Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13 dzien cyklu

starania na marzec 2011 :)

Polecane posty

Gość dzien cyklu
czekajaca niecierpliwie ;) wiesz, niektore z nas musza liczyc dni cyklu, na badania, na zazycie tableteki itd.. mysle ze to tez w jakis sposob stresuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
ide do kibelka.. od rana trzymam siku, bo sie boje isc wysikac i przy okazji zobaczyc ze @ przyszla...... ale juz nie wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca niecierpliwie
dzien cyklu, na pewno stresuje, mnie stresowal wiesiolek... a co dopiero jakies powazniejsze badania, chociaz nie wykluczam, ze w przyszlosci bym sie zdecydowala, gdyby nic nie wyszlo. Tylko, ze ja to za bardzo nie lubie chodzic do lekarzy, denerwuja mnie kolejki, wiec powiedzialm sobie, ze poczekam, bo jak juz sie zaczna badania to na pewno tak szybko sie nie skoncza. No i analizowanie tych badan tez do przyjemnych nie nalezy. Chcociaz z drugiej strony lepiej wiedziec szybciej, ze jest jakas maluska przeszkoda, na ktora mozna wplynac... powiem wam, ze i tak sie boje, bo mialam juz poronienie, ale lekarz kilka miesiecy temu powiedzial mi, zebym sie nie stresowala, bo jesli bylo poronienie to znaczy, ze doszlo do poczecia, tylko cos poszlo nie tak, ale ze poczac mozemy... dzien cyklu trzymam za ciebie mocno kciuki i bede tu zagladala i mam nadzieje, ze wkrotce przeczytam dobre wiesci od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
czekajaca niecierpliwie nie dziekuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Ano właśnie, ja bym chciała nie liczyc dni, ale przez te badania niestety muszę :(. Ale wierzę, że nie robię tego po nic, że to mnie musi w końcu doprowadzic do sukcesu i za jakiś czas uda się zajśc w upragnioną ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
bedzie sukces :) bedzie ! now nowa a co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
a skad quizz moze wiedziec ile dzieci bedziesz miec :P ja juz pstawnowilam, jak zajde w ciaze to bede rodzic jedno za drugim az miejsc w samochodzie braknie hahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
jejku, jakie beznadziejne uczucie - siedziec i czekac az zakuje w brzuchu i poleci @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Hehe, to odważna jesteś, ja na razie chcę jedno, potem może drugie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
mi tez wyszla dwojka ;) podobalo mi sie pytania o wielkosc miednicy :P zartuje, jak bede miec jedno to bede megaszczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
no i mam @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
now nowa nowa znajdz mnie na 28 dni - justitia ;) wlasnie sie zalogowalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
Navi :) gratulacje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1451 mlU/ml pani z laboratorium zadzwoniła jak byłam na zakupach i poryczałam się jak głupia w przebieralni ;) ale sklep zawsze będzie mi się dobrze kojarzył ;) mój M jeszcze nie wie ale już wraca z pracy więc przed moją nocką jeszcze się zobaczymy :D ale wiecie co, jak dla mnie jakaś wysoka ta beta (jestem 12 dni po owulacji). w pierwszej ciąży miałam w 29 dc (czyli 3 dni później) ok 500... zastanawia mnie to... w czwartek idę do mojej lekarki po jakieś leki na wszelki wypadek na wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
NAvi, jak super!!! gratulacje! ale Ci zazdroszcze, nawet nie masz pojecia..!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Navi ogromne GRATULACJE!!!! Bardzo sie ciesze ze sie udalo:) I zobaczcie testy jednak nas oszukuja! Dbaj o siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa nowa nowa
GRATULACJE Navi!!! !!! dzien cyklu - juz Cie zaprosilam:) padam na pyszczek po pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Hej! Navi! Gratulacje kochana !!! A jednak moje przeczucie mnie nie zmyliło i wiedziałam, że którejś się uda w tym cyklu! Piękną masz tą betę :). To teraz zdradź nam co ile były staranka, że się udało i czy czujesz jakieś objawy :). Dzień cyklu, Przykro mi, że @ przyszła :(. Dziś mój 21 dc, za 2 dni idę na progesteron i inne hormonki, a za 8 dni podzielę Twój los z @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
Nelly, dobre przeczucie mialas ;) a ja ze to wlasnie Navi tez ;P sluchaj, moze my tutaj obie za duzo tu gadamy a malo sie staramy? ;P skapa u mnie ta @ i nie boli mnie brzuch w ogole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
He he może faktycznie za dużo gadamy a za mało się staramy ;P. A tak na poważnie to u nas w tym cyklu, w dniach płodnych, przytulaliśmy się co drugi dzień. Może nasz problem (a przynajmniej mój) tkwi w tym, że coś z naszym organizmem jest nie tak (u mnie ta prolaktyna), a Navi nie pisała nic o żadnych dolegliwościach i była już w ciąży, także z pewnością nie jest bezpłodna. Mówisz, że skąpa ta @. Moja ostatnia też była skąpa, ale widocznie tak to już jest czasami (może endometrium było małe). Jak moja @ przyjdzie to też zarejestruję się na 28 dni, z tymże chyba od cyklu październikowego, bo we wrześniu mnie 2 tygodnie nie będzie i nie będę miec dostępu do internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Ciekawa jestem jaki mi wyjdzie w tym cyklu progesteron, w porównaniu z poprzednim. Mam nadzieję, że nie gorszy, tylko znów tak dobry (a może byc nawet i powyżej 100, nie mam nic przeciwko ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
my sie tez przytulalismy co drugi dzien... ale nic to nie dalo ;) a ja nie wiem co u mnie jest przyczyna... zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! My przytulaliśmy się co 2-3 dni (ostatni raz chyba dzień przed owulacją ;) ) od owulacji pobolewa mnie brzuch i piersi są wrażliwe jak zawsze przed @ - więc nie są to dolegliwości czysto ciążowe. dziwię się tylko że test (bardzo czuły) nie wykrył ciąży przy takiej wysokiej becie. do tej pory miałam cykle bezowulacyjne a po clostilbegyt udało się za pierwszym razem :D tabletki kosztowały raptem 4 zl z groszami ;) a tyle radochy teraz mamy. powiedzieliśmy dzisiaj rano córci i ona bardzo liczy że w moim brzuchu jest więcej niż jedno dziecko, bo wg niej "jedno, to mało" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
No kurcze to z tymi testami to jakieś jaja są, nie warto im wierzyc do końca, bo żeby przy tak wysokiej becie nie było 2 kreseczek no to skandal ;). Navi, A jak długie miałaś cykle i kiedy miałaś owulację ? Mnie też boli brzuch i piersi, a do tego od połowy cyklu ciągle mam jakieś wypryski na twarzy pojedyncze, no ale u mnie to tak zawsze jest i zawsze kończyło się @. Chciałabym już byc w ciąży, przytulanka były co 2 dni, ale nie mogę zapominac przecież że mam tą wysoką prolaktynę i dopóki jej nie zbiję to nie zajdę w ciążę. Ale już niedługo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
super Navi ;) ja bede w polsce od mojego 16dc, i wtedy mam tez wizyte u gina, zaraz po przylocie, zobaczymy czy mam pecherzyk, albo czy juz pekl... moze mi cos kobieta doradzi na kolejny cykl ;) a ten clo wplywa jakos na wyniki badan hormonalnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
nelly, przeciez sa przypadki ze dziewczyny zachodza mimo to w ciaze... moze jak teraz wyluzowalas to sie zbila troche sama..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cykle miałam różnej długości . 2 ostatnie po 26 dni, a ten w którym zaszłam wg monitoringu miałby 28 dni. owulację miałam 11.08. nelly mama, ale gdzieś czytałam że dziewczyny z wyższą prolaktyną zachodziły w ciążę. a ty chyba miałaś owulację prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×