Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13 dzien cyklu

starania na marzec 2011 :)

Polecane posty

elcia co sie przejmujesz niech gadaja jak tylko na tyle ich stac ja mam gdzies takie plotki Tobie tez radze:D a 3 dziecko to zadne przestepstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 dzien cyklu
a mi cos mowi ze sie uda. bo dni najbardziej plodne wypadaja.. w nasza 3 rocznice slubu :) moze to bedzie szczesliwy dzien :) szczesliwa rocznica a porod bylby prawie w moje urodziny, moze byc dobrze wycelowala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marocwka 2010
trzmam kciuki sama urodziłam 3 miesiące temu i mam marcowe chłopczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 dzien cyklu
marcowka - nie dziekujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje dzidziusia. Kobitki sapadam z mala na dwor pozniej jeszcze bede pisała do was:) Papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 dzien cyklu
mam glupie pytnie do Was dziewczyny :) jak sie u Was objawiaja dni plodne? bez obliczania na podtswie kalendarzyka :) ja miewam bole owulacyjne, choc nie zawsze - zero w poprzednim cyklu sluz typu kurze bialko - zero w poprzednim cyklu generalnie wygladam.. ladnie :D cera moja robi sie ladna, wygladzona, wlosy lsia, mniej sie przetluszczaja, jestem taka jaka spewniejsza siebie, i w tym czasie zaczepiaja mnie faceci, zwracaja na mnie uwage i ogladaja sie za mna.. moj maz mowi ze ze wydzielam jakis zapach ktory sprawia ze moglby sie ze mna non stop kochac i natychmiast sie podnieca kolo mnie. dzisiaj rano mi powiedzial ze zaczynam wlasnie tak pachniec... :) feromony chyba nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia1984
super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak to jest z innymi kobietami ale u mnie nie ma zadnych objawow. W tym cyklu mialam tylko bol owulacyjny i jak sie wpatruje to i sluz plodny sie znajdzie a jak nie szukam to nie wiem kiedy sa plodne a kiedy nie. To masz super tez bym tak chciala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 dzien cyklu
a ja wiem czy to tak fajnie :) moze mi sie tak wydaje tylko :) ale cos w tym jest :) tez mam nadzieje ze bole owulacyjne sie lada chwila pokaza w tym cyklu - byloby super! uciekam dziewczynki, koniec pracy na dzisiaj, spadam na silownie, odezwe sie wieczorkiem ;) owocnych przytulanek dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kochane;) Ale sie rozpisałyście;) Ja bylam w Parku Jurajskim:P Co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytałam zaległości:)) U mnie płodne objawiają się coraz to większą ilością śluzu,czasem jest go aż tak dużo,że nie jest przyjemnie podczas kochania!!! Przeszkadza.No a w 13-14 dniu cyklu czuję ból jajnika przez ok 8 godz.-z którego jest owulka;))) Co do staranek,to jeszcze rok temu się spinałam,ale teraz jest mi to obojętne;)Kochamy się co 2 dni-jak mam zajść,to i jak raz się pokocham zajdę;) 13 dzień cyklu-ja też mam plamienia przed okresem,co zauważyłam od 3 miesiecy i nie wiem co to jest,bo badania wyszły ok,nadżerki nie mam,idealna faza lutealna.. Ale u nas upał!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka masz w zupełnosci racje tylko jak to zrobic znaczy odpuscic sobie i o tym nie myslec?? Kurde tez bym tak chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 dzien cyklu
jestem :) melduje sie :) alem sobie pocwiczyla :) padam z nog! rebeka, masz racje, jak ma sie zajsc w ciaze to zajdzie sie i za jednym razem ale chyba mozna losowi troche pomoc ;) ja mam nadzieje ze mi sie ilosc sluzu zwiekszy lada dzien bo na razie bialy i gesty juz nie jest, jest przezroczyty i sciagnacy sie ale jest go bardzo malo, i zeby go sprawdzic musze go szukac gleboko w sobie... a pamietam ze w cyklu przed cyklem pierwszym starania, dokladnie 13 kwietnia to mialam taki sluz ciagnacy, w takiej ilosci ze mi sie plama mokra na spodniach zrobila... wczesniejsze cykle tez owocne byly w taki sluz, moze troche mniejsze ilosci ale byl.. ehhh.. koniec marudzenia :) pojawi sie i juz :P plamienien to ja nigdy nie miewam, dlatego bardzo sie zdziwilam jeszcze jak wyczytalam ze to moze byc plamienie ktore w ciazy moze sie pojawic w dniach kiedy powinna byc miesiaczka to juz w ogole sie nakrecilam... a tu lipa ;) jejku zazdroszcze upalu, u mnie byl upal w sobote, w niedziele sie rozpadal deszcz i tak bangla do dzisiaj co chwile :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( ze smutna minka od rana bo przyszla@ No nic kolejny cykl staran do kosza poszedl. Trzymam za was kciuki żeby wam sie udalo. Jak bedzie kwiecien 2011 to tam bede pisala Papappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda Monia, że nie wyszło. Nie przejmuj się - na pewno uda się we właściwym czasie! Trzymam kciuki za Ciebie, żebyś się może jeszcze na marzec załapała - bo to w nowym cyklu też się może udać - nie? ;) Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 dzien cyklu
monia :( jak mi przykro... :( nie martw sie, za dwa tygodnie znowu dni plodne :) moze sie zalapiesz na koniec marca?:) ja mam teraz plodne i jak sie uda to powinno byc poczatek marca, u Ciebie dwa tygodnie pozniej to.. koniec marca :) odzywaj sie do nas tutaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 dzien cyklu
a co tam u Was dziewczyny? ja jestem wsciekla, rozczarowana i w ogole wszystko na raz... ja dzis mam 14 dzien cyklu (cykle srednio 31 dniowe) a moj TZ wczoraj nawalil byl tak zmeczony ze zwyczajnie nie dal rady sie przytulac.. dzisiaj rano tak na niego naparlam ze sie zestresowal i tez nic... jejku.. ostatnie przytulanko wczoraj rano bylo :( zeby tylko wlasciwy moment nie przepadl...:( sluzu wiecej niz wczoraj :( ale to jeszcze nie w ilosciach normalnych tylko gleboko we mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia1984
dzien dobry:) nie przejmuj sie dzisiaj bedzie przytulanko :) mysle ze szczyt jeszcze przed toba jutro albo sobota:)ja tez wczoraj bylam zabyt padnieta na prztulaie wkoncu na pol spiacy zrobilismy to "na szybcika" hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia1984
Monia jesli dzisiaj asz 1 dzien @n to masz szase na polowe marca w tym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 dzien cyklu
hej elciu :) mam nadzieje ze nic nie przepadlo... wczoraj sie kochalismy wiec jakies zolnierzyki z wczoraj moze jeszcze we mnie zyja :) ale dzis wieczorem to sie juz uda ;) ehh moj tak na szybciaka to nie umie jak wie ze jest presja... a presja dzisiaj rano byla po wczorajszym jego zmeczeniu... ;) monia, wracaj do nas! bedziesz marcowka i tak :D mozesz plakac ze sie na luty nie zalapalas bo na marzec masz jeszcze szanse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 dzien cyklu
wczoraj ale rano ;) wlasnie bylam na watku lutowym ;) ehh jak tam fajnie, mam nadzieje ze za miesiac tez tutaj bedziemy cwierkac o mdlosciach, zachciankach, sennosci puchnacych nogach itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia1984
te zolnierzyki czekaja tam do 72 godzin potem gina chociaz niektora literatura podaje ze zyja nawet do 6 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 dzien cyklu
wiem ze zyja dluzej, ale czy mialam juz odpowiednie srodowisko? bo jak sluz zly to gina szybko ... rany, zeby zajsc w ciaze to musi byc spelnionych tyle warunkow ze to normalnie cud ze ww ogole w ciaze sie zachodzi :) jak tam Twoje chlopaki elciu? urwisy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia1984
niema lekko, moje chlopaki sa super 1 w szkole drugi w domciu ze mna jeszcze jestem na macierzynskim:) za 2 miesice ja wracam do pracy a on do zlobeczka idzie:)jak bedzie taki super grzeczny jak jego starszy braciszek to bedzie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 dzien cyklu
nie bedzie Ci szkoda go oddac do zlobka? i rozstac sie z nim? ja bede musiala tez do pracy wrocic. po macierzynskim albo i wczesniej, bo nie damy rady finansowo a jak tutaj zlobki funkcjonuja? od ktorej do ktorej? i jak szybko da sie zlobek zalatwic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 dzien cyklu
skoro masz takie dwa kochane Szkraby to wcale sie nie dziwie ze chcesz wiecej :) moja przyjaciolka ma dwojke, chlopiec 2.5 latka i dziewczynka 6mcy, ale nie daje sobie z nimi rady w ogole, i czesto mowi ze jakby wiedziala, to nie zdecydowalby sie na drugie tak szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia1984
Moj syn chodzil do zlobka od 7.30 am d 6.30 pm kosztowalo to 150 funtow na tydzien, teraz chodzi do szkoly i do klubu kory go a zawozi i odwoz i zabieraj go do siebie na rozne zabawy i pilke nozna itd o 7 go zawoze o 6 odbieram to kosztuje 100 na tydzien, zlobek dla malucha ponizej 2 roku koztuje okolo 180 na tydzien ale ni martw sie tymi kwotami child tax credit pokryje te koszty i nawet jeszcze wiecej:)jesli chodzi o macierzynskii pzez 6 tygodni placa normalnie potem przez33 tygodni placa 123 funty na tydzien potem moesz dodatkowo wziac 11 tygodni bezplatnych nadal nalezy i sie platny urlop itd wiec jest super czyli z strony finansowej wyglada to tak samo jakbys pracowala 123 plus jesli masz housing bnefit automatycznie ci zwieksza takze tax credit itd na to samo wyjdziesz, ja jestem za zlobkami ucza dzieci samodzilnosci, nie szkoda mi go dawac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 dzien cyklu
aaa to godziny zlobka by pasowaly idealnie :) szkola i klub tez fajne :) tez by pasowalo ;) z tymi benefitami to nie wiem jak bedzie bo to chyba zalezy od zarobkow my tez splacamy kredyt za dom, nie mam pojecia jak to wplywa na benefity wiec sie na nie tak bardzo nie nastawiam ;) nasi znajomi sa w podobnej sytuacji finansowej co my i benefitow zadncyh nie maja, bo maja "za wysokie" dochody ;) dokladnie sie nie wypytywalam bo tak glupio, a poza tym nie cche by wiedzieli ze sie interesujemy juz tymi sprawami ;) slyszalalm ze te zlobki tutaj sa fajne i nie ma co sie bac by dzieci oddawac, u mnie wszystkie dziewczyny w biurze te co maja dzieci korzystaja wlasnie ze zlobkow albo korzystaly - niestety nie pytam sie o nic jak to wyglada bo nie chce by ktos wiedzial ze sie staram o dzidzie :) ale pozniej wszystkiego sie dowiem, ale do pracy wrocic bede musiala predzej czy pozniej dzieki za ten pieiny zarys jak to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia1984
nie ma co sie martwic na zapas:) a wszsystko przjdzie czas i wszystko bedzi dbrze:) napewno sobie poradzicie i wrocisz do pracy po kilku miesiacach spdzonych z maluszkiem , zobki sa tez super, godziny ich pracy w miare tez, narazi skupmy sie na zajsce w ciaze:) jak sie uda bede odwozil 2 do tego samego zlobka i 1 do szkoly :)dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 dzien cyklu
a powiedz mi co Twoj synek robi od 7 rano w szkole? bo od ktorej sa lekcje? i do ktorej? widze ze to wszystko da sie ladnie zorganizowac i spokojnie mozna dalej pracowac ;) nie wiem tylko co z czasem gdy dzieci maja wolne od szkoly .. no nic bede sie martwic pozniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×