Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ellbal

Pink-test, wiarygodny?

Polecane posty

Gość gość
Nie oszukał mnie nigdy Stream on jest strumieniowy także wg mnie najwygodniejsza metoda z możliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test kosztu 10 zł jeszcze cena w porządku ale oczywiście polało się trochę różu ale nic więcej stwierdzam że test jest tak dobry jak ludzie go komentują. Wszystko robiłam krok po kroku a mam duża wyprawę z testami ciążowy i pierwszy raz zdarza mi się coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygodny i dokładny jest Stream. Ja nie mam z nim problemów, nie ma tutaj całego kombinowania z pojemniczkiem, pipetą i całą resztą. Strumieniowe testy są najlepsze imho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka

Jak chcecie test ciążowy kupować to ja mogę polecić od Sanity test, Stream? Korzystałam przy obu ciążach, wynik był bardzo szybko i co ważne pojawił się już kilka dni po owulacji jeszcze przed terminem miesiączki, więc rzeczywiście bardzo precyzyjny i dokładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie  polecam te testy ciążowe od Pink. Szczególnie te w podwójnym opakowaniu gdzie masz zarówno płytkowy i strumieniowy, nie są drogie, a jak zrobisz dwa to już masz właściwie 100 % pewności do co wyniku. Mnie nigdy nie oszukał więc szczerze mogę  je polecić no i są w sumie szeroko dostępne ostatnio nawet w markecie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×