super teraz tylko działać:) Sangriaa - kochana Ty po wizycie u gina dawaj tu znać co i jak jestem bardzo ciekawa:) U mnie Zuzka znowu chora:( kaszle jak opętana dałam jej Claritine. I o dziwo przestała kaszleć a jest to lek histaminowy czyli przeciwalergiczny. Chyba będę musiała wybrać się na testy z nią. I rozmawiałam z mężem czy nie zabrać jej z tego przedszkola. Już 600zł wydaliśmy na przedszkole i leki a i nie liczę że siedziałam na zwolnieniu, nie wiem musimy to przedyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Widzisz Nadzieja - trzeba byc dobrej mysli, przeciez non stop nie kontrolujesz wzrostu pecherzyka wiec nie wiesz czy rosnie czy nie... Ty sie zamartwiasz a okazuje sie ze jednak jest spoko. Sangria trzymam kciuki za wizyte:) Anullla mi tez sie w pewnym momencie skrocil cylk, mialam wlasnie 24-45 dniowe i tez mnie to martwilo. Jednak zaszlam w ciaze, chociaz wydaje mi sie ze jakis powod musial byc skoro wczesniej nie mialam z tym problemow. Ale u mnie doszly do tego plamienia przed @ wiec mozliwe ze to przez wysoka prolaktyne albo niski progesteron - co wyszlo w badaniach. Jesli u Ciebie nie ma z tymi hormonami problemu to pewnie nie masz sie czym martwic, 25 dni to nie az taki krotki cykl, zalezy jakie dlugie mialas wczesniej. Ale zapytaj lekarza dla swietego spokoju na kolejnej wizycie. U mnie dzis znow szaro, zimno, bleeeee. Wlasnie zmagam sie z odwiecznym dylematem: co na obiad??? Kurde nic mi do glowy nie przychodzi. Kasiu wspolczuje wam, mala tez pewnie jest wymeczona tymi chorobami... Moze zostaw ja w domu na dluzej, zeby nie miala kontaktu z rowiesnikami bo pewnie to od nich 'lapie' infekcje; niech posiedzi w domku i porzadnie sie wykuruje. Jesli chodzi o bujaczek to mamy juz, troszke inny ale tez jest fajny, dostalismy po znajomych. Pomyslalam wczoraj o krzeselku do karmienia, w iem ze to na pozniej dla starszego dziecka ale i tak sie przyda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia ja miałam takie: http://allegro.pl/krzeselko-trend-teak-drewex-mix-kol-tapicerki-i1462561207.html i powiem Ci szczerze że może nie wygląda tak super jak te Chicco ale jest bardzo funkcjonalne. Później jak mała sama już jadła to siedziała sobie na krzesełku przysuwaliśmy jej stoliczek i nie było problemu. Używany był do zabawy rysowania itp więc moim zdaniem jest bardziej przydatne od jakichkolwiek plastikowych. No ale każdego wybór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, olcia to krzeselko chicco rewelka!!! jesli uda ci sie znalezc uzywane to juz wogole superowo. albo niech dadza wam kaske a wy dolozycie sobie reszte i bedziecie miec takie jak wam sie podoba:) kasia ty masz ciezki los z tymi chorobami... moja chrzestna pracuje w pzrychodni i mowi ze teraz b duzo dzieci choruje i to nie sa zwykle przeziebienia ale zapalenia, oskrzeli, pluc... takze lepiej dmuchac na zimne i zostawic mala w domku niech wydobrzeje. laseczki, juz niedlugo wiosna, to mnie jakos tak pocieszsa mimo ze to co widze za oknem wiosny nie przypomina. ja dzis czuje ze mi non stop duszno jest, moze to to ze mam w domu bardzo cieplo? dziwne uczucie ale wiem ze pisalyscie ze tak moze sie dziac wiec nie stresuje sie az tak bardzo. nadzieja oby pecherzyk ladnie pekl i ... anullla skrocone cykle moga sie wiazac z zaburzeniami hormonow ale niekoniecznie, lepiej pogadac z lekarzem ale nie masz sie coi stresowac az tak bardzo sie nie skrocily. ba bierzesz jakies leki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×