Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ellbal

Pink-test, wiarygodny?

Polecane posty

Gość kletterska
A nie ma problemu :)) dopiero zaczynacie starania ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce juz byc ciezarowka:-)
dziewczyny okres spoznia mi sie piec dni. robilam 3 testy dwa wieczorem jeden rano ale nie z pierwszego moczu i negatywne wszystkie. boli mnie glowa i dol brzucha tylko. zadnych objawow. przed okresem zawsze piersi mnie bolaly. teraz czuje jakbym miala zaby w brzuchu. czy mozliwe cze test jeszcze nie pokaze ciazy jesli jestem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karavellla
Cześć dziewczyny, ja tez bym juz chciała :)) mam pinka płytkowego ale jeszcze wstrzymam się ze zrobieniem bliżej terminu @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletterska
Pamiętaj, że najlepiej zrobić go dzień po spodziewanym terminie @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karavellla
Tak tak pamiętam, przestudiowałam instrukcję dośc mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletterska
A ile u siebie dziewczyny płacicie za te testy owu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karavellla
Ja dałam 13zł za ten płytkowy test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletterska
A nie nie, chodziło mi o te testy owulacyjne LH, w jakiej cenie u Was są? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karavellla
aa nie doczytałam :) fakt, opakowanie kosztuje u mnie niecałe 22zł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletterska
ok super dzięki, to u mnie podobnie, bo myslałam, że u mnie są może jakieś droższe te lh testy ale tak samo wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babbbska
hej! :) ja korzystałam z pinka przy pierwszym razie jak się staraliście i się sprawdzał, jak wreszcie były upragnione dwie krechy to była ciąża :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletterska
Cześć :) grono użytkowniczek widać rośnie :) Zatrzymujecie się na jednym? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babbbska
Nie nie, teraz właśnie przymierzamy się do kolejnego :) też będę pewnie pinka robiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletterska
aa ok a ile się staraliście za pierwszym razem? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babbbska
ok 4-5 miesięcy, także trochę to trwało, teraz podejrzewam, a przynajmniej się tak nastawiam na podobny czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja robiłam ten test będąc w ciąży 3 tygodnie a ten wykazał, że nie jestem w ciązy, także uważajcie sobie na ten test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolka45
Cześć dziewczyny, Mam nieregularne okresy, ostatni przyszedł 7 lipca, test strumieniowy Pink robiłam 8 sierpnia i wyszedł negatywny. Jest 13 sierpnia i dalej nie mam okresu, poczekać jeszcze czy zrobić kolejny test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość is bad
hej:) mam problem kochałam się z chłopakiem 30, 31 grudnia oraz 4 i 5 stycznia, z tym ze 30 grudnia przypadał dzień owulacji, oczywiście używaliśmy prezerwatywy. 13 stycznia dostałam normalny okres. Teraz okres spóźnia mi się jeden dzień, ale mam regularny okres lub dostaje go jak coś raczej wcześniej niż później. Zrobiłam dziś test ciążowy, wyszedł negatywny, lecz okresu dalej nie ma. Dodam jeszcze, że chłopak wchodził we mnie tak z 2 razy bez gumki, ale tak dosłownie na 4 sekundy i oczywiście nie dochodził w tym momencie. Proszę powiedzcie mi, ze to nie możliwe, że jestem w ciąży!! Mam nadzieje, ze tylko niepotrzebnie panikuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ostatnią miesiączkę miałam od 27 lutego do 5 marca pierwsze możliwe zapłodnienie mogło nastąpić po 14 marca. Czy jeśli jutro rano zrobie test będzie on wiarygodny wspomne, że miesiączka powinna pojawić się około (około ponieważ mam nie regularne cykle) 6 kwietnia ale wciąż jej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem Ania, robiłam test pink strumieniowy 4 razy i wyszło mi że jestem w ciąży kiedy zrobiłam płytkowy innej firmy wyszło mi że nie jestem w ciąży co to oznacza, jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam zrobilam juz 3 tesy -wszyskie neg a to juz 38 dc. Czy to moze jeszcze jakims cudem byc ciaza ? Stosunek byl ok 2 tyg przed planowana @ . Mam je raczej regulrne ( od 26 do 32 dni max sie zdarzyło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Użyłam 2 razy tego testu, 1 robiony po 3 dniach od spodziewanej miesiączki, 2 jeszcze se tygodnie później, i oba pokazały prawidłowo, że wynik negatywny. Praktycznie po chwili była mocno zaznaczona jedna krecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używałam ich dwa albo trzy razy przy pierwszej ciąży - także u mnie te testy się sprawdzają :) Teraz z mężem staramy się o drugie dziecko i zamierzam nadal korzystać z testów Pink, bo nie są drogie, a można im zaufać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Niemal każdy test jest wiarygodny, o ile nie został wykonany zbyt wcześnie.Najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki, a najlepiej 7 dni po, z uwagi na możliwe naturalne wahania długości cyklu.W cyklach nieregularnych test wykonujemy po upływie najdłuższego z dotychczasowych cykli lub co najmniej 14 dni po ostatnim niezabezpieczonym stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darialuk
Najlepiej jest mi sobie poradzić z testem Stream

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda55
Przy nagłych sytuacjach gdzie chce się szybko sprawdzić ciążę to polecam test Stream Sanity, jest bardzo czuły i można już pierwszego dnia braku miesiączki działać nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlaki
Można teraz tych testów znaleźć dziesiątki, ja mam największe zaufanie do wyniku jaki daje Stream, mogę ten podpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej kupić pink super czuły o czułośc 10 mi wykazał 3 dni przed planowaną miesiaczką , a pink czułości 25 dopiero 2 dni przed miesiączką ale była słaba druga kreska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwira44
Zdarza mi się zrobić badanie testem strumieniowym Stream i jeszcze mi wyniku nigdy nie zmyślił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×