Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alaaa9oo

Relax & Tone

Polecane posty

Gość Alaaa9oo

Witam. Czy któraś z was zakupiła i korzystała z tego urządzenia ? Chodzi masażer z TVmarketu Relax & Tone . Z reklamy tv dowiadujemy się, że sprawia on cuda. Jednak czy naprawdę jest skuteczny ? Kosztuje 199 zł , więc wole wpierw się doradzić :] . Bardzo proszę o wasze opinie, pozdrawiam :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżast
ja też sie zastanawiam nad kupnem tego urządzenia i mam wielki dylemat bo nie wiem czy si opłaca? możę ktoś poradzić czy kupć to czy virboaction???? prosdze o odp pilnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibaba 1000
Nie wiem jak działa relax & tone, jeszcze nie otrzymałam przesyłki, ale chciałam zwrócić uwagę na wypowiedź SCEPTYCZKI, gdyż na stronie alibaba.com owszem jest cena 7-10$ ale jak się zakupi 1000 sztuk, jest to sprzedaż hurtowa a nie detaliczna, więc chyba jak najbardziej lepiej się opłaca wydac na ten sprzęt 199 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SIEGRUN
Zamowilam i czekam na przesylke.Odezwe sie jak bede widziala jakies efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia basia basia
hej dziewczyny, napiszcie cos o tym urzadzeniu??jak efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kislotka
jest super..:)) polecam wszystkim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo777
A jakiej nakładki używacie? kulkowej czy falowanej? i co? chudniecie, czy tylko skóra się poprawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wercia214
Hej. Ja się chciałam zapytać czy to wogóle działa. Daje jakieś efekty? Już od kilku miesięcy ćwiczę regularnie i ograniczyłam dietę, ale chciałabym czymś to wspomóc. Proszę o odpowiedź .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kislotka
nakładka falista jest lepsza...ja stosuje juz od 2 tygodni i widze poprawe napiecia skóry...:) uzywam 10-15 minut dziennie na brzuszek skora jest rozgrzana robi sie bardziej miekka... lepiej sie czuje po wymasowaniu niektórych partii ciała...bardziej zrelaksowana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a sa tańsze?
napewno działa cuda ale nie za 200 zł, w święta przecenią to na 79zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livka23
Cześć dziewczyny! Ja również zamówiłam owe cudeńko, mam nadzieję że będziemy dzieliły się naszymi spostrzeżeniami i wynikami :p Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Kropka
I jak są efekty????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassssssssssssss
no własnie, jakie są efekty? piszcie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, kupiłam relax&tone na allegro za 116 zl, wiec znacznie taniej niz w TV. Na razie stosuje go od 2 dni, wiec jako takich efektow nie widze, opisze je za jakis czas. Moge tylko powiedziec, ze nasadka z kulkami fajnie wmasowuje krem w uda, a od falistej dostalam dziwnych zakwasow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasssssssssssss
ja tez widzialam, ze na allegro zaczyna się od o115zł wiec kupie, to tam. ale nie wiem czy warto. takze bede czekac na inforacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja akurat (tzn. wydaje mi się, gdyż oryginału nie widziałam na "żywo"), że kupiłam oryginał. Jest solidny,cichy i wygląda identycznie jak ten w TV. Ale widziałam też na allegro chińskie podróby, których cena różniła się o niecałe 20 zł, więc lepiej dołożyć i kupić od polecanego sprzedawcy. Co do działania-po kolejnych dniach mam wrażenie, jakby ktoś mnie bił po brzuchu :) aż sobie muszę zrobić 1 dzień przerwy. Co zaobserwowałam po tych 6 dniach- skóra jest gładsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrozik19
daje rade i warty swej ceny ale o ofektach powiem za 3 miechy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassssssss
kurcze to jak rozpoznać podróbę :S a powiedzcie co z cellulitem?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss
Używam dopiero od wczoraj. Dzisiaj wszystko mnie boli, zakwasy, czy co ;) W każdym razie jak dla mnie - rewelacja, lepszy od hand massagera Zepter. Ciekawa jestem opinii osób dłużej stosujących, piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m_krucha proszę podeślij aukcję i nazwę sprzedawcy którego polecasz!!! Z góry dzięki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, akurat kupiłam od tego sprzedawcy http://allegro.pl/show_user.php?uid=2011398. Na zdjeciu ciezko poznac podrobe, co najwyzej po opiniach. Poza tym, jak ktos sprzedaje duzo rzeczy z TV, to musi to cos znaczyc (a tu jest duzo takich towarow), a jak ktos ma troche dziwnych i tanich urzadzen, to lepiej nie ryzykowac. Osobiscie nakrecilam na ten masazer juz 2 kolezanki :) wlasnie czekaja na przesylki :) co do nakładki scierajacej-rzeczywiscie jest fajna, ale chyba dlugo nie wytrzyma,bo przypomina mi papier scierny i pewnie szybko sie wytrze,ale akurat ta nakladka nie jest najwazniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassssssssssss
a ile minut się masujecie i straciłyście coś cm? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce przedwczesnie chwalic, ale chyba juz widze jakies efekty :) a minelo dopiero 11 dni, jak go uzywam! nogi zrobily mi sie gladsze (tzn. cellulit sie zmniejszyl), aczkolwiek w cm nic mi nie ubylo. Osobiscie masuje sie okolo 5-6 minut na 1 noge :) na brzuch troche dluzej, pewnie z 10 bedzie. A do tego wieczorem jeszcze uzywam tej nakladki z kulkami, by wmasowac krem na cellulit (a to moze zajmuje mi 3-4 minuty na udko). Szkoda tylko, że na brzuchu nie widze efektow, moze ma wiecej do wymasowania i dluzej trzeba czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasssssssss
przekonałyście mnie! zamawiam! a jeszcze jedno, jaki długi jest kabel? bo domyślam się, że cały czas musi być podłączone do prądu i czy hałasuje???! no własnie, jaki jest głośny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie...kabel jest zdecydowanie za krotki, na poczatku musialam siedziec na podlodze, zeby sie masowac :) ale kupilam sobie przedluzacz :) a chodzi cichutko, no chyba ze uzywasz tej nasadki z kulkami- one troche "szuraja", ale to akurat normalnie, bo kreca sie w plastykowej obudowie :) ale spokojnie mozna ogladac TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The_Body
Witam:) widzę, że tu wiele z was zastanawia się nad kupnem owego 'cudeńka". Ja posiadam ten masażer od jakichś dwóch tygodni i jestem zachwycona efektami! Masuję się dwa razy dziennie po 20min na całe ciało (czyli łydki, uda, pośladki, brzuch), oczywiście najpierw smaruję się żelem antycellulitowym Lirene (taki pomarańczowy) a po masażu wklepuje w ciałko serum antycellulitowe Eveline (chłodzące). Efekty są zdumiewające, a masuję się dopiero dwa tygodnie (czyli z przerwami jakies 10 dni). Szczerze polecam to urządzenie wszystkim Paniom które chcą się pozbyć uporczywej pomarańczowej skórki oraz troszkę zeszczupleć w wybranych patiach ciała:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anecina
czesc ja urzywam relax&tone od tygodnia i tak naprawde nie widze zadnej poprawy nie mam po nim zadnych zakfasow i wydaje mi sie ze moj brzuch sie powiekszyl moze zle go urzywam poradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrelaksowana
Hi Hi ja wczoraj dostałam relax&tone u8żyłam go a na drugi dzień dostałam okresu na który czekałam pare dni ;) myśle, ze te drgania wpłynęły na przyspieszenie menstruacji ;) fajna sprawa. pozdrawiam dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelka
Witam wszystkich. We wtorek zamówiłam sobie relax&tone w tv market (pewność orginału i gwarancja) w poniedziałek prawdopodobnie ma być przesyłka. Jak już dostanę sprzęcik to postaram się zrelacjonować jak działa :) Przydało by się w końcu zrzucić trochę tłuszczyku tu i ówdzie. Piszcie jak wam idzie i jakie są efekty to napewno będzie cenna informacja dla osób które zastanawiają się nad kupnem tego sprzętu i z drugiej strony jest to też jakaś grupa wsparcia :) Pozdrawiam serdecznie wszystkich na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiar
Witam, ja dzis zakupilam masazer na jarmarku dominikanskim za 100 zł, wydaje mi sie ze jest oryginalny, dostałam gwarancje na 6mc i do tego dokupilam abtronic2, zaczynam od dzis, odezwe sie jak zobacze jakies efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×