Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13 dzien cyklu

starania na marzec 2011 :)

Polecane posty

Gość 29 dzien cyklu
czekajaca na ten dzien nigdy nic nie wiadomo :) nadziej trzeba miec.. jejku co ja z ta nadzieja mam.? i Wam ja wciskam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 dzien cyklu
czekajaca na ten dzien a my na kwietniowy sie ejszcze nie przenioslysmy :P wiec nigdzie nie diz :P mozesz sie starac tutaj dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na ten dzien
no wlasnie nigdzie sie poki co nie przenosze, tylko wiesz, mam nadzieje, ze jak ciezarowki beda juz wysoko w ciazy to ich nie zameczymy naszymi marudzeniami pt. a wiesiolek dziala, a sutki mnie bla, a sluz mam nie mleczny, a temperatura mi spada i co to wszystko oznacza ;-) nooo, ja tez mam nadziej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 dzien cyklu
czekajaca na ten dzien albo my uciekniemy jak bedziemy czytac o rosnacych brzuchach, mdlosciach, usg, wizytach u lekarza itd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski! słuchajta, ile brac tego wiesiołka? ja mam tabletki po 510 mg, na opakowaniu pisze zeby brac 1-2 tabletki 3 razy dziennie podczas posiłku...ja zaczelam brac po 2 tabletki 2 razy dziennie i nie wiem czy ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 dzien cyklu
extaaasy ja bym zaczela od malej dawki, 1 pigulka tak jak pisza 3 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na ten dzien
ja wlasnie tak zaczelam 1x3 dziennie, z tymze nie zaczelam od 1 dc, tylko od 4, bo jakos tak pozno sie zdecydowalam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na ten dzien
extaasy, ale taki pozytywny, na wloskich stronach pisza, ze poprawia cere, wlosy i w ogloe zyje sie dluzej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no...zobaczymy;) kurcze jak ja wam zazdroszcze ze nie macie @, ja umieram w bólach od wczoraj ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymam za Was kciuki:) Dokładnie rok temu byłam na Waszym miejscu -czekałam na dwie kreski a dziś mój marcowy brzdąc już jest ze mną:) POWODZENIA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 dzien cyklu
dzie ku je my!!!! :) alem sie objadal dziewczyny, az grzech :) a teraz leze na kanapie i popijam winko nalatalam sie po sklepach jak glupia, za pomidorkami, ogorkami, salatami i mieskiem.. zmeczona jestem ze szok, pewnie zaraz jakis film wlaczymy i oboje zasniemy na kanapie hahaha - nasze ulubione piatkowe zajecie :D jutro weekend wiece pewnie coraz wiecej Was bedzie testowac? :) wiecej dobrych wiadomosci bedzie :D u mnie bez zmian, nadal plamienia na nasza klase weszlam i kolejna nowa fotka kolejnego noworodka, kolejna znajoma urodzila... posmutnialam... co tam u Was dziewczyny? cos ciekawego planujecie na weekend? ma byc super pogoda u mnie, chcielibysmy gdzies pojechac, ale ruszyc nam sie palcem nie chce po przewodnikach, co warto zoabaczyc.... pewnie w ostatniej chwili przy sniadaniu wyjdzie :) milego wieczorku :) i owocnego sikania jutro dla tych co beda testowac - pijcie duzo wieczorem, to bedzie czym sikac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trzymam kciuki za sikajacych, zebym miala z kim gadac ;d i sie zalic, co mnie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
askuo, gratuluję :) jak sie czujesz??? bo mnnie ciagle pobolewa podbrzusze.mam nadzieje ze to nie jest jakis zly objaw... Kiedy wybierasz sie do lekarza?? \ Imam jescze pytanie, jak oblicza sie tydzien ciąży?? mialam ostatnia @ 29.05,cykl 27-28 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cymbalka, ja jestem strasznie senna caly czas. ciagle mam ochote na zupe ogorkowa ale nie zupe zupe tylko taka zmiksowana papke... :D boli mnie podbrzusze na okres, to na pewno nic zlego. zakladam zeszyt w ktorym bede zapisywala co nowego sie pojawia ile mi brzuszek urosl itp, kolezanka mi powiedziala, ze jak teraz to czyta co spisala to sie strasznie cieszy, ze wpadla na tak genialny pomysl i poleca. zobaczymy. sluchajcie, znacie jakies domowe sposoby na kaszel? ja znalazlam pelno tylko mleko z czosnkiem i z miodem mnie nie zacheca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. za ginekologiem bede sie rozgladac dopiero w poniedzialek, najwyzej pojde do mamy kolezanki chociaz to ostateczna opcja. w srode wyniki z matury :( w kazdym razie na bank ide prywatnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki to jest bol cymbałko czy taki leeki malo dawajacy sie we znaki czy raczej dosc bardzo boli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli jest to ból lekki tak jak na @ to nie powinnas sie martwic bo to normalne ze wzgledu na wzrost poziomu hormonów do narządow rodnych doplywa wiecej krwi dlatego własnie sa odczuwane te bóle podbrzusza równiez dlatego ze powieksza sie macica ale jesli niepokoi cie ten ból to najlepiej bys udala sie do lekarza bo to jest pocztek ciazy a wiec okres gdzie jest najwieksze ryzyko poronienia:(wiec zeby sie nie martwic udaj sie do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, wydaje mi sie, ze ja tez tak na okres boli :) 9 miesiecy oszczedzania na tamponach, piekna wizja ;d a potem 18 lat wychowywania, bede miala 37 lat i dorosle dziecko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka l
37 lat - dorosle dziecko i wnuka hiehhei to oczywiscie zart Miłego dnia dziewczynki ide z malym pobawic sie na dworze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha, moja mama ma 55 lat i nie jest zadowolona, ze bedzie babcia, a co dopiero ja w wieku 37 :D chyba bym na zawal zjechala :D mam nadzieje, ze to dziewczynka... no dzisiaj w miare na dworze, tylko ten wiatr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 dzien cyklu
bez komentarza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mogę się dołączyć staramy się z mężem o dzidziusia i jest iskierka nadzieji robiłam test i wyszły dwie kreseczki tylko ta druga bladziutka a okres spóznia mi się już 3 dzień.jak by się udało to termin miałabym na marzec 2011:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 dzień cyklu - przykro mi :( Ja przezte moje podejrzenia o cyklach bezowulacyjnych, nie nastawiam się na ciążę, ale iskierka nadziei się tli - wiadomo... ktoś mnie "wymazał" z tabelki, ale to nic - i tak Was podczytuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa nowa nowa
1 dzien cyklu - pogadaj z ginekologiem nt. luteiny! wg. mnie mozesz miec niedomoge ciałka żółtego, stąd te plamienia kilkudniowe przed miesiączką. ja mialam takie plamienia jednorazowo w tym roku i tak mi lekarz powiedzial, ze jesli sie beda powtarzac mam brac luteine od 15dc przez 10 dni. na szczescie juz tych plamien nie mam, tzn.u mnie plamienia wygladaly nie jak swieza krew, a jak sluz podbarwiony krwia, taki brunatny. pozdrawiam i nie martw sie!! bedziesz kiedys mamusia, glowa do gory!! ps- u mnie dzis 22dc i nie mam nadziei na ciaze w tym cyklu... nie bola mnie piersi i w ogole, jestem tylko senna i zmeczona czekaniem na okres. wczoraj troche jajniki dawaly znac i piersi byly tkliwe, ale to tyle.. eh, zeby tak NIE MYSLEC I NIE NASTAWIAC SIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×