Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13 dzien cyklu

starania na marzec 2011 :)

Polecane posty

justysia watpie jesli test jest negatywny teraz to znaczy ze @ przyjdzie, poczekaj z testem jak ci sie przeciagnie do 40 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mi sie wydaje, ze chyba to nie jest jeszcze moj czas, ale z drugiej strony tak bardzo bym juz chciala dzidzie, ze lapie sie kazdej pozytywnej mysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzza rób test:)
dziewczyny a czemu wy na bete nie pójdziecie? 100% pewności daje:) i wykrywa ciążę tydzień przed miesiączką jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj obyście miały rację :) A ja czekam na kolejne ;) Pewność będę miała jutro koło 16:00 jak wyniki odbiorę :) Testujcie się kochane!!! A jak na razie to jeszcze wszystkie mają szanse na marzec, więc głowa do góry!!! Może się równie dobrze okazać że u mnie jest fake - bo ja się boję uwierzyć nadal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 dzien cyklu
nareszcie dobra nowina Nassami :) jutro jeszcze potwierdzisz i wtedy bedziemy swietowac na maksa!!!! jak super, i zazdroszcze! ale tak wiesz, milo ;) bez zawisci!!! teraz to sie juz posypia pozytywne testy :P mam nadzieje! zuzza rób test:) u mnie w uk sie tego zrobic nie da niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 dzien cyklu
Justysia1989 nie martw sie, jak nie teraz to w najblizszej przyszlosci :) na kazdego przyjdzie czas! a dlugo sie juz starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na ten dzien
26 dc gadulko nasza :-) i podtrzymywaczko na duchu! musisz miec niezla charyzme i tak trzymaj! ja wlasnie wrocilam od tesciow, byla tam siostra mojego meza z 9miesieczna corka, myslalam, ze umre. Caly wieczor sie nad nia rozczulali! no fajna jest przyznam, ale gugugu mi sie znudzilo po 5 minutach, w ogole to mi upaprala bluzke czekolada i nie wiem w sumie czy nadaje sie na matke :-) kolezanka mnie pocieszala, ze to normalne, ze kocha sie najbardziej swoje, a nie tam jakies cudze. poki co sie staramy. sluchajcie, czy waszym zdaniem wiesiolek moze jakos wplynac na III faze cylku? dzis moj 23 dc i nic. normalnie mialam juz jakies lekkie plamienia czy cos (co mnie bardzo martwilo) a teraz NIC. ale to chyba dobry znak, ze nie ma plamien, ale ja z tych zamartwiajacych i jak wczesniej sie martwilam, ze byly plamienia, tak teraz sie zamartwiam, ze ich nie ma :-) trzymam kciuki za testujace!!! cos 20/06 mialo kilka testowac i co??? nassani spokojnej nocy i jutro o 16 na pewno beda dobre wiesci! zuzzak miesiaczki nie ma, wiec!!!! brak wiesci (brak@) to dobre wiesci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 dzien cyklu
hurra! moje libido wrocilo! juz po przytulankach - bezowocnych bo to 26 dc ale co tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 dzien cyklu
czekajaca na ten dzien wiem, najwijac to ja potrafie :D cude dzieci sa fajne, ale na krotka mete :) swoje dzieci sie lepiej zna i lepiej sie trzyma w ramionach, wiesz jak zabawic, jak zagadywac :) tak mi sie wydaje :) cudze dziec, nawet jesli rodzina sa cudze :) jak Cie Twoj maluszek upapla czekolada to bedziesz szczesliwa :) zobaczysz! a te lapki upaplane czekoladka to zacalujesz ;) tak bedzie, mowie Ci :) moje znajome tez maja juz dzieciaczki, fajne maluchy ale ile i jak mozne je bawic? nudzi sie szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 dzien cyklu
co do wiesiolka to niestety nie wiem bo nigdy nie stosowalam - bede stosowac od kolejnego cyklu jesli zdarzy do mnie dojsc z polandii... zuzzak stosowala i na pewno Ci cos podpowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje libido od jakiegoś 1,5 tyg graniczy z cudem :( dzisiaj powiedziałam mężowi że od 1,5 tyg nie mam ochoty na seksik i jest mi z tym źle ale przyjął to naprawde po męsku i mnie przytulił :) może to przez "bobaska"?? kto wie może się udało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na ten dzien
ok, to poczekam na zuzzaka :-) moze cos podpowie. Bo niby nie powinno nic zmieniac w III fazie cyklu, ale naprawde nie mam plamien! CUD :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 dzien cyklu
rudzik90 ja nigdy tak nie miala, po dniach plodnych mi spadlo bardzo, ale M kochany tez mnie przytulal :) wprawdzie najpierw sie dobieral, ale jak widzial ze nie chce to przytulal :) moze albo i nie :) nie chce o tym myslec w ten sposob :) czekam cierpliwie ... do weekendu na test! czekajaca na ten dzien a widzisz, ja nigdy przenigdy plamien nie mialam a w moim pierwszym cyklu staran - miesiac temu- przed okresem pojawily sie plamienia... i tak to wlasnie jest :) wszystko na odwrot jak cos chcesz zaplanowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :):) Widzę, że tu mowa o libido. U mnie też bardzo malutkie aż się sama sobie dziwię. Może to przez początek ciąży tak na libido pospadało hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 dzien cyklu niby to byl 3 cykl, wiec dopiero poczatki, ale ja w goracej wodzie jestem kompana i chcialabym juz i teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justysia1989- he he to masz tak jak ja, mi się zdawało , że raz się pokocham w dni płodne i już się uda. Niestety to jest troszkę trudniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czas to sobie powtarzam :) Ale tak jakoś dziwnie mi się ten czas dłuży że to jakiś koszmar. Odliczam dni do potencjalnej daty miesiączki i zdaje mi się , ze ich wcale nie ubywa :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dzis zmordowana. Pakowalam sie dzis do mieszkanka i przewozilam rzeczy, a jutro juz dostane klucze :D Super. Ale i tak caly dzien bede jutro w warszawie wiec mieszkanko bede m iec dopiero od wieczorku. Dzien cyklu...jak tam placuszki?? :) a co do staranek to u mnie narazie nieplodne (plodne podejrzewam ze zaczna mi sie od jutro ) , przytulanko bylo ostatnio w sobote )jakos ostatnio nie bylo kiedy hehe). Ale od dzis bedzierzemy sie ostro do pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 dzien cyklu
paulusieńka heh a moze :D jakos organizm daje znac ze na razie sie wstrzymac? :P dowiemy sie wkrotce a na razie nie ma co "gdybac" :) u Ciebie juz 28? :D testowanko kiedy? musze przerzucic tabelke nasza na aktualna strone :) bo ciezko spamietac kiedy ktora ma testowac :) Justysia1989 rozumiem :) ale nie jestes sama, my tu wszystkie jestesmy tam gdzie Ty i nie mozemy sie doczekac! mi jakos te dni zlecialy calkiem szybko :) nie siedze i nie czekam na @, zyje dalej swoim rytmem zycia :) np dzisiaj bylismy na silowni - czlowiek sie rozrusza i od razu lepiej poczuje :) mam tez jeden problem ktory mi siedzi w glowie non stop - i zajmuje troche czasu, mysli, nerwow.... bo przyjaciolka zostala sama z maluskimi dziecmi ( 2.5 latka i 6 miesiecy),dlugami, bez oszczednosci, srodkow do zycia, kredytem za dom - maz zostawil ja dla innej kobiety... strasznie jej wspolczuje, martwie sie o nia i staram pomagac jak moge ale przeraz mnie to co ja czeka teraz.. nie wiem jak ona sobie poradzi, bo ja nie moge tez z nia byc non stop.. mam swoj dom i niedlugo dziecko w drodze.. ale czuje sie taka bezsilna gdy ona placze :( wszedzie problemy na tym swieice.. mezulek wlasnie siedzi w kuchni i szykuje ananasowego smoothie :P mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 dzien cyklu
A_B narescie lada dzien na swoim :) poradziliscie sobie z pakowaniem? ile czlowiek potrafi rzeczy nagromadzic co nie ? :D placuszki sie udaly - M obral i starl ziemniaczki :P pychotka! fajnego rozpraszacza macie z ta przeprowadzka - to moze byc zloty srodek na Wasza dzidzie :) zajecie sie czyms innym! ;) a mamie nie smutno ze sie wyprowadzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 dzien cyklu
* zajmniecie sie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny :( wiecie co strasznie jestem zalamana tu wszystko sie dobrze układało a tu nagle taki problem sie pojawił nie wiem jak ja sobie poradze teraz z moim przyszlym mężem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 dzien cyklu- jak wszystko dobrze pójdzie to może w piątek albo sobotę testuję ;) a ty? mimi18-kochana co się stało ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 dzien cyklu
mimi co jest? przeciez powinnas byc szczesliwa panna mloda wkrotce, i mamusia! Paula :) ja w weekend najwczesniej ale moze uda mi sie przeczekac nawet weekend - o ile @ nie pojawi sie do tgo czasu oczywiscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie kochane moje taka bylam szczęśliwa bo przygotowania do slubu i starania o dzidzie a tu sie wczoraj dowiedzialam jak pojechalismy do banku wyciągnąc pieniadze na opłate pewnych spraw do ślubu to dowiedzieliśmy sie ze nie mamy pieniedzy w banku bo bank nas zle poinformowal co do splaty kredytu i przez kolejne pare miesiecy nie informowal nas w zaden sposób ze nie mamy uregulowanych rat i naliczane zostaly odsetki i mielismy jak sie okazalo to splacenia jeszcze tylko dwie raty po 600 zl czyli w sumie po 1200 zl do zaplacenia i kredyt bylby juz spłacony a tak to narosły nam odsetki i mamy teraz zaplacic bankowi 10000zl samych odsetek:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(jesteśmi zalamani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma was dziewczyny szkoda bo potrzebuje bardzo wsparcia bo naprawde jestem załamana nie moge w to uwierzyc jak oni moga tak żerowac na nie winnych ludziach którzy i tak maja tyle wydatków i jeszcze takie cos teraz wogole nas nie informowal ize zalegamy z jakas zapłata dopiero poinformowali jak juz tyle odsetek narosło ...zapłacilismy z gory 8 tys aby co miesiac tak jak mówili beda pobierac ta pewna kwote na splate raty a oni z tego co wychodzi to odrazu ta cała kwote rozlorzyli na te raty i od nastepnego miesiaca gdy pozostaly juz tylko dwie raty nic nie poinformowali tylko zaczely odsetki rosnac...tylko na to czekali :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi18 bardzo Ci wspolczuje, kurcze banki to zlodzieje, zeruja na lidziach zeby zarobic nawet w tak okropny sposob. dzien cyklu Jak narazie rodzice ciesza sie ze bedziemy na swoim ale wiem ze jak tylko sie wyprowadze to beda telefoniki i wizyty mojej mamy u mnie bo jestesmy ze soba bardzo zzyte hehe :) A naprawde tyle rzeczy nam sie uzberalo, tyle kartonow ze musilismy jechac w dwa samochody (w tym jeden kombi) a tu pelno rzeczy jeszcze zostalo, nie mowiac o meblach :D Wracam dziewczynki do ogladania 007 :) kocham te filmy ale tylko te stare, teraz ogladam dr No :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Hej dziewczyny! Witam Was z samego rana. Ja już mam kawkę na biurku i w wolnej chwili będę do Was zaglądac :). U mnie bez większych zmian od wczoraj. Dziś mam 20 dc, wczoraj odpuściliśmy sobie staranko, tak jakoś spac nam się chciało obojgu no i powiem Wam, że czuje mały spadek libido. Wczoraj lekko pobolewało mnie podbrzusze no i nadal nie mam apetytu. A tak to nie czuję nic specjalnego (może dlatego, że nie doszukuję się jak wariatka ;) ). Niebawem powinnam zacząc odczuwac objawy PMS-u, bo termin @ już się zbliża. Zuzzak, mam nadzieję, że brak wieści od Ciebie to dobre wieści :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×