Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13 dzien cyklu

starania na marzec 2011 :)

Polecane posty

28dc -już widzę nagłówek wiadomości "internetowo zawiązana grupa niedoszłych ciężarnych na skalę międzynarodową atakuje niewinnych przychodniów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja dziewczyny sie do was dolanczam bo jakie nerwy mnie opanowaly straszne i tez jesli przyjdzie ta @to chyba kogos pobje a najbardziej przychodzi mi powybijac tych sku....li w banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nestea tropical
Cześć. Nie pisałam kilka dni bo miałam dużo roboty przed wyjazdem na wakacje. Wybieramy się w sobotę. Gratulacje dla wszystkich przyszłych mam. U mnie dziś 8 dzień cyklu więc czekam cierpliwie na dni płodne. Jeśli chodzi o wiesiołek to ja już go brałam i niestety bez rezultatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na ten dzien
przegralam :-/ a taka piekna pogoda byla rano, w sobote czeka mnie romantyczna kolacja :-) hehe. macie jakies rady, zeby rano wstac? bo mnie nic nie obudzi. moze mi dzwonic i dzwonic, a ja NIC. sluchajcie, jesli przyjdzie miesiaczka, to opadna emocje i skonczy sie PSM i juz nikogo nie bedziemy bic, a jesli nie przyjdzie to bedziemy biegac po ulicy i sciskac przechodniow, ja co prawda mieszkam na wloskij wsi, to mogloby to dziwnie wygladac, ale co mi tam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca na ten dzień - ze wstawaniem miałam kiedyś podobnie ;) potem mi mąż [wtedy jeszcze niemąż] przesłał na tel sygnał budzika który mnie do tego stopnia wnerwiał i irytował, że zaczełam budzić się zanim zadzwonił żeby go nie słyszeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28 dzien cyklu
zuzzak hahaha "niedoszle marcowki 2011" :D oki dziewczynki, ja zmykam na razie odezwe sie pozniej bo sporo roboty mam buziaczki i milego dnia! a sio @!!! a sio!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
zuzzak, Fajnie, że odważyłaś się na test. Trzymam kciuki i jestem dobrej myśli! A mnie cały czas podbrzusze jak na @ pobolewa, tak piecze jakby i ściska. Zupełnie zwariował ten mój organizm. A co do bety i wyników - ja kiedyś robiłam w Medicover w Gdańsku i wynik był po 4 godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Widzę , że ktoś tutaj ma tak samo jak ja he he jak dostanę @ to wychodzę na miasto , krzyczę i bije wszystko co się rusza he he he :) A tak na poważnie to dziwnie czuję , że lada dzień przyjdzie :( Ale nadzieja zawsze jakaś tam jest :) Co do bety to wiem , że można dostać wyniki w ten sam dzień ale zazwyczaj są na następny przynajmniej u mnie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiedzialam że można tak szybko wyniki dostać :) kurcze denerwuję się tym testem.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa nowa nowa
obstawiam zuzak ze jestes w ciazy. 4 dni sie opoznia okres - zrob test, a sie przekonasz. a 4 dni to bardzo duzo, az sie dziwie, na co jeszcze czekasz? zrob test, po 4 dniach juz w ciagu dnia mozesz zrobic, a nie z porannego moczu. czekamy na wynik!! zobaczysz, zobaczysz dwie kreski!! gratulacje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulusieńka - będe robiła chyba dzisiaj popołudniu jak mąż mi skoczy do apteki, na zewnątrz pada a mi jakoś cholernie zimno i nawet nosa nie wyściubiam poza mieszkanie. nowa nowa nowa - o daj boże żebyś miała rację :) nie robiłam testu bo bałam się rozczarować i nadal sie boje... ale idzie weekend i jak nie jestem w ciąży to wolę się dowiedzieć teraz żeby odreagować rozczarowanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzak- to czekam niecierpliwie na wiadomość od Ciebie :):) Pewnie zobaczysz dwie kreseczki, 3mam mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja mam doła od jakiejś godz:( po wyniki bety idę po 15 ale już znam wynik bo przyszła @:( chyba jestem w piekle bo mam takiego doła:( co jest ze mną nie tak?? w pierwszej ciąży to była"wpadka", ale bardzo kochana, a teraz jak człowiek chce niczego się nie boi i jest zdecydowany to nie może:( chyba wyłącze kompa na miesiąc skupię się na przyjemności i nie co 2 dni tylko jak będę mieć ochotę i nie będę włanczać kompa bo odruchowo wchodzę na strony o baby:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa nowa nowa
nie martw sie!! bedzie dobrze!! zrob test, wiem, ze nogi sie trzesa jak galareta, a serce szybciej bije, ale mysle, ze lepiej jest wiedziec...niz zyc nadzieja. Dziewczyny, ktore nie staraja sie o dziecko, gdy spoznia im sie okres to co robia? test. i zazwyczaj wychodzi pozytywnie...a brak miesiaczki jest PIERWSZYM objawem bycia w ciazy, tak wiec ja Ci juz gratuluje!! ja mam dzis 20 dc / 2 cykl staran/szczesliwy traf, bo staraniami tego nie nazywam, staram sie podchodzic do tego na luzie. A co ma byc to bedzie... Wierze gleboko, ze Bog kocha kazda z nas i chce dla nas jak najlepiej i wie, ile to dl nas znaczy - zostac mama... Kazdej predzej czy pozniej sie uda, tylko nie wolno sie zalamywac i OBSESYJNIE myslec o ciazy, bo wowczas predzej popadniemy w depresje... zycze Wam milego dnia! i jeszcze raz gratuluje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na ten dzien
zuzzak, brawa za odwage! ja trzymam kciuki! nie wiem jak ty 4 dni wytrzymalas, cierpliwa kobietka z ciebie :-) sciskamy i trzymamy kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzik90 przykro mi :( skup się na przyjemności, sobie i swoim mężu, chyba naprawdę lepiej nie planować, tylko się nie zabezpieczać i liczyć na to że kiedys dzieciątko zakiełkuje. przytulam, znam to uczucie, zbierz się teraz w sobie i nie skupiaj się na ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzik- spokojnie , zobaczysz uda Ci się . Na każdą przyjdzie pora :) ja w to wierzę. nowa nowa nowa- dokładnie tak jest , jak ktoś ciągle myśli , ze musi być w ciąży to na złość nic nie wychodzi. A znam sama osobiście grono takich dziewczyn , ze sobie odpuściły , nawet nie liczyły kiedy mają @ dostać , a tu bam zaskoczenie , dwie kreseczki i to bez objaw ciąży :) także każda z nas ma jeszcze szansę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak myślę ale szczerze mówiąc nie mam już sił:( rok prosiłam męża żeby się zgodził na dziecko w końcu jak poczuł potrzebę by go mieć ja nie mogę.... chyba mam problem z psychiką:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na ten dzien
rudzik90, nie mozesz sie zalamywac, to raczej nie pomoze. nie wiem jak dlugo sie starasz i ile masz lat, ale na pewno sie uda. Rzeczywiscie obsesyjne myslenie o dziecku nie omagai raczej blokuje, ja tez odruchowo wchodze na kae, zeby was poczytac, ale to jedyne co robie, poza tym nie doszukuje sie objawow i nie biegne na bete, bo po prostu wiem, ze mozna sie rozczarowac. Robilas test, czy od razu poszlas na bete??? daj sobie odpoczas w weekend, nie doluj sie, niech cie twoj facet poprzytula, spedzcie jakies fajny weekend, nie mysl o tym wszystkim i zobaczysz, ze bedzie dobrze! sciskam mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet słyszałam , że jest coś takiego jak psychiczna blokada. Jak się bardzo chce być w ciąży to zazwyczaj nie można , a jak tylko się wrzuci na luz to jest o niebo lepiej . Także musimy dziewczynki wyluzować , a nie się blokować:):) raz.......dwa.......trzy......wrzucamy na luz... he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzi90- nie załamuj się , zobaczysz będzie dobrze :) Kurcze dziewczyny tak siedzę sobie na kanapie i co jakiś czas mam taki dziwny ucisk na dole już praktycznie na samym dole wzgórka , pewnie @ się zbliża wielkimi krokami i u mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka l
Dziewczyny a moze same sie troche rozweselimy ..... widzialyscie kiedys samochod z drzewa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka l
zuzzak - no to wlaz na najblizsze drzewo i popatrz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×