Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13 dzien cyklu

starania na marzec 2011 :)

Polecane posty

Gość 29 dzien cyklu
niestety kilka dziewczyn musi poprawic termian ostatniej @ do tej tabelki hej dziewczyny, mam nadzieje ze sie nie wynioslyscie na inny watek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 dzien cyklu
askuo wiem ze jestes kobieta, ale dla rodzicow jestes jeszcze ich coreczka ;) daj im czas, wszyscy sie oswoja i beda pozniej szalec ze szczescia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam, mama wiem, ze bedzie szalec, gorzej z tata. ale, ze moj chlopak mi tutaj takie rzeczy robi to ja nie rozumiem, jego rodzice sie strasznie ciesza i to mnie pociesza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
asuko, A ile Twój chłopak ma lat? Pewnie też jest młody i ciąża to dla niego nowośc na którą się nie przygotowywał (chociaż jak się współżyje bez zabezpieczenia to trzeba byc tego świadomym, jednakże tacy właśnie są młodzi mężczyźni :) ). Ale i on się będzie cieszył, zobaczysz. Daj mu trochę czasu na ochłonięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 dzien cyklu
askuo no pewnie, chlopak sie pewnie troche przestraszyl... przeciez duzo teraz na Was spadnie, jak Was utrzyma, gdzie bedziecie mieszkac.. ;) ochlonie i bedzie sie cieszyl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on ma 25 lat :) to mysle, ze juz tak w sam raz. no z utrzymaniem sie moze byc problem, dzialke z domkiem kupujemy w przyszlym miesiacu tylko bedzie trzeba lazienke zrobic i ogrzewanie. bardziej chyba sie martwi, ze moi rodzice beda chcieli slubu, chociaz cywilnego, a on na takie rzeczy srednio chetny, z reszta mi sie ten pomysl srednio podoba. bralam tabletki ale przestalam na 1 miesiac bo i tak sensu nie bylo bo bylam chora. w sumie dalej jestem. najgorsze jest to, ze uwazalismy jak diabli, prezerwatywa i do tego nie konczyl we mnie, raz nam pekla i widocznie cos tam mi skaplo :) zaczernijcie sie bo zaraz jakies podszywy sie zejda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asuko nie pozwol rodzicom decydowac o slubie itp, jesli myslicie ze na to przjdzie czas to wasza decyzja ale nic na sile ,wiem ze starsi ludzie jesli dziecko jest w ciazy chca jak najszybciej wesele robic bo co ludzie powedza itp z doswiadczenia wiem ze takie malzenstwa dlugo nie trwaja, a Twoj jest w idealnym wieku na ojcostwo:) ogromne gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
A u mnie wychodzi od 9 do 13 marca :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
A ja 26 marca :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze ryba? to ale bedzie prezent na urodziny ;p mi jedne suwaczk mowia, ze jestem w 4 tyg, a inne, ze w 3. dupa, trzeba isc do gina fasolke zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
No ja jeszcze nie wiem właśnie czy będę miała prezent na urodziny :). Mam duże nadzieje, że tak i jak cholera boję się rozczarowania. askuo, A powiedz mi z ciekawości, w którym dniu cyklu Wam się udało? I czy obserwowałaś u siebie coś przed terminem @? Jaki miałaś śluz? Ja mam dzisiaj dużo białego, ale to o niczym w sumie nie świadczy bo tak wygląda po prostu niepłodny śluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz do gina jak najszybciej zrobi wymaz i niezbedne badania krwi eventualnie jakies zelazo zaleci itd w okolo 6-7 tyg bedzie widac fasolke i slychac serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
26 marzec to już Baran :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiac nie mam zielonego pojecia w ktorym dniu cyklu, tez mam taki sluz w kazdym razie. test zrobilam z rozsadku bo chcialam wczoraj juz tabletke wziac anty bo mialam takie male problemy i po tabletkach by mi na bank pomoglo. patrzymy z chlopakiem, a tam 2 taka cieniutka krecha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 dzien cyklu
nelly_mama nie chce Ci odbierac nadziei, ale u mie po dniach plodnych i sluzie plodnym bylo tyle bialego sluzu ze szok, wiecej niz samego plodnego.. nagle sie zamienil w ciagliwy znowu i tego samego dnia zaczelam plamic :( i nic z tego sie okazalo .. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Jeszcze nie, bo to mój 22 dc, więc za wcześnie. A z tym śluzem to się nie nastawiam bo co miesiąc w końcówce cyklu mam właśnie taki niepłodny śluz, ale podobno na początku ciąży jest też taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na ten dzien
hello my ladies, nigdzie sie nie wynioslam, tylko dzis wrocil moj szef i mam pelno roboty. dzis moj 26 dc. wczoraj mi przeszlo przez glowe zrobic test :-) no mam w koncu 3 w domu, ale jakos odgonilam ta mysl, a kysz, a kysz :-) poza tym temp. 36,8 czyli utrzymuje sie na w miare wysokim poziomie. poza tym nie mam ani objawow miesiaczki, ani ciazy, czyli kto wie co tam sie u mnie dzieje! gratulacje zaciazonym, no a tym za pierwszym zarezm i to przypadkowo to juz w ogole :-) ! dbajcie o siebie i fasolinke! 29 dc, a ty jak??? cymbalka i co ??? bo nie doczytalam czy zrobilas test czy nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na ten dzien
29 dc, ja juz na NK nie zagadam, moj maz stwierdzil, ze to galeria pokazywania dzieci! ostatnio moja kolezanka wrzycila fotke w bardzo roznegliwowanej kiecce, cala uhahana i podpis 12 tc. No prosze! takze ja tam nie wchodze, bo mnie to troche wkurza i troche smieszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje, dziekuje ;d marcowki juz sie koncza, bo zaraz przeciez 30...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na nk znajomy wrzucil foto nagiej coreczki w dodatku rozkraczona i jeszcze fote nago w wannie z tym dzieckiem bylam w szoku przeciez tam tez pedofile siedza wlasne dzieci trzeba chronic a nie narazac, moja mama powiedziala ze on jest pedofilem na bank a juz napewno chory na glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogolnie nie mam zadnych takich portali jak nasza klasa, fotka itp bo juz raz mi sie zdarzylo, ze jakis psychopata mnie przesladowal potem, wiedzial do jakiej szkoly chodze itp. uwazajcie i nie wklejajcie zdjec z mieszkan itp, przeciez wtedy np zlodziej wie dokladnie gdzie ma czego szukac. dla mnie to chore co sie teraz dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 dzien cyklu
czekajaca na ten dzien cymblalka zrobila wczoraj kolejny test i tym razem piekna druga krecha - gdzie tam w tlumie postow sie fotka zapodziala ;) u mnie w pracy pleno roboty, raporty, faktury, uwielbiam to :) koniec miesiaca ;) u mnie bez zmian, dalej plamienie, ale dwa tygodnie temu z piateku na sobotye mialam wg mie owulacje (bole w nocy miala spore) wiec powinnam dostac @ lada chwila .. zobaczymy temperature dzis nadal mam 37.2.. no wlasnie nie wiem co z ta nasza klasa.. galeria dzieciakow... kalendarz ciazy, potem rozwoju dziecka pierszy usmiech, pierwszy zabek, pierwszy raz na koniku... ja rozumie, ze jest dziecko i sie rodzice ciesza, ale bez przesady.. i faktycznie, niektorzy ludzie to w ogole nie pomysla i wrzucaja dzieci rozneglizowane w wanience, czy na plazy .. przeciez tyle zboczencow jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 dzien cyklu
aa to ze ludziska wklejaja fotki swoich dobr i calego dobytku to juz inny temat.. nasz nowy samochod, nasz TV, zdjecie z laptopem, nasz wymarzony domek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
No tak, byle się pokazac przed innymi w co sie obrosło :). A zupełnie nie pomyślą o potencjalnych zagrożeniach. Ja mam konto na NK ale nie mam żadnych zdjęc, a z samego portalu nie korzystałam już z pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×