Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13 dzien cyklu

starania na marzec 2011 :)

Polecane posty

Gość 27 dzien cyklu
mimi ja zagladam od czasu do czasu ;) niestety w domu to maz jest, one tez korzysta z laptopa no albo jakos razem spedzamy czas ;) wiec ciezko na forum zajrzec :) ja wlasnie umylam sobie wloski, bede suszyc i zakrecac na waly, maz robi smoothisa i sie zabieramy za ogladanie filmu "did you hear about the Morgans?" ;) ot i tak wieczorki leca w domu ;) nie mysl o tym co sie dzieje u Ciebie w brzuchu albo nie dzieje pamietaj ze wyobraznia potrafi niezle figle platac, lepiej zebys sie nie rozczarowala - a jak bedziesz w ciazy to bedziesz miec super niespodzianke :) ---- dziewczyny ogladalismy na necie stronke zielonej przychodni w manchester, maz powiedzial ze jak tylko sie okaze ze jestem w ciazy, ktoregos dnia w przyszlosci, to zaraz idziemy tam do ginekologa na przeglad :) ale fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na ten dzien
nassani, gratuluje!!!! :-) to jest jak na 4 tydzien bardzo dobre stezenie HCG! lekarz zawsze jest ostrozny, ale ty sie ciesz i nie daj sobie nic wmowic!! Przykładowe normy Tygodnie ciąży -poziom beta hcg 3 - 5-50 mIU/ml 4 - 5-430 mIU/ml 5 - 19-7340 mIU/ml 6 - 1000-56000 mIU/ml jakby miala byc pozamaciczna to bylby bol ostry po jednej stronie brzucha, w ogole o tym nie mysl!!! Bardziej precyzyjne zakresy norm można uzyskać jeśli jest znany termin owulacji Przy ocenie wczesnej ciąży ważniejsze od bezwzględnych wartości HCG są przyrosty jego stężenia w czasie. "W prawidłowej ciąży poziom HCG wzrasta przynajmniej o 66 % w ciągu 48 godzin i o 114 % w ciągu 72 godzin. Im ciąża starsza tym wzrost stężenia HCG wolniejszy i w przedziale 1200 mIU/ml-6000 mIU/ml poziom HCG podwaja się średnio w czasie 96 godzin (4 dni), a dla stężeń przekraczających 6000 mIU/ml ten czas może być jeszcze dłuższy. Przy HCG przekraczającym 6000 mIU/ml lepszą informację o stanie i umiejscowieniu ciąży daje już USG. Wartości nieprawidłowe nasuwają podejrzenie poronienia lub ciąży ektopowej (przyrost jest wolniejszy od prawidłowego)" takze ciesz sie, nie stresuj i :-) bedzie OK. zuzzak, a ty jak??? wiesci, wiesci!!! 27 dc, kiedy masz zamiar testowac, przed weekendem czy po??? mi teoretycznie w piatek przyjda do domu testy owulacyjne (25 sztuk) + 3 ciazowe, ale mam nadzieje, ze sie nie skusze. mimi, przyjdzie czas, ze sie wszystko okaze :-) mam nadzieje pozytywnie!!! mnie maz goni, ze spedzam wieczory przed kompem :-/ mamy 2 i na jednym mi juz zablokowal kafeterie, ale to bylo na moje zyczenie, bo buszowalam za bardzo ;-). zaraz ide poczytac ksiazke, a potem spac, bo jutro rano wstaje o 6:00, zalozylam sie z mezem, ze wstane i pojde pobiegac, on twierdzi, ze mnie zadna sila nie sciagnie z wyra rano, ale jak wygram, to mnie zaprasza w sobote na kolacje :-), wiec sie postaram jutro rano! hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka l
Na podstawie jednego wynikiu to nie duzo mozna powiedziec, zrob sobie druga bete hcg dla porownania i wszystko bedzie oki. MOze ciaz jest troche mlodsza "3 tydzien - 5 - 50 4 tydzien - 3 - 426 5 tydzien - 19 - 7.340 6 tydzien - 1.080 - 56.500 7-8 tydzien - 7.650 - 229.000 9-12 tydzien - 25.700 - 288.000 13-16 tydzien - 13.300 - 254.000 17-24 tydzien - 4.060 - 165.400 25-40 tydzien - 3.640 - 117.000 W prawidłowej ciąży poziom HCG wzrasta przynajmniej o 66 % w ciągu 48 godzin i o 114 % w ciągu 72 godzin"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka l
Z drugiej strony co to za lekarz.....ja bym go zmienila :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luty marzec 2011
witam dziewczyny ost @ 18 maja test 22.06 i wynik pozytywny :) 20 test był jeszcze negatywnyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wsparcie dziewczyny :) Ja padłam i się pospałam - teraz wziąłm prysznic a i tak ledwo ciepła jestem. Dzien cyklu, zrób sobie test to bedziesz wiedziała co i jak :) W piątek pójde na powtorke bety dla wlasnego spokoju i mam nadzieje, ze na poniedziałek wynik juz bedzie :) Trzymam za Was kciuki dziewczyny i gartuluję luty/marzec 2011!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nassani-kochana zobaczysz będzie wszystko dobrze , pewnie jesteś w ciąży i wszystko będzie oki tylko wiesz jacy są lekarze. Głowa do góry:) luty marzec 2011- gratuluję :) A u mnie zero objawi , nic dłosłownie nic :(:( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca na ten dzien -no to faktycznie skoro sie zalorzyłas z mezem to musisz wygrac bo ta kolacja brzmi obiecujaco:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulusienko nie jestes sama to tak samo jak u mnie tez zero objawów JA NIE CHCE BY PRZYSZŁA MIESIĄCZKA ...NIE CHCE JEJ JA CHCE DZIDZIE:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi18- ja też nie chce bardzo nie chce, modlę się aby nie przyszła ta wredna @ , nadal mam nadzieję , że nie przyjdzie i że będziemy rodzicami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi nadal tak smutno bo teraz odrazu po slubie mój maż odrazu wyjezdza za granice i nie wiem nawet na jak dlugo ale pewnie jak wyjedzie to szybko nie wróci:((:(:(bo musi zarobic na te splate dlugu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi18- zobaczysz wszystko się ułoży. Dobrze , że Twój przynajmniej ma jakiś pomysł na spłatę tego długu i będziecie mogli sobie żyć na czysto . Będzie dobrze, musisz być dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27 dzien cyklu
o jak fajnie ze tu takie madre osoby na watku :) i potrafia cos wytlumaczyc :) Nassami, musisz wierzyc ze bedzie wszystko dobrze :) jestes juz tak blisko, nie poddawaj sie :) zasiegniej porady innego lekarza ;) czekajaca na ten dzien planuje w weekend.. ale nie wiem, boje sie bardzo, nie mam odwagi :( boje sie ze zrobie test, wyjdzie negatyw i chwile potem przyjdzie @ a tak mam przynajmniej caly czas nadzieje... ale z drugiej strony im szybciej przyjdzie @ tym szybciej beda nastepne dni plodne :) i kolejne staranka - tym razem juz moze z wiesiolkiem i witaminkami Femifertil :) uwazaj z tymi cwiczeniami, nie forsuje sie za bardzo :) mnie rano zadna sila z lozka nie sciagnie, ale po pracy jutro idziemy na silownie :) pochodze na bierzni i pojezdze na rowerku ;) luty marzec 2011 super ! gratulacje! no prosze, najpierw negatyw a pozniej taka radosc!!! :D to juz mamy dwie zaciazone! :D ciekawe jak tam cymbalka, bo sie nie odzywa ... ------------------- dziewczyny, moj sluz zwariowal, przez kilka dni byl bialy i gesty a dzisiaj sie ciagnie i jest przezroczystawy, jak plodny!!!! bez sensu... co ja mam teraz dopiero owulacje??? kur.. mac!!! przeciez juz w tym cyklu taki byl... wtedy kiedy powinien byc... moj organizm obala wszelkie teorie ksiazkowe... nic sie nie zgadza, rzadzi sam soba i dziala swoim rytmem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie to dobrze ze kolega tam mu prace zalatwil ale ja mam jakies obawy nie chce zeby odrazu po slubie tam wyjezdzal dopiero bedzie swiezym moim mezem a nie bedzie go przy mnie tak dlugo i jesli teraz nam sie nie uda w tym cyklu to bede musiala potem dlugo czekac az wroci z zagranicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27 dzien cyklu
mimi a dlaczego nie pojedziesz razem z mezem? szkoda ze sie bedziecie musieli rozstac tak szybko :( ale z drugiej strony szybciej splacicie ten dlug i staniecie na nogi :) i fajnie ze macie mozliwosc te pieniadze jakos zarobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki ja to chyba znow sie zaczynam nakrecac jak ostatnio w tamtym cyklu czy po tygodniu od zapłodnienia moga pojawiac sie juz objawy takie jak wzmozony apetyt i to bardzo bo wlasnie teraz zaczelam byc glodna i jem sobie sałatke jarzynowa z szynka a i drugi objaw czeste oddawanie moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27 dzien cyklu
mimi, nakrecasz sie... nie wierz w to co widzisz i czujesz! wyobraznia dziala!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam sie denerwowac bo znów mi internet wolno chodzi a co do tego wyjazdu z mezem to wlasnie bardzo bym chciala ale ja mam tutaj prace i nie moge z niej zrezygnowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27 dzien cyklu
rozumiem... :( niestety zycie zmusza do podejmowania decyzji ktore nie zawsze nam sie podobaja i sa dla nas dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27dc -pewnie masz racje kochana ze sie znów nakrecam ale strasznie chce zeby sie udało ale to wszystko teraz zalezy od Boga czy bedzie cud:):):)a ty kochana kiedy zrobisz test???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27 dzien cyklu
mimi ja tez bym bardzo chciala ale wiem ze to nakrecanie sie nic nie da w niczym nie pomoze niestety planuje testowac w weekend ale nie wiem czy sie odwaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki przed chwila pod prysznicem zauwazyla, ze mam na sutkach takie smieszne biale "plamki" :) od czego to moglo sie zrobic? bo jakos nigdy wczesniej tego nie zauwazylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27 dzien cyklu
justysia, nie mam pojecia... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szczeze mówiac to w pierwszym cyklu staran tez nie mialam odwagi zrobic testu czekalam az @ przyjdzie a jak nigdy spoznila sie az o 5 dni to juz bylam tak nakrecona ze jestem a tu przyszla i na poczatku przez 1 dzien to takie plamienie bylo wiec mialam jeszcze nadzieje ze moze moze ...i zrobilam test i juz nadziei nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27 dzien cyklu
ja caly poprzedni cykl bylam nakrecona, i bardzo sie rozczarowalam dlatego postanowilam teraz spokojnie czekac, i jak na razie mi sie udaje jedyne co mnie wkurza to moj sluz dzisiaj, ktory jest zupelnie bez sensu,....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27 dzien cyklu
obserwuj, moze zniknie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27 dzien cyklu
uciekam spac, dobranoc :) odezwe sie jutro jak juz bede miec kawe na biurku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień cyklu ale z Ciebie słodka gaduła :D U mnie 24 dc, cyce bolą, podbrzusze i okolice pępka (po prawej stronie) pobolewa i kłuje, temp. dziś 37,2 ciekawe czy to na @ czy na brak @ ??? Nassani gratuluję! Wszystko będzie na pewno o.k tylko trafił ci się lekarz bez taktu i tyle ;) Idę spać kochane 🖐️ P.S korci mnie żeby zatestować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×