Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mazda81

bao.pl

Polecane posty

Kupowaliście już coś na bao.pl? Ja dostałam zaproszenie jakiś czas temu, dostaję powiadomienia o akcjach sprzedażowych i naprawdę jest tam mega tanio. Ale chciałam wiedzieć jak z zamówieniami, bo jeszcze nic tam nie kupiłam. Możecie coś powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka z pracy kupowała sobie tam ostatnio perfumy :) Generalnie wygląda to tak, że masz mega niskie ceny, wszystkie produkty są oryginalne i każdej rzeczy jest tylko po jednej sztuce. Zamawiasz i oni tam mają jakiś określony czas do wysyłki :) Perfumy przyszły do koleżanki i są super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryskka
Zamawiam juz od dłuzszego czasu rzeczy, czasem jest tak,ze czegos nie dostaniesz( oczywiscie nie płacisz wczesniej) ale w sumie jest o.k. miałam tylko problem z rozmiarem butów przyszły za duze, odesłałam i dostałam zwrot pieniedzy, zamawiałam perfumy, bieliznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też poproszę zaproszenieee
ja też poproszę zaproszenie martaa82@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya123
Zaproszenia już wam wysłałam. Ten sklep to moja rewelacja ostatnio, więc sprawdzajcie sobie też newsletter bo wtedy przychodzą fajne promocje :) Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała dziewczynka alinka
ja tez bym chciała zaproszenie aleksandra7508@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaniabania
czy ja również mogę prosić o zaproszenie? anag78@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja też jestem na bao.pl, więc wysłałam wam wszystkim zaproszenia. Zaczynamy szał zakupowy;) Fajne są te polowania;) Mają naprawdę dużo fajnych rzeczy. I można wykupić voucher do restauracji. Wtedy płaci się za posiłek 50%;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya123
i jak upolowałyście już coś - ostatnio zauważyłam, że świetne perfumy wystawiają na promocje - nawet do 70% czyste szaleństwo - lepiej dla nas kupujących :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryskka
Własnie wysłano mi zamowione perfumiki, super cena za Armaniego Idole,jezeli ktoś bedzie chcial jeszcze zaproszenie to bardzo proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NewYorker2010
Ja też poproszę o wysłanie zaproszenia newyorker1@o2.pl Z góry dziękuję :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolad79
A sprawdzałyście MyDeal.pl? Mają teraz rabat na perfumy z Kokai.pl - 39 zł za kupon o wartości 80 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dssfssd
prosze o zaproszenie: onako19900@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszyyywwww
a te całe BAO.PL to nie jest jakaś ściema??? coś mi to za pięknie wygląda. żeby było prawdziwe....gdzie tu haczyk?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryska1
nie ma perfumiki przyszły dziś super zapach, na 100% oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaki niby haczyk miałby być? Wszystko jest po prostu tańsze, a jedynym haczykiem jest jego brak ;-) A tak serio to polega to na tym, że każda rzecz tam wystawiona jest w ilości sztuk: 1. To może być problem jak za dużo ludzi będzie chciało kupić, a może tylko jedna osoba :-) A serwis świetny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, typowo polska mentalność, gdy coś jest tanie, dostępne i do tego jeszcze oryginalne, to od razu musi byc podejrzane i z haczykiem :P nienie, tak nie jest. wiele moich znajomych zamawiało przez ten serwis i nikt nie narzekał. Wrecz przeciwnie - wszystkei znajome były zadowolone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anmall
Czy mnie też moze ktoś zaprosić do bao.pl - anmall@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszoperia
ja też chcę zaproszenie - prywatnieb@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również proszę o zaproszenie: inesm@interia.pl z góry wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hi123456789987654321
czy moge prosic rowniez jakas dobra dusze o zaproszenie renia669@o2.pl z gory dzieki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Do 25 czerwca można się załapać na -40% ceny na plecaki i torby Dakine. Strasznie lubię ta firmę. Zaraz wam wyślę zaproszenia, żebyście też mogły obczaić. Nie ma żadnego haczyka, już sama sprawdziłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że nie ma haczyków, dlaczego miałyby być? Wiele moich znajomych zamawiało na bao.pl i nie było żadnych problemów. Teraz w promocji jest taaaaaaaaaaaka ładna bielizna. Marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia1312
też bym prosiła o zaproszenie na bao.pl..gdyby któs mógł, to moj adres- ewcia199012@wp.pl z góry dzięki;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya123
Przesłałam zaproszenia - możliwe, że się powtórzą to sorki. Czmbałamba czy mówiłaś o tej bieliźnie Lejaby? Jak tak to mamy podobny gust :) Ja teraz sobie patrzę na zegarki - znalazłam taki ładny ciemnozielony Lacoste ze zniżką 35% - czekam na wypłatę i pewnie kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×