Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13 dzien cyklu

starania na marzec 2011 :)

Polecane posty

Gość 3 dzien cyklu
ja tutaj jestem nadal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mam temperature 37.1 a w pochwie 37.3 a czuje sie dobrze niewiem o co chodzi aj ale piszecie zarza poczytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 dzien cyklu
elcia, Twoje dane w tabelce ;P moj wiesiolek dotarl!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 dzien cyklu
Quenn mi sie taka temperatura utrzymywala od owulacji, potem spadla do 36.6 jak przyszla @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja mam taka od kilku dni a z tego co wiem to juz po owulce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarah83
W sobote byłam u gina. Opiepszył mnie, że za szybko przyszłam ;P i mam przyjść za 2 tyg i wtedy zrobi USG. Najgorsze jest to, że w piątek lecimy samolotem na wakacje. Za późno, aby odwołać. Dostałam od gina progesteron i zakaz stresowania się :) Dla wczesnej ciąży lot nie jest tak niebezpieczny jak zmiana warunków klimatycznych. Także z opalania to w zasadzie nici :( Wierzę, że będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 dzien cyklu
Queen no wlasnie dlatego ona sie utrzymuje powinna sie utrzymac do @ a jesli jestes w ciazy to dluzej niz planowany termin @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 dzien cyklu
Sarah83 w sobote u gina? :D a co tak szybko? jejku, ja bym sie bala leciec na takie slonce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akyualna tabelka
NICK.............OSTATNIA @......DŁ. CYKLU......@/TESTOWANIE --------------------------------------------------------- ---------------------- zuzzak................24.05..............28.............. 20. 06 rudzik90..............27.05...............29............. .22 .06 extaaasy..............27.05..............28.............. 24 -26.06 hejka..................28.05..............28-30.......... ok 25.06 pola86................27.05.............30............... ..26.06 Justysia1989........20.05.............32-35.......... 27.06 paulusieńkaa.........26.05..............30-33........... 27. 06 dzien cyklu.........26.6..............31............. nie wiem Quenn..................3.06..............26--30.......... .03.07?? nelly_mama............4.06..............26-31............ 05.07 czarodziejka .........6.06..............28-30............4.07 Navi....................7.06..............28............. ....5.07 A_B.....................10.06.............31............. .. 11.07 szałwia1984..........13.06.............29-32............ 19 .07 Nestea tropical......17.06.............28-30.............20.07 elcia1984.............21.06..............30.............. ..20. 07 Naya...................27.06.............26-27........... ..22.07 scooby84.............18.06............30-45 .......to się okaże po owulce MAMUSIE !!!!! -------------------------------------------------------- ---------------------- NICK.............OSTATNIA @......termin porodu --------------------------------------------------------- ---------------------- Nassani.......27.05...............luty/marzec 2011 Cymbalka Sarah83 25.05............... 2.03.2011r ?- jutro wizyta u gina asuko ....27.05......... ........luty/marzec 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro sare opieprzyl, ze tak szybko to ja tez raczej pojde tak za 2 tygodnie i juz USG bede miec :) w sobote musze powiedziec tacie, ciekawe, ciekawe. pewnie bedzie dluuuuuga rozmowa. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta21
hej. Ja chciałabym urodzić dziecko w maju 2011. cykle to mam różne,czasami 30 dni a czasami 36. I czasami to już nie wiem kiedy mam dni płodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............OSTATNIA @......DŁ. CYKLU......@/TESTOWANIE --------------------------------------------------------- ---------------------- zuzzak................24.05..............28.............. 20. 06 rudzik90..............27.05...............29............. .22 .06 hejka..................28.05..............28-30.......... ok 25.06 pola86................27.05.............30............... ..26.06 Justysia1989........20.05.............32-35.......... 27.06 paulusieńkaa.........26.05..............30-33........... 27. 06 dzien cyklu.........26.6..............31............. nie wiem Quenn..................3.06..............26--30.......... .03.07?? nelly_mama............4.06..............26-31............ 05.07 czarodziejka .........6.06..............28-30............4.07 Navi....................7.06..............28............. ....5.07 A_B.....................10.06.............31............. .. 11.07 szałwia1984..........13.06.............29-32............ 19 .07 Nestea tropical......17.06.............28-30.............20.07 elcia1984.............21.06..............30.............. ..20. 07 extaaasy.............24.06...............28................czas pokaże Naya...................27.06.............26-27........... ..22.07 scooby84.............18.06............30-45 .......to się okaże po owulce MAMUSIE !!!!! -------------------------------------------------------- ---------------------- NICK.............OSTATNIA @......termin porodu --------------------------------------------------------- ---------------------- Nassani.......27.05...............luty/marzec 2011 Cymbalka Sarah83 25.05............... 2.03.2011r ?- jutro wizyta u gina asuko ....27.05......... ........luty/marzec 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie dzisiaj glowa boli, a ona zawsze to robi na deszcz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 dzien cyklu
samanta21 a jaka jest przyczya Twoich nieregularnych cykli? moze powinnas powyslec o testach owulacyjnych :) wtedy bedziesz miec pewnosc kiedy owulacja nastapi :) a sluz obserwujesz? na podstawie sluzu rowniez mozna sie zoieintowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 dzien cyklu
zuzzak? gdzie cie wcielo????? wracaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do mnie dziś doleciały testy ciążowe, poleżą sobie trochę...oj poleżą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka l
dc fajna sprawa ten ladycomp - tylko cena przeraza 1899zl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarah83
Czy yo normalne że boli mnie kręgosłup? Już teraz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarah83
dodam, że nie w odcinku krzyżowo lędźwiowym tylko wyżej, tak na wysokości stanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elca1984
sarah to nie kregoslup cie boli tylko macica rosnie cos tam uciska watrobe i bol promieniuje do plecow tez tak mialam to normale tak po srodk plecow, przejdzie ci, mozesz sie takze troszke opalac tylko sie wysmaruj a co do lotu to nie wiem wydaje mi sie ze we wczesnej ciazy to jest spoko tylko jakos tak po 28 tygodniu juz nie mozna ale tak czy siak to dziecku nie zagraza jedynie moga cie mdlosci dopasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na ten dzien
Jestemm melduje sie! Spedzialm fantastyczny weekend eh, oby takich bylo wiecej! Dzis moj 29 dc, wczoraj pobolewal mnie brzuch, myslalam, ze dostane miesiaczke, bo mialam takie lekkie plamienia, ale jakos nic nie przyszlo, a brzuch przestal bolec. Wczoraj chcialam sprawdzic czy testy dzialaja i zrobilam jeden ciazowy i oczywiscie wyszedl negatywny, no ale to wiedzialam, tylko teraz sie zastanwaiam dlaczego nie mam miesiaczki i nie mam objawow miesiaczki o_o. Eh, co za zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraaczka
cześć dziewczyny! mam pytanie, @ miałam 20.05 potem takie sobie bóle jak przed okresem, następną dostałam 20.06 ale trwała 3 dni i to dość skąpa, a teraz ciągle boli mnie podbrzusze, piersi mam takie ciężkie. czy to możliwe że jestem w ciąży? byłabym najszczęśliwsza, bo staramy się już od kilku miesięcy i nic. czytałam, że można krwawić i być w ciąży, czy któraś tak miała? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na ten dzien
mamma mia, zrob test, albo lepiej beta hcg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka zrob tes dla pewosci le mysle ze taa skapa @ to oznaka ze mialas cykl bezowulacyjny hmmmmmm zrob test nigdy nic nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na ten dzien
zuzzak gdzie jestes??? wszystko ok? dc, widze, ze przyszla @, ale i wiesiolek :-) bedzie dobrze. ja w nowym cyklu bede juz uzywala testow owu, moze to pomoze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×