Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13 dzien cyklu

starania na marzec 2011 :)

Polecane posty

Gość czekajaca na ten dzien
no, ja wiem, zeprzyjdzie, tak do 29 dni to raczej norma oj cykl, ale poki co nie mam objawow, a tu juz jest dziwne. nie zebym szczegolnie tesknila za bolem brzucha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam to samo srodku cyklu brzuch mnie pobolewal a juzjak @ miala przyjsc to nic , na poczatku ciemna brazowe plamienia 3 dzien dziwna pomaranczowa (jak marchew krew) od 4 dnia normaln krwawienia i mi sie ta wredna @ przeciagnela do 7 dni normalnie 4-max 5 dn trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na ten dzien
gin. mi powiedzial, ze plamienia sie nie lica do miesiaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogubilam sie z tym cyklem juz, chyba zostane przy metodzie co 2 dni a moze sie uda, wg testow to teraz mam dni plodne a to nie wiem 6 albo 9 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na ten dzien
stres, podroze, zywnosc, alkohol, moga poprzesuwac owu. jak testy ci mowia, ze masz owu to zaciagaj meza do sypialni i dzialajcie:-) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekam do wieczorka:) wczoraj juz zaczelismy w czwartek jego urodzinki mam nadzee ze w ten dzien cos "zmajstrujemy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na ten dzien
powiedzialabym, ze to 9 dc, jesli nie liczymy, jak wlasnie kaza, plamien. prawdziwa miesiaczka zaczyna sie dnia, kiedy juz "poleci", a nie poplami :-) 9 dc to juz prawdopodobne, zeby miec dni plodne. POWODZENIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 dzien cyklu
czarodziejka l jak bede zdesperowana to kupie.. ale moze nie bede musiala :P czekajaca na ten dzien fajnie ze spedzilas ciekawy weekend :) my lezelismy plackiem w sobote przy jeziorku, tez bylo super niedziela za to okropna, bo strasznie zle sie czulam :( wiem ze sie powtarzam, ale : poki nie ma @ to jest nadzieja :D ja tez nie licze plamien do miesiaczki, dni plamienia zaliczam do cyklu poprzedniego, a nowy cykl rozpoczynam z prawdziwa @ i wielkim bolem menstruacyjnym ;) a w ogole to wlasnie w sobote, wieszam moje nowe firanki w kuchni, stoje na krzesle i jak mie zabolalow brzuchu, krzycze do mezucha ze wlasnie dostalam okres. on "nie zartuj", poszlismy do ubikacji i beczelismy oboje.. w sumie to tego sie spodziewalismy, ale wydaje mi sie ze jednak oboje mielismy nadzieje ze plamienia sa zwiazane ciaza... staraaczka a test robilas? :D dziewczyny siedze jak na szpilkach, do czwartku nie wytrzymam! tak chce to tego gina! mam tyle pytan i watpliwosci do przedyskutowania... bedzie musial byc cierpliwy i miec duzo czasu dla mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 dzien cyklu
elcia1984 wizyta o 16:30, ja juz sie zwolnilam z pracy zapytam sie czy on tez moze ze mna pojechac- musialby sie tez zwolnic po lunchu zalezy od tego jak duzo ma pracy i jakie terminy.. chocby mial byc w poczekalni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z moim bylam jak sie ostatnio staralismy przed ciaza i jak juz zaszlam, tak mi wstydu narobil ze tam czerwona siedziala o sexie tylko gadal i glupie pytania zadawal heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 dzien cyklu
elcia1984 ja chce zeby za mna pojechal ale niekoniecznie byl podczas konsultacji ;) wole sama, niech nie slyszy jakie pytania zadaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 dzien cyklu
elcia1984 oj bede, ale to jeszcze tyle czasu! musze sobie wszystko spisac na kartce :P cobym niczego nie zpaomniala hahaha w koncu za cos zaplace te ilesdziesiat funtow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na ten dzien
3 dc, spisz pytania na kartce, z doswiadczenia wiem, ze w srodku czlowiek glupieje i polowy rzeczy zapomina :-) a ja mam zonk. jak wiecie wczoraj zrobilam test ciazowy i wyszedl negatywny, dzis to moj 29 dc i normalnie juz powinnam miec miesiaczke, a dzis mi test owulacyjny wyszedl z druga jasna kreska? no i co to ma znaczyc? przeciez nie bede miala teraz owu tylko @! nic nie rozumiem, macie jakies doswiadczenie w tej sprawie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na ten dzien
no nie moze to byc owu (tak sama z soba dywaguje :-) bo mierzylam temperature i od polowy cyklu byl wzrost (tera jest na poziomie 36,8 -36,9), ale ani widu, ani slychu @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 dzien cyklu
czekajaca na ten dzien tak wlasnie zrobie, spisze na kartce pytania i watpliwosci ;) nie wiem co ci powiedziec, bo niestety nie jestem ekspertka od temperatury moge sie podzielic tylko tym co u siebie widze normalnie temperature mam 36.6, przy owulacji skacze do 37.2 i tak sie utrzymuje dwa tygodnie prawie, jak spadnie do 36.6 znowu to przychodzi @.... a myslisz ze z jakiegos powodu mogla ci sie owulacja przesunac? jakis stres, wydarzenie? ps. cymbalka zalozyla tez watek pt marzec 2011 .. zuzzak, nic nie piszesz, zagladasz tu jeszcze? co u Ciebie? wyzylam sie dzisiaj na silowni :D lepiej sie od razu czuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Hej dziewczyny! Kawkę mam już na biurku i jestem. Nie krzyczcie na mnie ale zrobiłam dzisiaj test. To jest mój 26dc i wiem, że to za wcześnie (chyba) no i oczywiście wyszedł mi negatyw. Co też mnie podkusiło! Zła teraz na siebie jestem, bo będę się zastanawiac, czy test zrobiłam za wcześnie, czy po prostu się nie udało. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czodziejka l
czekajaca- kiedys na jakims formum przeczytalam posta dziewczyny, ktora bardzo dlugo nie mogla zajsc w ciaze. Zdecydowala sie na monitoring i lekarz zalecil jej przytulanka w @. Nie wiem ile w tym prawdy ale dzieki przytulankom w @ zaszla w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teścik
no ja dziś zrobiłam test i negatywny:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Kurcze no a ja już sama nie wiem co myślec. A może się jednak nie udało :(. Następny test zrobię za tydzień, o ile @ się do tego czasu nie pojawi (to będzie mój 33 dc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 dzien cyklu
u mnie tez kawusia na biurku ;) dzien dobry! nelly_mama sama nie wiem, u jednych szybko cos pokazuje u innych nie zobacz, cymbalka jak robila test to jakos w 22 dniu chyba, i jej ciaze pokazalo ;) wiem ze bardzo wczesnie robila, a z drugiej strony moja przyjaciolka jak robila testy to dopiero 3 jej ciaze wykazal, gdzie pierwszy robila w dniu spodziewanej @, drugi jakos 3 dni pozniej a 3 dopiero tydzien po @... wiec nie ma reguly, pewnie zalezy jak szybko i ile jest tego hormonu w moczu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 dzien cyklu
czodziejka l a to dziewczyna musiala miec krotkie cykle bardzo przy moich 31 dniowych czy wiecej to sie nie sprawdzi niestety :( za dwa dni wizyta u gina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzieczynki! testy mozna robic zawsze ale najlepszym dowodem na ciązę jest brak @, ja bym sie z testami nie spieszyła...u mnie dziś 6dc i juz 2 razy pod rząd były przytulanka i jak ja mam w ciąże zajść, mój tz nie chce hodowac plemników hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Dzień cyklu, Masz racje, w sumie w moim przypadku na dwoje babka wróżyła :). Ja mam w sumie średnio 31 dniowe cykle, więc z jednej strony chcę wierzyc, że to było za wcześnie na test, a z drugiej nie liczę na powodzenie w tym cyklu. Po prostu nie nastawiam się na nic, i najwyżej jak za tydzień nie będzie @ to powtórzę test. A jak przyjdzie to trudno, zacznę nowy cykl i nowe staranka :). Grunt to nie tracic optymizmu. Aczkolwiek pomyślałam sobie, że pójdę za Twoim przykładem i już teraz wybiorę się do gina i też przygotuję porządną listę pytań :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) czarodziejka: ja zaszlm w ciaze w trakcie @ przy 30 dniowym cyklu to byl 4 dzien cyklu:) mozna i tak probowac, wczoraj sie jakis pierdol naczytlam ze picie herbaty przyspiesza zajscie w ciaze no i kilka wypilam hehe, czytalam ze w niektorych wioskach afrykanskich czekaja caly miesiac i robia sex tylko i wylacznie w @ bo wierza ze tylko tak zajda w ciaze no i zachodza troche obrzydliwa metoda- jak zwierzeta, podobno niektore kobiety (1 na iles tam tysiecy) sa zawsze plone i zawsze owuluja jak szczur wiec jak zapomna o antykoncepcji to odrazu wpadaja, owulacja jest jakos w polowie cyklu i ciezko wyczucen moment:( poza tym musza byc splnione rozne innewarunki sprzyjajace zaplodnieniu itdwiec tylko 40% szasa jest na ajscie w ciaze przy owulcji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Znalazłam na necie, że zdarzały się przypadki, w których dziewczynom w 26 dc wychodziło hcg na poziomie 3-4 mlU/ml. Także jeżeli w moim przypadku jest podobnie to test faktycznie mógł jeszcze niczego nie wykryc. Więc albo jest szansa albo @ przyjdzie do mnie jakos później, bo jak na razie mam dalej gęsty biały śluz. A u mnie zawsze przed @ śluz zaczyna byc podbarwiony na pomarańcz/beż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
elcia, No właśnie, jakie to niesprawiedliwe, że mamy tylko 40% szans, zakładając, że w ogóle trafimy w owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasniew dodatku jeszcze 1 na 3 zaplodione jaja si zagniezdza a 2 obumieraja naturalnie wiec wogole to zajscie w ciaze to cud chyb zaczne sie modlic jak mi M doradzil hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×