Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kosteczka20

Wrześniowe Panny Młode 2011

Polecane posty

Gość aasiiiiia
dziekuje dziewczynki :) ps" własnie kupiłam zaproszenia " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasiiiiia
bozie!!!!!!!!!!!! sliczna sukienka gratuluje !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva:)
fajna, delikatna suknia:) ja swoją zacznę szyć w lutym- agnes drogo płacisz za szycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes124
1600 zł za wypożyczenie,ale myślę że warto:)Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasiiiiia
też ciekawa, tylko caly jej urok bedzie po ubraniu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przymierzałam ostatnio taką - naprawdę ciekaw była ale to nie mój fason.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva:)
My ostatnio podpisaliśmy umowę w sprawie dekoracji w kościele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva:)
Dziewczyny Życzę Wam zdrowych, radosnych i rodzinny Świąt oraz samych dobrych chwil w Nowym 2011 roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasiiiiia
Dziekuje i również życzę wam wszystkiego Najlepszego noi udanego weselicha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majóweczka2011
Wesołych Świąt PANNY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka1988
Jak tam dziewczynki po świętach? Ja bylam z moim N na wigili w Polsce w pierwszy dzien swiat wracalismy do Belgii. cale Niemcy droga masakra. W Polsce tak jak planowaliśmy kupilismy suknie lezy na mnie idealnie az sie dziwie bo wsyztsko zawsze musze zwezac, kupilismy wodke i obraczki. a tez problem jezdzilam po Warszawach nie Warszawach za nimi a kupilam pod domem mozna powiedziec. po za tym niedlugo bede kupowac takie duperele podwiazki bizuterie spinke do wlosow welon itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martituska81
czesc dziewczyny !! Dlugo mnie nie bylo - urlop 5 tygodniowy ;) ale w ciagu tego urlopu pozalatwialismmy prawie wszystko !! Nie mamy jeszcze tylko obraczek menu wodki i sukienek dla druchenek... jezeli chodzi o wszelakie dokumenty to podobno maja one waznosc 3 miesiecy wiec nie ma sie co spieszyc... przerazaja mnie spotkania w poradni rodzinnej i te wykresy... czy ktos cos slyszal na ten temat ??? pozdrawiam buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie ;) a tak wykresy są bez sensu ale z tego co wiem u nas bardziej przyszli mężowie muszą się z tym zapoznać niż panny młode ;p nawet muszą to rysować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANNAM2011
Witam wszystkie szczęśliwe panny. Ja też się dołączam. Ślubować będziemy 10.09.2011 w warmińsko-mazurskim a mieszkamy w pomorskim. Załatwioną już mamy salę, kościół i panią fotograf. Natomiast sen z powiek spędza nam orkiestra. Ciągle szukamy tej idealnej. Mieliśmy jedną która nam się podobała, byliśmy ją przysłuchać i dali nam tydzień do namysłu. Zadzwoniłam po sześciu dniach a oni między czasie podpisali umowę z kimś innym:( Przesyłąm też link do sukni która mnie zauroczyła http://www.elizabethpassion.com/ kolekcja 2011, model 2295T, zdjęcie numer 40 - napiszcie jak wam się podoba. Reszta przygotować ruszy pełną parą na początku roku. Mam też nadzieję że coś uda mi się załatwić na styczniowych targach ślubnych (przypadają w naszą rocznicę wieć był by miły prezent). Pozdrawiam was wszystkie i ŻYCZĘ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes124
Dziewczyny,życzę wam Szczęsliwego Nowego Roku 2011,oby był lepszy od tego odchodzącego!Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes124
PANNAM2011,bardzo ładna suknia ślubna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANNAM2011
Dzięki za opinie Agnes. Twoja suknia też jest śliczna. Ja muszę się pofatygować do Bydgoszczy żeby przymierzyć tą suknie bo tam jest najbliższy salon. Pozdrawiam i życzę owocnych przygotowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Cie PANNAM2011 :) Wogóle wszystkiego Was witam dziewczynki w Nowym Roku. Bedzie to dla nas wszystkich ważny rok i oby wszystkim Wam sie wszystko poukładało według marzeń i planów! PANNAM2011 tak sie składa że mieszkam obecnie w Bydgoszczy i mała rada. Przed tym sie tu wybierzesz zadzwon do tego salonu i spytaj sie o konkretny model czy jest. Kilka znajomych szukało tu sukni i wmawiano im ze dany model sukni sie w salonie znajduje po czym jak przyjezdzały okazywało sie że go nie ma, ale są inne., Oni (nie we wszystkich salonach oczywiście) maja nadzieje, że jak juz sie przyjedzie czesto kupe kilometrów to na pusto nie bedzie sie chcialo już wracac i weźmie sie cos innego. Pozdrowienia dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła panna młoda:)
Witam Wszystkie przyszłe Panny Młode:) My juz mamy zalatwiona sale, kamerzyste, fotografa, zespół, kucharki, kelnerki, wodka tez juz kupiona. A i najwazniejsze sukienka tez juz jest:) W styczniu chcemy isc do ksiedza i zakpelac juz termin i date bardzo chcemy zeby to byla 15 no i oczywiscie 17 wrzesien bo innej opcji juz nie ma:) i myslam zeby juz zamowic zaproszenia poki jeszcze nie ma sezonu to zawsze cenny beda nizsze. A i zapomnialam ze nocleg tez juz mamy zalatwiony:) ach ale sie rozpisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×