Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13 dzien cyklu

starania na marzec 2011 :)

Polecane posty

Gość elcia1984
Nie ma co sie stresowac takie jst zycie i nic na to nie poradzimy. Autorko ty mieszkasz za granica? gdzie? ja mieszkam w wielkiej brytanii 1 dziecko rodzilam w polsce 2 tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 dzien cyklu
Nassani :) tak tylko napisalam co zauwazylam zreszta wystarczy poczytac inne watki jak dziewczyny panikuja niestety.. ;) moja przyjaciolka urodzila pod koniec stycznia i cala ciaze drzala i stresowala sie teraz maly jest na swiecie a ona drzy o niego jeszcze bardziej :) bedzie dobrze, czemu ma nie byc ;) dokladnie, lepiej tracic energie na przytulanko ;) Elcia - jestem w UK - manchester

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia1984
wiesz jak bedziesz w ciazy tutaj ani razu nie spotkasz sie z lekarzem nikt nie przeprowadzi ci badania ginekologicznego, bedziesz mial 2 usg w 12 i w 22 tygodniu badanie krwi i yle oczywiscie co miesiac polozna bedzie brzuch mierzyla miara i sprawdzala czy glowa jest na dole, w polsce co tygdnie do gina chodziam usg robilam i elkami mnie faszerowal, w drugiej ciazy pracowalam do 40 tygodnia i uprawialam sporty dzieki czemu porodbyl lekki a i cas gojnia expresowy, nie ma co sie za barzo w ciay oszczedzac i dbac o siebie ni potrzebnie sie wtedy stresujemy co oczywisce zkodzi dzidziusiowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 dzien cyklu
no wlasnie zupelnie mi sie ta opieka medyczna tutaj nie podoba.. ale coz zrobic? ale w manchester jest polska klinika, na pewno odplatnie zrobie sobie tam chociaz jedno badanie plus USG 3D ;) planuje tez leciec do polski tzn do rodziny w odwiedziny ;) wiec wtedy przy okazji sie spotkam z moja ginekolog tam :) mysle ze jak bede miec usg 4 razy to wystarczy ;) wiec az tak sie tym nie przejmuje ;) moja inna kolezanka urodzila tutaj dwojke i tez nikt nie zrobil jej badania, a dzieci zdrowe jak rybki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia1984
Tak ja tez bylam 2 razy w polskiej klinicegreen surgery w londynie chociaz ta opieka ciazowa zla nie jest za to bardzo nie podoba mi sie opieka medycza ogolnie szczegolnie jesli chodzio male dzieci jakchcesz miecbadanie bioder musis iscdo polskiej kliniki tutaj sie lekarz dziwil ze o to pytam po porodzie lekarka osluchala dziecko sluchawkami zajrzala do oczu i wyszlismy do domu w ten sam dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 dzien cyklu
rebeka - oczywiscie :) witaj :) trzymam kciuki, juz 9 ale oby ostatni!!! jak dlugie masz cykle? ile masz latek ?:) elcia :) zobaczymy jak to bedzie jak uda mi sie zajsc w ciaze to wtedy bede sie martwic o badania :) ale wiem ze jak sie podniesie alarm juz na poczatku ciazy to mozna sie dostac na usg nawet w tygodniu 8 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 lat,cykle co 27 dni,a wiec sa moje szczytowe dni:))) Kochalismy sie 10 i 12 dnia cyklu,teraz jutro jeszcze i za 2 dni:) Takze tak to u mnie wyglada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 dzien cyklu
rebeka tez sie kochacie tylko co dwa dni? hmmm.. my sie kochamy z mezem zdecydowanie czesciej ale to wynika raczej z faktu ze tak lubimy konczyc i/lub zaczynac tak dzien a nie z tytulu "robienia" dziecka ;) chcialabym miec tez ktorsze cykle, moje trwaja i trwaja.. ehh trzymam za Ciebie kciuki kochana :) dziewczyny, myslicie ze u mnie przytulanko jest za czesto???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia1984
my tez co 2 dni to robimy:) dzisiaj mm 20 dzien cyklu mam cykle 27 dniowe od wczoraj mam silne bole okesowe jeszcze tak nigdy nie mialam na tydzien pzed okrese najwyzej 1 dzien przed kurcze moze to ta owulacja teraz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia1984
sex co 2-3 dni to wieksza szasa na sukces jesli wczoraj to rbiliscie jesli zrobicie to dzisiaj plemniki beda nie wystarczajaco dojrzale i zmniejszy to ich zdolnosc do zaplodnienia natomiast po 2 dniacj se wzmocniam dlatego korzystmy z reguly co 2 dni w dni poldne a poza jak nam sie zachce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Staraczki:) Chyba sie przyłacze do was bo mam nadzieje ze nam sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 dzien cyklu
hmmm ja w te dni mam wieksza checi.. nie wiem jak sie powstrzymac teraz.. ja mam taka jedna ksiaze w ktorej jest napisane zeby sie powstrzymywac w dni nieplodne a potem sie kochac do woli sama juz teraz nie wiem ... jak bede sie kochac co dwa dni to bede miec wrazenie ze mi jakies dni uciekaja... carodziejka luna i monia :) witam :) napiszecie cos wiecej o sobie? ktory cykl staran, ktory dzien cyklu jak czesto przytulanko? ;) jaka metode stosujecie? bezstresowa co bedzie to bedzie czy kalendarzyk dni plodne, obserwacja sluzu itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 3 cyklu staran. Wspolzyjemy co 2 dni od 19 maja a teraz czekam na@ bo ma byc lub nie 11.06. A nie stosuje nic na chybił trafil:D Piersi mnie tylko swedza i nic poza tym ale nie wiem w sumie od czego swedza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to juz wczoraj chcialam test zrobic ale sie boje rozczarowania wiec testowania nie bedzie moze dopiero za jakis tydzien. Mam przeczucie ze jednak @przyjdzie choc nie wiem tego napewno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia1984
zobaczymy jak nie dostaniesz 11 t zrob test 12 rano im szbciej tym lepiej chyba ze @ przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 dzien cyklu
czarodziejka luna :) to masz tak jak ja, drugi cykl :) a ktory dzien cyklu? :) monia :) a czasami sie jeszcze nie lapiesz na koniec lutego? trzymam kciuki :) najgorsze jest to czekanie dni sa wtedy takie dlugie :) a wiecie Co, musze sie pochwalic, bo mialam wlasnie w pracy review i dostala mala podwyzke :) ale super!!! bedzie wiecej do zbierania na czas gdy dzidzia bedzie i wczesniejsze splaty zadluzen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia1984
zawsze szkoda mi ze kase na test stracilam jak wychodzi negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia1984
super zakupy to najwieksza przyjemnosc , moje dziecko niestety odziedziczy wszystko po braciszku chyba ze dziewusia bedzie to ciuszki pokupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze koniec lutego ale nie wiem kiedy mialam owu a do tego dochodzi jeszcze zagnieżdżenie. Mi z wykresu wychodzi ze mialm owu w 15dc a wszyscy mowia ze w 20 dc i juz sama nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja tez lubie zakupy dla najmlodszych i tez mam juz jedno dziecko dziewczynke a teraz chce syna:D Dlatego ja testow narazie nie kupuje bo najgorsze jest rozczarowanie a jak przyjdzie@ to nie jest tak zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 dzien cyklu
ja bym poczekala pare dni po planowanym terminie miesiaczki ;) i wtedy bym zrobila test ja niestety zrobilam pierwszy test w cyklu pierszym gdy dostalam plamienia - w 29 dniu cyklu - wyszedl negatywnie. prawdziwe krwawienie przyszlo kilka dni pozniej teraz na pewno zrobie test pozniej, jesli @ bedzie sie spozniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ja mam @ nieregularnie od 28-33 tak ze nie wiem kiedy teraz bedzie a moze juz minal termin nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia1984
jak sie tk z 2-3 dni spozni najlpiej, przy mojej ostatniej ciazy test robilam 3 dni przed spodziewana @ i wyszla bladziutka kreseczka pamietam w pracy w kibelku test robilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 dzien cyklu
monia :) a to juz jedna ciaza za Toba, mniejszy stres ;) bo jzu jedna iskierke w domu masz ;) a kiedy mialas ostatnia miesiaczke i jak dlugie masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nio mam i ciesze sie z tego mojego malego szczescia. Ost @ mialam 10mialam plamienie a 11.05. juz krwawienie do 16.05. a jak dlugie to roznie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 dzien cyklu
monia to tak jak u mnie srednio cykle mam 31.4 dni na podtsawie obserwacji rocznej najkrotszy cykl mialam dni 28 a najdluzszy az 36! biore pod uwage srenia z tych cykli bo inaczej sie nie da. moj ostatni cykl mial dni 32.. poprzedni 31 i przed tym tez 31..wczesniej dwa razy po 29... wiec trzymam sie 31 dni teraz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×