Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ellbal

Pink-test, wiarygodny?

Polecane posty

Gość Aljenna
Olkaaaa123 > i jak, robiłaś ponownie test ciążowy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkaaa123
Nie, póki co nie zrobiłam. Chciałam iść na badanie krwi w sobote, ale nie dałam rady czasowo. Czytałam w ulotce, że nie powinno mieć to żadnego wpływu, tzn nie było o tym wspomniane, zwrócili jedynie uwage na leki zawierające hcg i, że przy torbielach jajnika oraz ciąży pozamacicznej może wyjść wynik 'pozytywny', więc szczerze powiedziawszy nie wiem co dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aljenna
No ja bym zrobiła drugi raz test dla pewności, ale w razie co możesz też postarać się faktycznie dostać do lekarza i dopytać lub zrobić badanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkaaa123
Testów już chyba nie będe robić, w sumie zrobiłam dwa, jeden tydzień po, drugi przeszło dwa tygodnie po i starczy, wiem ze obojetnie ile bym ich nie zrobila to i tak im nie do końca wierze, w weekend pójde na hcg chyba i przynajmniej będzie jasna sytuacja, bo po takich czasie to już musi być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aljenna
aa myślałam, że jeden robiłaś :) no to w takim razie teraz dla pewności do lekarza aby potwierdził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkaaaaa123
Ale ten pierwszy mógł być robiony za wcześnie, dlatego tak jednym testem się nie sugeruje. Zwłaszcza, ze objawów ciążowych to mam już cała liste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aljenna
No to aby teraz wszystko się dobrze ułożyło :) jak zrobisz badanie i potwierdzi to daj znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkaaaa123
Ok ;) jak tylko będzie potwierdzenie moich przypuszczeń to dam znać. Oby nie, bo jestem przerażona szczerze powiedziawszy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aljenna
spokojnie :) wszystko będzie dobrze :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkaaa123
Dobrze by było, bo mój były facet jakoś wcale się nie poczuwa do tej sytuacji co jest jeszcze bardziej przykre. Nic sobie nie robił z tego, że jestem pewna... Ale nie ma co się użalać, na badanie póki co nie ide, ale w sobote zrobie test. To już będzie 26 dni po ostatniej sytuacji, która mogła by to spowodować, więc już nie może oszukiwać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aljenna
no tyle dni po już powinien dobrze wszystko pokazywać bez przeszkód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletterska
no to koniecznie napisz jaki wynik, teraz już test powinien ładnie wszystko pokazać! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkaaa123
Robiłam dzisiaj rano test i wyszła jedna kreska, aleee po raz kolejny nic mi to nie dało ^^ Tym razem ze względu na to, żeee jak go kupiłam to 5 minut z nim wracałam i po kolejnych chyba nawet nie 5 w pomieszczeniu już go robiłam i nie wiem czy temperatura była odpowiednia, tak samo w instrukcji jest napisane, żeee mocz powinien mieć temperature pokojową, a prawie od razu go tam 'wkropiłam'. Odczekałam 5 minut i nie było nawet śladu, więc tak jak leżał tak go szybko zgarnełam i pobiegłam na zajęcia, ciągle nic na nim nie widziałam i jak wracałam do domu spojrzałam raz jeszcze i w tym okienku wypatrzyłam małą jasną kropke, taką może o średnicy 1-1.5 mm i się tym nakręciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletterska
ale pamiętaj, że wynik testu chyba odczytuje się do max 10 minut po zrobieniu testu, potem już może przekłamywać i potrafi się pojawić niesłusznie druga kreska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkaaa123
No wiem wiem, ale jak się tam czegoś dopatrzyłam to przerażenia wcale mi nie ubyło, chyba nawet mi gorzej, idee do lekarza jakoś w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletterska
Spokojnie :) ale teraz to najlepsza opcja, idź spokojnie do lekarza i niech wszystko się wyjaśni :) Głowa do góry! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkaaa123
Innej opcji nie ma, trzeba się upewnić, ale niestety to dopiero za tydzień, wcześniej nie dało rady się zapisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletterska
no to spokojnie, lekarz powie finalnie już co i jak :)) ja muszę teraz kupić kolejnego pinka i czekam czekam ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkaaa123
Ale Ty czekasz na jedna czy dwie kreski? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletterska
oj ja zdecydowanie na dwie :)) już czas goni i staramy się, ale jeszcze pewnie sporo przed nami :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkaaa123
No to trzymam kciuki ;) ale w każdym razie widać, ze masz zdrowe podejście do tego, więc pewnie szybko się uda ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletterska
Dzięki :)) ale wiesz jak to jest, jak się chce, to nie wychodzi, więc trzeba się mocniej starać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aljenna
ja teraz będę robić pinka płytkowego bo kurcze w aptece nie bylo strumieniowego, wyszły ... ale mniejsza o rodzaj testu :) wynik wynik wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletterska
Pewnie że tak :)) rodzaj testu to tylko kwestia tego co komu wygodniej, najważniejszy faktycznie jest wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aljenna
jak się tym razem nie uda to robimy sobie na chwilę przerwę, może jednak człowiek za bardzo się stara i przez to nie wychodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkaaaa123
Byłam wczoraj u lekarza i ponoć nie ma ciaży :) myśle, ze po takim czasie usg nie powinno się mylic, z resztą lekarz nie okazywał żadnych wątpliwości. Mam po prostu zaburzenia hormonalne, a do tego nadwrażliwe jelita, które powodują te uciążliwe bóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aljenna
A no to widzisz, wyjaśniło się ładnie i tak jak chciałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletterska
Olkaaa123, no to dobrze że po Twojej myśli wyszło :) U nas póki co starania trwają :) ale dziecka jeszcze ani widu ani słychu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aljenna
No ale to chyba nie staracie się jeszcze jakoś bardzo długo nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletterska
Ja? W zasadzie My? :) no nie, podpytywałam nawet znajomej lekarki trochę to mówiła, że nawet do roku ludzie się starają i dopiero wtedy się udaje i mimo braku jakiś problemów zdrowotnych, po prostu, raz się uda od razu, a raz trzeba miesiące czekać, taka już natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×