Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ellbal

Pink-test, wiarygodny?

Polecane posty

Gość Aljenna
no niestety tak to jest :) ale kilka m-cy starań to jest takie minimum tak naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletterska
tak, ale to z drugiej strony podnosi na duchu, że to jednak początek i żeby się tka nie eprzejmować ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aljenna
No jasne jasne, masz bankowo rację i ja wiem, bo sama tak sobei czasem tłumaczę to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletterska
dokładnie tak :) a ja sobie kupiłam lh test dzisiaj w aptece wracając z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aljenna
a jednak skusiłaś się hehe :) no dobrze, oby się przydał ten test!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletterska
a co tam ... lh test nie kosztował majątku a jednak spróbuję, może pomoże szybciej się wystarać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm 3510
ja mam taki problem.biore tabletki anty ale w poprzednim cyklu pozapominalam troche i w dodatku bralam antybiotyk.krwawienie z odstawienia dostalam.jednak troche mialam takie wyczucie ze jednak jest cos nie tak i zrobilam test apteo z porannego moczu i wyszla blada druga kreska wiec odstawilam tabletki dwa dni pozniej zrobilam bobo test z popoludniowego moczu i wyszla ledwie widoczna ta druga kreska a dzis rano robilam pink test i wyszla jedna kreska i w dodatku krwawienie z odstawienia :/. co mam myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletterska
hej, troch się skomplikowało :) ja bym teraz odczekała trochę dłużej przed następnym testem, jak wyjdzie znowu II kreska no to badanie u lekarza aby potwierdził faktycznie co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aljenna
pewnie też bym sobie powtórzyła ten ostatni test, ale może być tak, że test wykaże + ale ciąży nie będzie, i odwrotnie, teoretycznie ten ostatni robiony najpóźniej powinien być już najdokładniejszy i pokazać najbardziej potencjalnie prawidłowy wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletterska
mmm 3510 - jak tam? :) coś nowego wiesz, robiłaś test albo byłaś już u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm 3510
nie nie robilam jeszcze kolejnego testu i nie bylam u lekarza. narazie do lekarza nie pojde bo ciagle mam to krwawienie z odstawienia :/ nawet obfitsze i bardziej bolesne niz kiedykolwiek mialam.jak skonczy sie to krwawienie to zrobie test i jak wyjdzie pozytywny to pojde do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletterska
ok bardzo dobrze, wtedy sprawdzisz co i jak i jeśli będą dwie kreseczki to do lekarza aby potwierdził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolvvka
Witajcie! :) chciałam się włączyć do dyskusji, zaczynamy starania i muszę zaopatrzyć się, tzn chcę, kupić testy owu, polecacie może te LH testy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem to badziew bo mi ciazy nie wykazal 2 szt kupilam ;p a okazalo sie ze jestem.. moze za wczesnie byloo ale watpiee bo po badaniu obliczylam ze bylam jakos 5-6 tydz wtedy wiec powinno wykryc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletterska
teoretycznie powinien ale to od wielu czynników zależy, może źle zrobiony albo coś z testem, albo się pomylił :) w końcu to zależy od stężenia hormonów wiadomo, no nic nie jest idealne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolvvka
Hej, a jak z tymi testami owu, podpowiedzie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletterska
Bolvvka - hej, przepraszam nie doczytalam pierwszego posta :) jeśli chcesz to możesz spróbować tych lh testów, do wyznaczania dni płodnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolvvka
drogo te testy wychodzą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletterska
z tego co widizałam to 20-pare złotych z opakowanie trzech testów paskowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolvvka
Aha dzięki za info, nie wychodzi drogo więc może się skuszę, ale ciekawe po ile będą w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletterska
pewnie parę plnb drożej, chyba że chcesz kilka opakowań to taniej wyjdzie zamówić przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolvvka
a możesz jakiegoś linka podrzucić gdzie kupić je taniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolvvka
superowo, dziękuję Ci bardzo :) wychodzi znacznie taniej niż w aptece nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletterska
Taniej taniej, tzn. w aptece dostaniesz te same testy ale np. LH po 25zł/szt + pink za ok 20zł, no to wyjdzie Cię ok 95zl, moze ciut taniej a tutaj masz za niecale 50zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolvvka
Hmm nie myślałam, że różnica faktycznie jest taka znaczna kurcze... czyli chyba jedna słuszna opcja to to zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletterska
no pod kątem kosztu to zdecydowanie, raczej się to nie zmarnuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolvvka
musze jeszcze z ciekawości sprawdzić ile w aptece gdzieś tu u mnie taki zestaw by wyszedł kurcze, może do galerii zajdę dzisiaj po pracy bo mam tu dużą aptekę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletterska
no sprawdź sprawdź, mi się wydaje, że pewnie ok 2x tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooooooo98
hej dziewczęta :) pojawiam się z tym samym problemem... ostatni okres miałam 1 października tego roku... od tamtej pory współżyłam jakieś 3 razy, ale z zabezpieczeniem w postaci prezerwatywy. Jednak okresu nie ma do tej pory... Ostatni stosunek był 10 listopada... Zrobiłam już chyba 5 testów ciążowych(ostatni 27.11)... każdy negatywny. Koło połowy listopada miałam też takie jakby delikatne plamienie brązowe, ale bardzo delikatne- nie wiem w jakich kategoriach to rozpatrywać. Chyba nie mogę być w ciąży...? Jak myślicie?Martwię się bardzo, bo jednak nie jest dla mnie najlepszy czas na dziecko teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×