Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13 dzien cyklu

starania na marzec 2011 :)

Polecane posty

Gość 28 dzien cyklu
zuzzak troche pozno na to zagniezdzanie jakby mialo co byc to juz by sie zagniezdzilo.. a test zrobie, tak jak mowie, w niedziele, jesli konkretna krew sie nie pojawi w poprzednim cyklu mialam plamienia od poniedzialku a @ przyszla w piatek, nagle mnie zaczelo kuc w brzuchu i az poczulam jak mi polecialo.. ;) taki maly zbedny szczegol dla Waszej wyobrazni :P a ja mam na obiad dzisiaj leftovers z wczoraj i przedwczoraj :) jutro wyplata u mezyslawa wiec bedzie kebab! - mamy taki zwyczaj - raz w miesiacu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28 dzien cyklu
dzisiaj sie wyzyje na silowni, ale sobie dam popalic!!!! w weekend ma byc piekna pogoda, ok 30 stopni u mnie, wiec musze mezucha na wycieczke namowic, nalepiej w gory na jakis szlak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wyplatka co piatek:) pozwalam sobie na fish & chips albo kebabik raz a 2 tygdnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmm uwielbiam kebab z baraniną, niesety w Polsce dobrych nie mają...ale pamietam jak się takimi objadałam w Londynie u Pakistańców, cos wspaniałego:) a knajpy indyjskie to dopiero coś az się łezka kręci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem, podobno mówią że zagnieżdżenie może mieć miejsce w okresie spodziewanej @. ach i tak, ten szczegół bardzo nas wszystkie ucieszył 28dc hahaha :P ja czekam na męża i im bliżej do momentu aż wróci z pracy tym mniejszą mam ochotę robić test i wiekszy strach mnie ogarnia ;P chyba nie zrobię jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos fast foodów ;) dawno nie jadłam kebabu ale mam ogromną ochotę na normalną, tradycyjną pizzę z piwkiem. aż mi ślinka cieknie. a przed chwilą usmażyłam sobie ser żółty w panierce na patelni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28 dzien cyklu
u mnie raz w miesiacu, ale mezuch ma wczesniej i robimy sobei taki treat ;) ja lubie kebaba z kurczaka, ale kupujemy u Turkow, jakos u Pakistancow nie bardzo mi odpowiada.. :( zuzzaak to ja nie wiem, nie wydaje mi sie zeby 13 dni od owulacji zagniezdzanie bylo :( wiele bym dala zebys miala racje :) zabralabym Cie za to na pizze !!!! moj maz sie niestety cwaniak na samochod i drzewo nie nabral :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z anglii ale tej ich nadmchanej niby pizzy nie lubie lubie polska hehehe najlpiej taka mega wielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziewczynki musze sie pochwalic ze ja dwa dni temu jak sie dowiedzielismy o tym dlugu w banku to zeby odreagowac byłam z moim przyszłym mezusiem na pizzy i na piwku i tak sie najadlam wtedy a co do kebaba to tez wczoraj z szefowa jedlismy w pracy bo nas ochota naszla ale juz musze ograniczyc to nie zdrowe jedzenie bo za duzo było w tym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh wydawało mi się ze z Włoch, chyba ktos tu z Włoch pisał albo mi się przewidziało:) Elcia,jest rozwiazanie, idź do włoskiej knajpy na pizze:)ale zazdroszcze Ci dobrego piwa,ehh napiłabym sie teraz Guinessa z sokiem porzeczkowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28 dzien cyklu
czekajaca na ten dzien - Italy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28 dzien cyklu
niestety w Angli te jedzeia Junk Food sa bardzo popularne, pelno tego na kazdym rogu, i za grosze, wiec gtowac sie nikomu nie chce, ale przez to angielki wygladaja jak wygladaja, grubasne sa... mi by watroba wysiadla jakbym to dzien w dzien jadla razna jakis czas mozna, ale to takie niezdrowe bylismy razu pewnego na teneryfie na wakacjach, w angielskim kurorcie, i sniadania, obiady kolacje byly angielskie tzn frytki na sniadanie itd... wybieralismy do jedzenia jakies musli itd bo po tych pieczonych boczkach, fasolkach to mnie drugiego dnia juz nadmuchalo jak balona !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extassy przyjedz do mnie ja mam w domu 5 kartonow guniessa, 2 carlsberga i 3 stelli zostalo mi z imprezy jak sie moj synek urodzil bylo wielkie swieto teraz nie ma kto tego pic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zapraszam...mam jeszcze karton wódki weselnej w piwnicy i 2 żubry w lodówce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28 dzien cyklu
siadzmy sobie w weekend wieczorkiem i wypijmy razem, co kto ma u mnie sie juz winko chlodzi, rozowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28 dzien cyklu
zuzzak wrocil maz z testem? :) powodzenia!!!! trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28 dzien cyklu
elcia, ja lubie sobie cos tam posiorpac, ale slodkiego :) bailaysa jak najbardziej :P a robisz sobie kawe z balaysem? kieliszek baylejsa wlac do kawy (juz zrobione, rozpuszczalnej) a na wierz bita smietana posypana czekolada.. pycha!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28 dzien cyklu
elcia, jak fajnie, masz takiego szkraba 5 miesiecznego... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28 dzien cyklu
elcia, ale slodycz!!! dawaj wiecej :D wcale sie nie dziwie ze chcesz wiecej niz 2 jak Ci takie fajne bobsay wychodza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nestea tropical
Elcia przesłodki. Ja już nie pamiętam kiedy moi byli tacy mali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czrodziejka l
No sama slodysz . A jak maja na imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28 dzien cyklu
elcia, cudne chlopaki masz!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybacz ze pytam
czy Arti jest zdrowy? na zdjeciu wyglada jakby nie mial stop...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×