Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kosteczka20

Wrześniowe Panny Młode 2011

Polecane posty

Gość ulusiak85
Ja dla chrzestnych, rodzicow i starostow wypieklam chleb z kokardami z nadrukami, laski z mojego studia pieka mi ten chleb i wypalaja na nim wzorki ktore mam na zaproszeniach, imiennikach i winach slubnych. one nawet zajely sie wyborem odpowiedniego gatunkowo wina jezus. paczcie http://slubne-dekoracje.com/ jezus smaryja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva:)
dziewczyny suknia uszyta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta711
to pochwal się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dawno tu nie bylam ... troche zabiegana bylam .. Wlasnie zaczeliśmy szukac całego ubioru dla narzeczonego.. cięzka sprawa , nie myslalam ze to bedzie takie wyzwanie heheh ;D już 10 osób nam odmówilo ;/ a gdzie tam do 12 sierpnia.. jestem pesymistycznie nastawione.. martwie sie ze jeszcze z jakies 40 ludzi moze odmowic.. porazka jakaś;/ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANNAM2011
CO DO ZAPROSZONYCH LUDZI TO NAM ZE 137 OSÓB ZROBIŁO SIĘ 90 WIĘC FREKWENCJA NIEŹLE POLECIAŁA W DÓŁ. A POCHWALCIE SIĘ JAKĄ BĘDZIECIE MIAŁY BIŻUTERIĘ DO SUKNI BO JA COŚ NIE MOGĘ SIĘ ZDECYDOWAĆ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pannam2011 no to bardzo dużo osób ci odpadło - ja myślę że u nas też sporo się wykruszy ale my mieliśmy zaproszonych ok 230osób to nawet jak będzie te 150 to będzie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kantadeska
a nie możecie zaprosić (innymi słowy doprosić) kogoś jeszcze? jeśli chcecie żeby było około 100osob a juz wiecie ze z tych których zaprosiliście na bank ileś nie przyjdzie, to wystarczy zaprosić dalszą rodzinę, więcej koleżanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kantadeska
ale rzeczywiście, szkoda jak osoby na którym nam zależy nie mogą być:( ja mam dwie przyjaciółki które rodzą w tym czasie mniej więcej, albo mają maleńkie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kantadeska
a czy któraś z was ma ślub nie w swojej parafii i musiała starać się o licencję/zgodę na ślub w innej parafii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1501
Hej :) My już praktycznie wszystko mamy, a przynajmniej tak nam się wydaje ;) Wiadomo że jeszcze suknia do odbioru, alkohol ciasta i kwiaty ale to max na 2 tygodnie przed więc teraz chwilowo mamy przerwę. To co miało być zrobione jest gotowe :) Co do potwierdzeń to na 80 osób potwierdziło nam na razie 59 więc nie jest źle. Dwie nam odmówiły jak na razie tylko. Potwierdzenia do połowy sierpnia więc się wszystko wyjaśni. Ja musiałam załatwiać zgodę na ślub w innej parafii...a czemu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kantadeska
czy są z tą zgodą jakieś problemy i ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I.Rosół staropolski z makaronem. Koperta nadziewana pieczarką podana z ziemniakami i koperkiem Gołąbki Udka pieczone podane z frytkami Zwijka wieprzowa z ogórkiem konserwowym. Paluszki z serkiem ziołowym De volaille z porem 2 surówki do wyboru: z czerwonej kapusty z ogórka kiszonego i cebulki z kapusty pekinki z białej kapusty wiosenna II . Barszczyk czysty. Skrzydełko w sosie słodko-kwaśnym Schab pieczony na biało z zapiekanymi ćwiartkami ziemniaka Ryba smażona panierowana III.Tort. IV.Flaczki Karkówka w sosie ciemnym i kluskami śląskimi Żeberka w sosie brzoskwiniowo-porzeczkowym Zraz z papryką. V.Żurek z białą kiełbasą . Sałatki, zakąski i dodatki. Rolada z farszem mięsnym Gyros Śledzik w oliwie z cebulką i ogórkiem konserwowym Owoce Ciasta Cukierki Kawa Herbata Pieczywo Chleb dla Pary Młodej. nasze menu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aw13
myślę, że wybraliście odpowiednią datę wrzesień ma być ładny, jak ktoś jest zainteresowany to mam suknię do sprzedania jak coś piszcie na emaila: bebe-anita@02.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1501
U mnie nie było żadnych problemów. I nic nie płaciłam ale z tego co czytałam wcześniej to wychodzi na to że różnie to bywa. Dziewczyny ile macie ciepłych dań na weselu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta711
my mamy 4 ciepłe dania, ślub o 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy 6 ciepłych dań ślub o 13:00 - juz 12 osób nam odmowiło Ciekawe jaka pogoda będzie we wrześniu bo lipiec był paskudny cały czas padało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a czy będziecie miały kielichy ślubne??? Ja mam problem z wyborem , bo dużo mi się podoba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta711
myślałam nad takimi ozdobnymi kieliszkami do szampana ale chyba z nich zrezygnuję bo to tak naprawdę kolejny wydatek. a szczerze mówiąc żadne nie podobaja mi się za bardzo. widziałam kiedyś takie fajne ozdoby na kieliszki na gumkach, krawat dla panów i dla młodej kawałek tiulu a dla druhny taka jakby biała podwiązka ale nie moge czegoś takiego znaleźć więc raczej zrezygnuję w ogóle z czegoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te ozdoby o których piszesz mam ochotę kupić na butelki z wódką, widziałam je kiedyś na weselu i bardzo mi się to spodobało... a widziałam takie w jednym sklepie w Krośnie.A poza tym na allegro jest ich dużo, z tym, że te krawaty z allegro są trochę za duże jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta711
tych na butelki jest naprawdę bardzo dużo na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki moj slub i wesele jest 3go wrzesnia, dopiero teraz odczuwam ze dopada mnie stresik, wymyslilam sobie czerwone dodatki do mojej bialej sukni, tj czerwone pantofelki, bizuterie i kwiaty, moj przyszly maz tez biedzie miec czerwone dodatki, tj kamizelke i musznik, bedziemy jechac czerwonym samochodzikiem. co o tym sadzicie, nie zalatuje tandeta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszniczka poezji
Trochę zalatuję a nawet powiedziałabym że bardzo, ale Twoja sprawa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Wychodze za mąż 24 wrzesnia 2011 roku.Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wszystkim gorąco STOŁY SUSHI lub samo sushi na stole przy którym siedzą goście. Przygotowuje torty sushi piętrowe oraz przeróżne zestawy mniejsze i większe wachlarz cen od 20 zł zestaw do 1500 zł wersja lux. Moge zrobic pokaz i przygotowywac sushi przy gościach. Organizacja stołu na terenie Łodzi, Pabianic, Łasku i okolic w promieniu 40 km od Pabianic. 886 310 677

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva:)
witamy mia7.Tez mam ślub 24 września:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kantadeska
a my 17 września:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kantadeska
macie jakieś atrakcje dla gości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komodasza
Dziewczyny moja rada. Olbrzymia ilość rzeczy a raczej drobiazgów tak ważnych można kupić za niewielkie pieniądze. Trzeba dobrze szukać a nie brać pierwsze lepsze, bo wesele to jest biznes i ludzie chcą na Was zarobić. Nie ważne co przygotujecie na ślub, czy będzie to dekoracja za 3000zł czy pokaz sztucznych ogni czy nawet kawior. Ważna jest atmosfera, to jak ludzie będą się bawić, a będą się bawić uwierzcie jeśli Wy będziecie zadowoleni. Nie trzeba się spinać. Uśmiechać się a nie zwracać uwagę że figurka na torcie miała być inna. Wy musicie się cieszyć i trochę wrzucić na luz a naprawdę wesele będzie pamiętne. Pamiętajcie wszystkie Panny Młode. BĘDZIE DOBRZE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANNAM2011
macie wybraną piosenkę na pierwszy taniec?? my zastanawiamy się nad walcem z Nocy i Dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×