Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13 dzien cyklu

starania na marzec 2011 :)

Polecane posty

Gość dzien cyklu
nie mam pojecia w ogole jak w to "grac" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
A ja sobie przed chwilą 'postawiłam' (wyklikałam raczej) i mam Słońce i Gwiazdę w 1 rozdaniu, no ale ja w to nie wierzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
nie rozumiem, mam rozdac i sprawdzic co oznaczaja karty ktory mi sie wylozyly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Tam masz opisane, co one oznaczają, jak klikniesz, samo się rozda. Mi chodziło o to, że, pośród wylosowanych kart trafiły mi się dwie, które oznaczają ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
aha :) no to kliknelam :) rozdala mi sie m.in Cesarzowa i 3 kielichy - ale oznaczaja ciaze u Ciebie albo kogos bliskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Jakie macie plany na weekend dziewczyny? Ja muszę pomyc okna, trochę porządków w szafach porobic i takie tam. No i może się uda do lasu wyskoczyc, na jakiś dłuższy spacer :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
u nas tradycyjnie, dzisiaj zakupy - bo jutro w sobote to scisk w sklepach ;) obiadek i lenistwo na kanapie z jakis filmem. jutro rano nasze tradycyjne sniadanko - uwielbiam ta czesc dnia w weekendy ;) potem sie wybierzemy na grzyby!!!! :D pod wieczor sie umowilam z przyjaciolka.. no w miedzyczasie jeszcze dom trzeba posprzatac ;) a w niedziele to jeszcze nie wiem, na pewno silownia choc na chwilke, pewnie na msze.. zleci szybko ;) robie tez swoje male projekty ogrodowe - tzn mam pomysl co zrobic od wiosny zeby bylo ladniej za rok w lecie w ogrodzie - a to juz teraz musze zaczac siac cebulki ;) wczoraj wpadlam na fajny pomysl i musze go sobie na papier przelac by nie zapomniec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.Dzis zrobilam test ponownie-negatywny:/ dzien cyklu mam pytanie gdzie na te grzybki sie wybieracie? Uwielbiam zbierac ale w Uk to nigdy tego nie robilam.Jestem tu od 5 lat i bylam pewna ze tu grzybow nie ma,,cos slyszalam ze pod Londynem Polacy zbieraja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
w Peak District ;) ale moja przyjaciolka mieszka w Wrexham i ona gdzies ostatnio tam na grzybach w lasach byla.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! robiłam wczoraj badanie poziomu progesteronu, ale wynik będę miała dopiero w poniedziałek, bo w moim szpitalu hormonów nie robią w weekend :( testować będę jutro, bo po nocce ciężko było o pierwszy poranny mocz ;) zaraz się pakuję i jedziemy do moich rodziców i na grilla do braciszka :) dobrze że ma pogoda dopisać ;) do poniedziałku kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
hej dzeiwczyny :) jak mija weekend? mi tak srednio szczerze mowiac.. tradycyjnie jak co weekend na placz mnie wzielo, bo cos mi sie wydaje ze w tej klinice w uk to wieki mina zanim mi pomoga... jakos kiepsko to widze... mam nadzieje ze chociaz Wam dopisuje humor, milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
a to bylam ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Hej! Dzień cyklu, Widzę, że optymistycznie zaczynasz tydzień! I tak trzymac! A jak twoje plamienia? Rozkręciły się w @? Weekend mi minął pod znakiem porządków i gotowania, także w sumie średnio ciekawo. Wczoraj zdarzyło się coś dziwnego (nie chce się na nic nastawiac, ale naprawdę tak było i nie wmawiam sobie tego). Po obiedzie napiłam się kawy...która smakowała mi kiełbasą i całe popołudnie aż do wieczora mdliło mnie i miałam zgagę po tejże kawie. A dziś wypita z rana już smakuje ok :). Dziś mój 20dc, w czwartek w końcu badania! Piersi już mnie pobolewają od jakiś 2 dni, także około 29 dc powinna przyjśc @ ( a może nie przyjdzie ;) ). Zdecydowanie u mnie już po dniach płodnych, bo zalewa mnie śluzem niepłodnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
a gdzie tam optymistycznie ;) tylko udaje przed sama soba, bo srodek mam w strzepach... ale coz... dzsi moj 30dc, plamienia sa nadal w poprzednim cyklu wlasnie w 30dniu dostalam @.. u mnie nic podejrzanego, nawet piersi mnie nie bola specjalnie zakladam czarna bielizne, bez wkladek, i obserwuje "sluz" i jest on generanie bialy na bieliznie a w srodku, jak sprawdze wacikiem to taki brunatny.. ale on w ogole nie "wyplywa" na zewnatrz.. no nic, czekac musze na rozwoj sytuacji w klinice... nie wiem kiedy dostane list z wyznaczona data wizyty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Dzień cyklu, Ja Ci nie chcę robic nadziei, ale skoro jeszcze @ nie przyszła, to może się udało. Wiesz, że najczęsciej udaje się w cyklach, w których myślimy, że nie ma na to żadnych szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
a ja w weekend tez sie nagotowalam :) w piatek na zakupach bylismy, wiec posmazylam miesko, zrobilam golabki, upieklam miesko, wsadzilam do zalewy inne, i pomrozilam wszystko ;) takze w tygdoniu czeka mnie odgrzewanie glownie :) wczoraj zrobilam tez porzadek w szafie z ciuchami, i polowa spodni z materialu jest na mnie za ciasna .. nie w tylku, nie w udach ale w "pasie" ponizej pepka sie rozroslam dziwnie, takze od dzisiaj jestem na diecie :) zrobilam rowniez liste ciuchow ktore chcialabym kupic w najblizszym czasie - no i mam stanowczo za malo jeasnow - tylko dwie pary z prostymi nogawkami, jedne szerokie typu bojowki i jedne szerokie ale za ciasne.. hihi takze jak widac robilam wszystko by sie czyms zajac.. a mojego M to tak olewalam caly weekend ze az mi go szkoda, bo sobie niczym na to nie zasluzyl, ale ja zwyczajnie chcialam byc sama ze soba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
nelly mama cykl wczesniej dostalam @ w dniu 30, wieczorem, wiec jeszcze wszystko przede mna..:) dzien jest dlugi, a @ moze przyjsc w kazdej chwili, zakuje w brzuchu i poleci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Dzień cyklu, No wiem, że z @ to tak jest, że nie ma nie ma i nagle przychodzi :(. Ale i tak trzymam kciuki żeby nie przyszła! Ja mam też listę rzeczy, które muszę sobie kupic na jesień: ze 3 pary sweterków, jakieś bluzki z długim rękawem itp. No chyba, że będziemy niebawem w ciąży to nie będzie sensu kupowac dopasowanych rzeczy, które zaraz będą za małe :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
ja musze, jeansy, ze dwie pary! ;) plaszczyk jesienny by sie przydal rowniez, i zimowy - mam jeden ktory kupilam rok temu na zime, ale on jest teraz 2 rozmiary za duzy... ;) bo schudlam sporo przez zime.. a innego plaszcza nie mam.. szczerze mowiac to ja w ogole sie na to nie patrze, jak bede w ciazy to super, nawet jesli wydam fortune na ciuchy ktore beda wkrotce za male ;) wejde w nie spowrotem po ciazy ... - marzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
No to masz rację, nie ma się co nastawiac, że teraz sobie nie kupię ciuchów, bo mogę byc w ciąży - nawet jak będę to przecież ciuchy nadadzą się po ciąży :). Tylko kiedy ta ciąża wypadnie, któż to wie :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
tego niestety nikt nie wie... poza Bogiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca niecierpliwie
czesc dziewczyny, mam nadzieje, ze mnie pamietacie, bylam tu z wami przy staraniach na marzec, no i sie nie udalo... potem na kwiecien tez sie nie udalo, chociaz bylam na urlopie, mega zrelaksowana, tylko zdrowa zywnosci, wiesiolki, srolki, mierzenia temperatur, ogladanie sluzu i wkrecanie, ze na pewno cos jest ze mna nie tak, no i miesiaczka przyszla w 27 (czyli o 2 dni szybciej), wiec dalam spokoj ze wszystkim, lacznie z folikiem, bo mi sie wykonczyl. nic nie mierzylam, wiesiolka nie bralam i tylko w 27 dniu cyklu zadzwonilam do lekarza, zeby sie na ten progestron umowic na przyszly cykl. I w 29 dniu po 2 dniach testow owu, ktore mi wychodzily pozytywne, zrobilam wczoraj test ciazawy i wyszed pozytywny, dwie piekne kreski! oczywiscie nie szaleje, bo to dopiero poczatek, ale i tak jestem szczesliwa. Powiem tak, nie sadzilam, ze sie uda, bo po prostu odpuscilam i jedyne co robilam to przytulanie :-). dziewczyny trzymam kciuki za was, bedzie dobrze! aga_pelaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po weekendzie! Testowałam wczoraj i jest oczywiście jedna kreska... ale to nic. dzisiaj poszłam na betę i wynik będzie około 15-tej. co do tego progesteronu to dzwoniła koleżanka że ma mój wynik i jest 36 ng, czyli wychodzi 114,48 nmol (nowa nowa nowa pisała że powyżej 100 nmol jest na początku ciąży, więc kto wie ;) ) tak czy siak się dzisiaj dowiem. co do ubrań to mi brakuje jakiejś porządnej katany i butów. ja to mam jeszcze pochowane te fajniejsze ciuchy sprzed pierwszej ciąży. trzymałam je w nadziei że powrócę do dawnych wymiarów - ale się przeliczyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca niecierpliwie - moje gratulacje!!! życzę ci spokojnych 9 m-cy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) dzien cyklu bylismy w tym parku,,,przepieknie:)Dzieki bo mielismy wspanialy relaks.Grzybkow nie znalezlismy;) U mnie @ brak nie tesyuje bo to bez sensu i tak przyjdzie bo jestem strasznie nabuzowana;/ Robilam test 3 dni przed spodziewana ale tam tylko pokazala sie taka cienka prawie niewidoczna kreska wiec ciazy brak.Tez wyruszam na zakupki z moja mama bo przyleciala do nas na urlopik:)Pozdrawiam kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
czekajaca niecierpliwie latwo mowic, odpuscic ;P ale serdeczne gratulacje!!! Navi, ja cos czuje ze Ci sie udalo ;) Nelly, pisla ze ma pzreczucie ze ktorejsc sie udalo a ja mysle ze to wlasnie Tobie :) trzymam kciuki za bete!!! Vigour - super ze wycieczka sie udala ;) my tez bylismy na spacerze, znalezlismy sporo kozakow, ale 3/4 robaczywe niestety... szkoda ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca niecierpliwie
dzien cyklu, no latwo nie jest, przyznaje, bo w 14 dc zrobilam mimo wszystko test owulacyjny.... ale jeden jedyny i poza tym nic innego. powiedzialam sobie, ze stres nie wplywa na mnie dobrze. stwierdzilam, ze mam dpiero 27 lat i cale zycie przede mna zeby miec dzieci, bo jak sie pojawia to juz na cale zycie... byla u mnie tydzien temu kolezanka z mezem i dzieckim (2 latka), przez tydzien jak byli to tylko o dzieciach mi mowila, a to, a tamto, w pewnym momencie sobie powiedzialam, ze chyba nie chce zeby tak moze zycie wygladalo, ze chyba sie nie nadaje, bo ile mozna odmieniac dziesko przez wszystkie przypadki :-) teraz oczywiscie sie ciesze, chociaz do mnie to nie dociera... tylko II kreski na tesci i nic poza tym nie czuje. 8 dni temu sama z wlasnej woli odstawilam kawe i widze po sobie, ze jestem mniej rozdrazniona... oby bylo dobrze. trzymam za was kciuki! Navi oby sie udalo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
czekająca niecierpliwie, Gratulacje! Dzień cyklu dobrze pisze - nie tak łatwo jest odpuścic ;). Navi, No to masz obiecujący progesteron :), ja jestem dobrej myśli. Może moje przeczucie faktycznie mnie nie myli :). Daj znac jak będziesz znała wynik bety. A jeżeli mogę zapytac - jak intensywne były Wasze staranka w tym cyklu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca niecierpliwie
dziewczyny, latwo nie jest odpuscic, ale trzeba czasami pomyslec o wyzszym celu. u mnie to wyszlo naturalnie, dalam sobie 3 miesiace (sierpien, wrzesien i pazdziernik) na nie myslenie, tylko relaks. udalo sie juz w pierwszym miesiacu, moze to szczescie, moze jednak stres wplywa jakos negatywnie... mysle o was i mam nadzieje, ze niedlugo wszystkie zobaczyscie 2 kreski, bez wzgledu na to czy odposcicie czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×