Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ellbal

Pink-test, wiarygodny?

Polecane posty

Gość Bolvvka
hej sprawdziłam cenę u siebie, faktycznie nie opłaca się, lepiej zamówię online ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenka3131
czesc.ja robilam test plytkowy ale nie z rana i wlasnie piszecie ze trzeba ominac pierwszych kilka kropel ja tak nie zrobilam czy to moze byc zle wykonany test? kreska wyszla mi 1 ale taka wyblakla troche tylko z brzegu jest mocniejsza srodek slabszy .biore anty od roku ceilest o 22 czasem zdarzalo mi sie i zdarza wziasc pol godziny pozniej lub pare minut czy to ma jakis wplyw? okres mam w trakcie tych 7 dni przerwy ale jakby koncowka i trwa 1,2dni wiec tak jakbym nie miala wcale moze taki mam organizm i tak to dziala na mnie akurat.kiedys potrafilam isc siku raz dziennie teraz czesciej zauwazylam od kilku dni i czuje sie jakbym miala brzuch taki pelny jakbym pojedzona byla i twardy jakby po silowni bardzo jak kamien czasem mnie muli i jestem oslabiona ale mysle to wszystko stres kawa papierosy a wy co myslicie o tym? niewiem moze to paranoja moja ale mam w glowie ciaze jakos tak od kilku dni.chce zaznaczyc ze dziennie sie kochamy z chlopakiem i zawsze stosunek odbywa sie do konca.pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletterska
Marlena, moja rada, dla pewności - zrób za jakiś czas ponownie test, ale zrób go z rana. Przy płytkowym gdzie nanosisz krople moczu pipetką te pierwsze krople nie mają takiego znaczenia bo i tak pobierasz z pojemniczka z moczem. Ta zasada bardziej dotyczy tego testu express czyli strumieniowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolvvka
ja bym też tak zrobiła jak poprzedniczka radzi :) dla pewności jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletterska
marlenka3131, jak tam? robiłaś ponownie test, coś się zmieniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie 100% wiarygodny. robiłam 3 razy - zawsze prawidłowy wynik. 1 robiłam w godzinach wieczornych wynik negatywny- prawidłowy. 2 robiłam w godzinach rannych wynik negatywny- prawidłowy. 3 robiłam też jakoś rano wynik pozytywny- prawidłowy ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolvvka
x_młoda - Cześć :) no to fajnie, u mnie póki co też wyniki się sprawdzają pinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletterska
grono użytkowniczek jest dość spore, jednak te testy są dość popularne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolvvka
W sumie racja, łatwo jest dostać i jest ich kilka rodzajów także pewnie sporo ludzi korzysta, są dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletterska
u mnie jak do tej pory też wszystko się sprawdza z testem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welllonka
dziewczyny a czy w czasie starań korzystacie tylko z testów ciążowych czy może używacie testów owu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletterska
Cześć. Ja teraz zacznę, dotychczas tylko z testu ciążowego, ale aby spróbować przyspieszyć starania będę chciałą teraz korzystać też z lh testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodki*sen
zrobiłam miesiac przerwy w braniu tabletek.podczas tego miesiaca nie uwazalismy z mezem.tydzien przed planowana @ dostalam dwudniowego dosc skapego krwawienia,myslac ze to @ i napewno sie rozkreci zaczelam spowrotem brac tabletki.i w terminie @ nie dostalam jej tabletki odstawilam w ogole i rowniez nie mam zadnego krwawienia ani nic.jest szansa na ciaze? czy to dwudniowe krwawienie moglo byc krwawieniem implantacyjnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletterska
test można zawsze w takiej sytuacji zrobić, dla pewności, w końcu wiele to nie kosztuje a od razu wiadomo co i jak :) w razie co w takich skomplikowanych sytuacjach warto dopytać swojego ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodki*sen
niestety dziś w nocy dostałam krwawienia. pewnie z odstawienia tabletek. więc nie wiem właśnie czy jest sens robić test jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletterska
No w takiej sytuacji tak, inaczej mogłabyś zrobić test i sprawdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki19
dwa dni przed miesiaczka zrobilam pink test i wyszedl negatywny kiedy zrobic nastepny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletterska
Jeśli będzie Ci się @ spóźniała to odczekaj kilka dni po spodziewanym terminie i możesz powtórzyć wtedy test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welllonka
no to ja pewnie też bym dla pewności powtórzyła test, choć wtedy powinien już dać wynik prawidłowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletterska
wiki, i jak zdecydowałaś co zrobisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laszzka
dziewczyny a wiecie może czy ten test strumieniowy mogę zrobić tak jak płytkowy ??? bo tak mi się wydaje ale nie mam instrukcji od testu! pls o podpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laszzka
własnie o to mi chodziło odnośnie pinka :) dziękuję bardzo !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletterska
No nie ma problemu :) filmik wszystko wyjaśnia mam nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankabab
dziewczyny mam pytanie ost miesiaczke mialam 18 listopada cykle mam w miare regularne . i jestem 7 dni po spodziewanej miesiączce i nadal nic . roobilam testy 1 dzien po czyli 19 potem robilam 21 tez negatywny i zrobilam 23 grudnia popoludniu negatywny i 24.12 rano - negatywny . czy jest mozliwosc ciazy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletterska
Jeśli test dobrze zrobiony i tyle razy negatyw to raczej marna szansa na ciążę imho. Może termin @ spóźnia się przez stres czy inne czynniki :) Także spokojnie, objawów żadnych nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laszzka
No mi się też tak wydaje że to jednak tyle razy negatyw to negatyw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletterska
ankabab - i jak, coś nowego się pojawiło czy jednak negatyw i tyle? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezolllka
hej dziewczyny ile płacicie za pink testy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletterska
płytkowy po ok 15-16zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×