Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13 dzien cyklu

starania na marzec 2011 :)

Polecane posty

Gość elcia1984
Monia w jakim wieku jest twoja coreczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam najpierw 27, 29, 31 i przed ostatni byl 33 ale ten moze sie skrocił nie wiem grrrr ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 dzien cyklu
elcia.. aparatka z Ciebie :D test w pracy w kibelku :D monia :D to juz lada chwila powinnas wiedziec co sie dzieje :) mam nadzieje ze wkrotce nam tu zakomunikujesz ze bedziesz po raz kolejny mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze nie tylko ja wam to zakomunikuje ale wy mi tez:D po tej wiadomosci w kibelku to pewnie mialas caly dzien juz wesolutki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam tyo oczywiscie ktore z was jeszcze tego nie wiedza ze ciaza to dla mnie cudowny stan. Pierwsze usg, kopniaki, poznawanie płci itd ochhh kobietki każdej życze tego stanu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 dzien cyklu
monia to ktory dokladnie masz dzien cyklu? 30? oh jak Ci zazdroszcze ;) czekamy tu na dobra nowine!!! czarodziejko :) hihi to wszystko przed Toba - mozesz planowac upojne chwile z TZtem ;) i c by tu zrobic by zakielkowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia1984
tak mialam ochote powiedziec wszystkim w biurze jestem w ciazy ae utrzymalam tajemnice do 6 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 dzien cyklu
monia, wierze Ci ;) a znam osoby ktore strasznie w ciazy narzekaly ze grube, ze ciezko ze niewiadomoc co.. a ja sie tak nie mge doczekac porannych mdlosci :P i ogroooomnego brzucha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia1984
* do 16 tgodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarodziejko to meza w obroty co 2 dzien i maluszek bedzie jak znalazł. 30 dc ale nie napalam sie bo wiem ze i tak d... z tego wyszlo i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia1984
ciaza to wspanialy stan ja nie mialam adnych mdlosci tylko brzuch duzy i apetyt straszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elcia nie zazdrosc i tobie Bog da zobaczysz. A w mojej pracy dowiedzieli sie odrazu bo trafilam do szpitala na podtrzymanie i pracodawca musial wiedziec ale naszczescie wszycho dobrze sie skonczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 dzien cyklu
az do 6 tygodnia? :) ja bede chciala utrzymac tajemnice jeszcze dluzej! u mnie panna niedawno oznajmila ze jest w 12 TC, jak wrocila z usg ze zdjeciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nawet mdlosci nie mialam w sumie to nawet bym nie wiedziala ze w ciazy jestem gdyby nie test i zagladniecie do kalendarza kiedy ma @ byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 dzien cyklu
aaa 16... :) ale to w pracy a znajomym i rodzinie? ja i m pozniej tym lepiej moja szwagierka sie przyznala dopiero w 7 miesiacu... ;) ta to potrafila wytrzymac :P 30 dc... zazdroszcze w sensie pozytywnym, bo zycze ci jaknajlepiej :) zazdrosc bez zawisci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 dzien cyklu
monia to znaczy ze corcia nie planowana? ale miesliscie niespodzianke :) i jak fajnie, bez stresow i starania sie :) bez czekania na @, bez obliczania plodnych dni! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 dzien cyklu wie mze nie o ta zazdrosc chodzilo nie przejmuj sie. Do 7 miesiaca to u mnie by bylo juz wszystko widac ja juz w 5 mialam brzuch. Ale powiem ci szczerze ze ten 30dc to kurde nie wiem co zwiastuje czy ciaze czy @ No nic napewno wy sie dowiecie jako pierwsze po mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie corcia jak najbardziej byla planowana tylko ze w pracy byl taki zament przez kilka tyg ze o tym zapomnialam i kilka testow wczesniej robilam wszystkie byly neg i przestalam o tym myslec. Tez sie staralismy przez caly miesiac co 2 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia1984
mezowi i synowi od razu powiedzalam w pracy 16 tydzen a rodzine w polsce poinformowalam w 8miesiacu a maz swoja po poodzie poinformowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 dzien cyklu
monia.. ona mieszka zagranica tez :) a przez kamerke sie fajnie kamuflowala na skajpie :) --------------------------------------------- ja zaczelam sie udzielac na watku lutowym, ale dostalam w miedzyczasie @ i sie pozegnalam z dziewczynami a tam kwitnie watek jak nie wiem, ile dziewczyn pozachodzilo w ciaze :) one to moze takie "my za miesiac" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 dzien cyklu
elcia wymiatasz jak Wam sie udalo tak tajemnicy dochowac??? szok!!! :) czemu tak dlugo czekaliscie? ja jestem bardzo z tata zzyta, jemu pierwszemu powiem jak juz bedziemy wiedziec ze bedziemy rodzicami, ale dopiero po pierwszym skanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 dzien cyklu
monia :) no walsnie, najlepiej sie tak zapomniec ale jak sie zpaomniec jak sieteraz w watku czlowiek udziela i dopinguje nawzajem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja naszczescie w Polsce siedze tu mam swoja rodzinke:) Ja tez wczesniej pisałam na watku zaplodnienie ale tam przez kilka cykli dziewczynom nie wychodzilo i watek upadł:( Moze to ja tak dzialam?? Jak wam sie nie uda to wygoncie mnie stad:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia1984
teraz poinformowalam rodzine o staraniach wiecienikomu nie podba sie ze3 dziecko plaujemy ale chce uniknc plotek typu ze wpadlm albo e mam mza dziecioroba takze wszysy wiedza o planach ale jak zajde zaskcze ich znowu pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 dzien cyklu
jak sie nie poudaje to kazda z nas zniknie stad.. obysmy sie nie spotkaly na watku "kwiecien 2011" !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A znow jak nie myslec o taki darze zycia. Zobaczycie kazdej po kolei sie uda moze marzec 2011 bedzie szczesliwym marcem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 dzien cyklu
elcia a co komu do tego ile dzieci macie i bedziecie miec? a dajeie sobie rade tylko z pensji meza? bo ja bym tez chciala jedno po drugim, ale nie wiem czy damy rade finansowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×