Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13 dzien cyklu

starania na marzec 2011 :)

Polecane posty

Gość nelly_mama
Ja niestety mam do dyspozycji tylko dwa pokoje, także na początku dzidzia byłaby z nami, a później, dopóki nie kupimy większego mieszkania, to my przenieślibyśmy się do obecnego salonu. W ogóle w tej chwili to mieszkanie jest średnio dostosowane pod dzidzie i jak się okaże, że nam się udało, to czeka nas mały remont. dzien cyklu, Fajnie masz, że możesz urządzac pokoik dla dziecka bo masz na to osobne pomieszcznie :). A kredyt to dziś niestety koniecznośc prawie dla każdego, dla mnie i mojego M też. Jak mi się arzy mi się urządzanie pokoju dla dziecka :):):). Albo chociaż wybieranie łóżeczka czy wózka. Ehh...:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Mały błąd mi się składniowy wkradł: *Jak mi się arzy mi się... miało byc: Jak mi się marzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 dzien cyklu
nelly_mama jak przyjdzie ten czas na wybieraie wyprawki dla dziecka to chyba bede musiala wziac cos na supokojenie bo przejde sama siebie!!!! i tez sie nie moge doczekac urzadzania pokoiku.. w sumie to sobie pomyslalam zeby urzadzic pokoik dla dziecka i tam spac, razem z nim, bo tam duzo cieplej niz w naszej sypialni - nie wiem dlaczego. wiem ze moja rodzinka tez sie tutaj zjedzie na poczatku, wiec beda spac u nas w sypialni, do malej sypialni planujemy kupic rozkladana sofe - przyda sie takie cus do siedzenia i bedzie dodatkowe miesjce do spania :) ohh jakbym chciala juz to wszysto kupowac!!!! planowac szukac, dobierac ;) wszystko przed nami nelly_mama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
remonty mamy już dawno w sumie porobione bo dopiero po 1,5 roku mieszkania w tym mieszkaniu zdecydowaliśmy się je kupić. na początku maja robiliśmy "odświeżanie" ścian, zmieniliśmy kolorystykę. przymierzamy się do kupna mebli systemowych do salonu, myśleliśmy o czymś takim: http://allegro.pl/item1087397647_meble_systemowe_new_simba_mebloscianka_tanio.html albo takim: http://allegro.pl/item1058414830_nowoczesne_meble_systemowe_maximus_a.html niekoniecznie może z takimi frontami ale wiadomo o co chodzi. poza tym już wszystko praktycznie mamy zrobione i zakupione. mieszkamy tutaj już praktycznie niecałe 3 lata więc mieliśmy czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a odpowiadając na drgie twoje pytanie :) chciałabym żeby na początku dziecko spało w naszej sypialni w łóżeczku, byłabym chyba spokojniejsza mając je blisko a nie za ścianą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 dzien cyklu
zuzzak, fajne mebelki, podobaja mi sie ;) my w salonie mamy jeden regal, dwie kanapy, stolik "kawowy", i stol jadalniowy plus set TV ;) wsio.. :) wiecej nie wejdzie, ale tej regal cche zmienic bo kupilismy go za funtow 20 w ikei jak wynajmowalismy mieszkanie... i tak stoi na razie - przydaloby sie cos ladniejszego ;) cokolwiek kupimy bedzie ladniejsze :) w naszej sypialni mamy cala zabudowe, i nie ma miejsca na lozeczko, dlatego sie przeniesiemy na jakis czas do sypialni drugiej i tam bedziemy z dzidzia :) i tak jak dzidzia bedzie spac to oka nie zmruze tylko bede patrzec czy oddycha caly czas.. :) i zeby nikt nie ukradl.. padne ze zmeczenia pewnego dnia i tyle bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 dzien cyklu
my mieszkamy dwa lata ale dopiero rok temu ruzylismy na dole, i tak omalusku ciagniemy kolejne pomieszczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez pewnie dostanę hopla i pierwszych tyg będę sprawdzała czy aby na pewno dziecko oddycha.. posprzątałam już mieszkanie, teraz się wezmę za obiadek i mykam, będę jutro, mężuś zaraz wróci a ja mam ochotę na przytulanki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 dzien cyklu
zuzzak ja nie spuszcze dziecka na sekundez oka, a jak bede musiala wrocic do pracy to ja nie wiem... oddac do zlobka? opiekunce?!!! hehe zazdroszcze tej checi.. ja niestety nie mam, moje libido ostatnio spadlo do zera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 dzien cyklu
niedlugo koniec dnia w pracy, ale fajnie, pogoda dzisiaj dopisuje wiec sie szykuje obiadek w ogrodzie :) slicznie sloneczko swieci, humor mam dzis znacznie lepszy :) i wiecie co? rozmawialam z kuzynka i ona obiecala mi przyslac wiesiolek :D super! co tu tak cicho? chyba sie jeszcze nie poprzenosilyscie na watek kwietniowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz po pracy w domu, w sumie to wyszlam z pracy po 14 i pojechalam po mojego Kacpra do przedszkola. Teraz czekamy na obiadek. Co do mieszkanka to łożeczko bedzie u nas w pokoju (jest duzo miejsca, z dodatkowa wnęka). A musze Wam powiedziec za ja tu juz mam nawet wybrany wozek jaki kupie hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 dzien cyklu
ja sie troche martwie tym kupnem wozka moje znajome tutaj juz rodzily i ogladalam z nimi wozki i szczezre mowiac maly jest wybor wozko "glebowkich" gdzie dziecko moze lezec zupelnie plasko pelno takich ze niby lezy, ale niby to na siedzaco, bo taki fotelik jest ala nosidelko... a przeciez dziecko musi lezec plasko co nie? chyba bedziemy musieli sciagnac taki wozeczek ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dwa typy wozkow to Concord Neo i Maxi Cosi Mura. Dla mnie bardzo wazne jest to aby fotelik samochodowy byl bardzo dobrej jakosci, mial przeprowadzone testy itp. Mysle ze bede kupowac uzywany bo na nowy szkoda pieniedzy a dobrze utrzymany uzywany wozek niczym sie nie rozni ( przy pierwszym dziecko wszystko chcialam miec nowe hehe :) ) Dziewczynki najadlam sie....placki ziemniaczane były pyszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! ja już wiem, ze odpadnę z tabeki, @ przyjdzie prawdopodobnie dzis w nocy, wszystko na to wskazuje i czuje sie podle, ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cymbała jak dla mnie jesteś w ciąży. Na kiedy byś miała termin?? Może zrobimy tabeleczkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seks 9 i 11 czerwca więc nie wiem na kiedy termin dokładnie, ale na pewno w marcu :) A jak u Was?? Bo nie mialam czasu przesledzic topicu. Komuś sie udalo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cymbałka oblicz sobie z dnia ostatniej @ na kalkulatorze ciąży (znajdziesz na google). Wpisz sobie cykl 28 dniowy (bo lekarze zawsze na takim sie opierają).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
ja dopisuję się do tabelki :) --------------------------------------------------------- ---------------------- NICK.............OSTATNIA @......DŁ. CYKLU......@/TESTOWANIE --------------------------------------------------------- ---------------------- zuzzak...............24.05............28..............20. 06 elcia1984............22.05.............27-30..........20. 06 Nassani ..............27.05.............23-25..........18-21.06 extaaasy.............27.05.............28..............24 -26.06 hejka..................28.05............28-30..........ok 25.06 paulusieńkaa........26.05............30-33...........27. 06 dzien cyklu..........28.05.............31..............27.06 Naya..................31.05............26-27...........28 .06 Quenn.................03.06...........26--30...........hm m03.07?? czarodziejka .......6.06-------------28-30............4.07 nelly_mama..........04.06............26-31..........05.07 A_B.....................10.06...........31............... 10.07 szałwia1984..........13.06...........29-32............19 .07 Nestea tropical.....17.06............28-30..........20.07 scooby84.............18.06............30-45 .......to się okaże po owulce rudzik90................27.05...........29.............22.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 dzien cyklu
A_B masz racje :) ja chce miec wszystko nowe :) sek w tym ze moja dzidzia bedzie tutaj miec pelno starszych troszke kolegow i kolezanek, ktorych to mamy juz zapowiedzialy mi dac ubranka itd sek w tym ze mi odbiora cala radosc pojscia do sklepu i wybieraniu osobiscie co mi sie bedzie podobac .. ja chce sama decydowac a nie miec to co zostanie mi podarowane oczywiscie to bardzo mile i bede wdzieczna, ale cala radosc dla mnie bedzie w kupowaniu i wybireaniu... nie wiem jak w tego wybrnac... cymbalka, ales ty niecierpliwa :) ja jestem dzien 25 i jeszcze testu nie zrobilam :P witam nowa przybyla :) u ciebie testowanie tuz tuz :) starasz sie o pierwszego maluszka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 dzien cyklu
extassy, poki nie ma @ jest jeszcze nadzieja, i tego sie trzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ Wy dziewczyny dużo piszecie nawet nadążyć z czytaniem nie mogę a co tu by mówić o pisaniu, jak ja dopiero siadłam bo moja pociecha chodzi zawsze spać w tych godzinach. wczoraj zrobiłam jeszcze raz test ale negatywny wyszedł więc te bóle to pewnie już zapowiedz owulacji zapewne, troszkę wcześnie mi się zaczęła ale ja mam ostatnio cykle w cały świat więc wszystko możliwe:-P A_B ja również mieszkam w świętokrzyskim niedaleko Kielc ok 18km nie zdradzam miejscowości bo już musiałam zmieniać nick kilka razy bo mnie szpiegują sąsiadki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szałwia rozumiem ze jestes rocznik 84, jesli tak to tak samo jak ja :) Ja dzis zaczelam sie pakowac, jutro chcemy przewiezc czesc rzeczy do mieszkanka. A i zmieniam ta date w tabelce --------------------------------------------------------- ---------------------- NICK.............OSTATNIA @......DŁ. CYKLU......@/TESTOWANIE --------------------------------------------------------- ---------------------- zuzzak................24.05..............28..............20. 06 elcia1984.............22.05..............27-30..........20. 06 paulusieńkaa.........26.05..............30-33...........27. 06 Nassani ...............27.05..............23-25...........18-21.06 rudzik90..............27.05...............29..............22 .06 extaaasy..............27.05..............28..............24 -26.06 hejka..................28.05..............28-30..........ok 25.06 dzien cyklu...........28.05..............31...............27.06 Naya...................31.05.............26-27...........28 .06 Quenn..................3.06..............26--30...........hm m03.07?? nelly_mama............4.06..............26-31............05.07 czarodziejka .........6.06-------------.28-30............4.07 A_B.....................10.06.............31............... 11.07 szałwia1984..........13.06.............29-32............19 .07 Nestea tropical......17.06.............28-30.............20.07 scooby84.............18.06............30-45 .......to się okaże po owulce Tabeleczke troszkę uaktualniłam i pozmieniałam kolejność aby wszystkie daty były poukladane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cymbałka, gratuluję! Ja wczoraj po pracy poszłam na betę. Jutro odbieram wyniki i na 17:00 idę do gina, jeśli naprawdę jest z czym :) Nie zniosę dłużej wątpliwości, a beta ostatecznie potwierdzi lub rozwieje wątpliwości. Okresu nadal brak, choć cały czas mam obawy czy nie przyjdzie spóźniony mimo pozytywnego wyniku testu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cymbałak-gratuluję !! nassani-będę 3mała mocno kciuki :):) żeby się udało:) Ja to już się tak doczekać nie mogę, że szok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 dzien cyklu
dzien doberek dziewczyny :) 26 dzien wybil u mnie ;) samopoczucie ok ;) Nassami trzymam kciuki, ale fajnie w Polsce z ta beta...;) mocno mocno mocno trzymam!!!!! A_B chyba siebie umiescilas w zlym miejscu :) poprawka :P --------------------------------------------------------- ---------------------- NICK.............OSTATNIA @......DŁ. CYKLU......@/TESTOWANIE --------------------------------------------------------- ---------------------- zuzzak................24.05..............28.............. 20. 06 elcia1984.............22.05..............27-30..........2 0. 06 Nassani ...............27.05..............23-25...........18-21.06 rudzik90..............27.05...............29............. .22 .06 extaaasy..............27.05..............28.............. 24 -26.06 hejka..................28.05..............28-30.......... ok 25.06 paulusieńkaa.........26.05..............30-33........... 27. 06 dzien cyklu...........28.05..............31...............27.06 Naya...................31.05.............26-27........... 28 .06 Quenn..................3.06..............26--30.......... .hm m03.07?? nelly_mama............4.06..............26-31............ 05.07 czarodziejka .........6.06-------------.28-30............4.07 A_B.....................10.06.............31............. .. 11.07 szałwia1984..........13.06.............29-32............ 19 .07 Nestea tropical......17.06.............28-30.............20.07 scooby84.............18.06............30-45 .......to się okaże po owulce paulusieńka - 27 dzien u Ciebie!!! rudzik powinna lada chwila testowac :) cymbalka ja rowniez gratuluje, oczywiscie o ile ten wynik jest wiarygodny, bo zrobilas test tak wczesnie... :) jestes jeden dzien za mna jesli chodzi o dzien cyklu, a ja sie nie odwazylam jeszcze testu zrobic... ;) oby sie okazalo ze to ciaza :) szałwia1984 heh ja musze robic to samo, ukrywac sie chodciaz i tak juz tutaj wiele zdradzilam : skad jestem, moje dwa imiona, ime meza, itd :) jak sie ktos uprze to rozszyfruje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 dzien cyklu
A_B nie siebie ale paulusieńkaa ;) juz poprawilam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski! ja w nocy @ nie dostałam ale czuje ze bedzie, musze zaraz pobiec po tampony bo mam tylko 3 w zapasie:) gratuluję wszystkim, który sie udało i trzymam kciuki za te, które jeszcze czekają!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 dzien cyklu
extaaasy ale jeszcze ne przyszla!!! zawsze to nadzieja!!! czestym objawem ciazy jest uczucie zblizajacej miesiaczki.. ;) Wy przynajmniej cos czujecie, ze @ nadchodzi.. dopoki nie ma @ nie wszystko stracone :) ale sama mam juz zapas tamponow kupiony ;) wprawdzie nic nie czuje ze ma nadejsc @ ale zwyczajnie "cos mi mowi..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Hej laski! A u mnie dziś 19 dc, wczoraj było kolejne staranko. Mój M mnie tylko zdołował, bo stwierdził, że w tym cyklu staramy się tak intensywnie, że jak się nie uda to coś któremuś z nas na pewno dolega. I nie pomogło mu tłumaczenie, że wystarczy, że cykl jest bezowulacyjny, a takie się zdarzają i już nic z tego. Boję się teraz, że jak nam się nie uda to się zniechęci. Cymbałko, moje gratulacje! Sądząc po zdjęciu to ciąża:). Jak pójdziesz na betę to wszystko się na 100% wyjaśni. Nassani, trzymam kciuki, żeby u Ciebie była dzidzia. Zresztą trzymam kciuki za nas wszystkie. Dzień cyklu, widzę, że ty też powoli zbliżasz się do terminu testowania:). Pewnie już masz ochotę na test :). Rudzik, Ty już pewnie jakiś teścik robiłaś, daj znac jak wynik. Extaaasy, a skąd wiesz, że będzie:). Bardzo często w początkach ciąży kobieta czuje się podobnie jak przed okresem. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×