Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kosteczka20

Wrześniowe Panny Młode 2011

Polecane posty

Oj ja to będę z salonu brać więc nawet nie rozglądałam się za krawcową a w pobliżu mnie o żadnej nie słyszałam. Co do sukienki to planuję jechać na targi w styczniu i dopiero się rozejrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnastepnymrokubedzieslub
my tez planujemy we wrzesniu wziasc slub,jeszcze 11 miesiecy,podobniez wrzesien jest najlepszym miesiacem na slub,sukni jeszcze nie mam,prawdopodobnie zaczne szukac w nastepnym roku,nie organizujemy jakiegos wielkiego wesela,bedzie tylko najblizsza rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes124
Dziewczyny która piosenka wam się bardziej podoba na podziękowanie rodzicom;Cliver dla rodziców czy To dzięki Wam Preludium? Bo wstępnie mam wybrana ta pierwszą ale ta druga jest również śliczna i juz zgłupiałam i nie wiem co wybrać proszę o radę!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva:)
fajna pioseneczka:) Dziewczyny jak myślicie ile powinnismy zamówi kg tortu na 100 osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva:)
wyczytałam na forach, ze na 100 osób zamawia się 8kg tortu, ale także czytałam ze na 10 osób liczy się 1 kg tortu.Sama nie wiem - musiałabym wybrać sie do cukierni-wydaje mi się, ze to trochę dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość projekt ślub
Zapraszamy na naszą stronę, gdzie oferujemy Wam profesjonalną oprawę fotograficzną i filmową Waszego Ślubu i Wesela. Oferta ustalana jest indywidualnie w zależności od Waszych wymagań a ceny są naprawdę konkurencyjne. Wejdź. Zobacz :) www.projektslub.com Kontakt do nas jest na stronie internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva:)
dzwoniłam do cukiernika i mówi,ze na 100 osób trzeba liczyć min 10 kg tortu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva:)
co nowego dziewczyny u Was? My zamówiliśmy ozdobę na samochód, zawieszki na alkohol i podziękowania dla gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martituska81
Hej !!! My na razie stoimy w miejscu ;( w listopadzie bede w Polsce 3 tygodnie to sie tu na forum popisze mam nadzieje ;) wszystko mi sie rozjasni ;D Jak na razie miewam sny o moim slubie. Juz 2 razy mi sie snilo, ze podczas mszy kiedy przychodzi do obraczek to nie mozemy ich znalezc !!! 2 razy !!! Moj mozg sie nie wylacza ani na minutke !! Tlumacze sobie ze niepotrzebnie sie stresuje, ze i tak wszystko bedzie magicznie piekne, ale i tak glowka pracuje ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martituska ja tez tak miałam swojego czasu, kiedy wszystko załatwiałam na przyszły rok. wszystkie mysli skupialy sie na tym przyszlorocznym dniu. ale teraz kiedy wiem ze juz wszystko mam zaklepane, zespokojniałam i myśli o slubie pojawiają się bardzo rzadko:) pewnie jak juz przyjedziesz do Polski i wszystko pozałatwiasz też ci sie unormuje:) u nas wszystko stanelo i podejrzewam że dopiero po nowym roku ruszy troszke znowu powoli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja póki co szukam sukni :) Byłam już w kilku salonach, ceny bardzo różne. w jednym są już wyprzedaże i przymierzałam dwie bardzo ładne, cena do 1500 (po rabacie). w innym ceny zaczynają się od 500 zł ale tam nic konkretnego jeszcze nie widziałam. no i byłam też w margarett, gdzie wszystkie suknie w granicach 2-3 tys., śliczne ale drogie. przymierzałam też tą, której zdjęcie tu zamieszczałam, taką w delikatne falbanki i zakładki, jest ładna ale w innych było mi lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva:)
anetko71 wklej zdjęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ja na razie stoję w miejscu z przygotowaniami a jeszcze nie mam fotografa i tak schodzi nam i schodzi i chyba muszę porozmawiać z moim lubym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasiiiiia
Witam Panny młode i melduje sie 24 wrzesnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martituska81
no czesc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc przymierzałam suknie z tej strony: http://www.margarett.pl/lang/pl/page/kolekcje/id/3/kolekcja/9/ Model nuovo (ten pierwszy, co się wyświetla), notizia (taka z niebieską wstawką). Przymierzałam też podobne to tej: http://emmimariage.pl/kolekcja2009-25/29.html i do tej: http://emmimariage.pl/kolekcja2009-19/21.html tylko, że tamta miała gorset zakończony na prosto i wyżej, w talii. http://www.margarett.pl/lang/pl/page/kolekcje/id/3/kolekcja/8/ z tej pallas (4 suknia), pauline (6 suknia). I w sobotę oglądaliśmy obrączki. A Wy macie już jakąś suknię na oku?? i jakie obrączki Wam się podobają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio oglądałam obrączki z Apartu i www.szczesliweobraczki.pl tutaj jest tego multum. Poza tym potrzebuje pomysły jak ustroić bramę wjazdową młodej panny nie używając balonów. Macie jakieś pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołączam sie
od kilku dni rowniez jestem przyszla wrzesniowa panna mloda:) wydawalo mi sie, ze to jeszcze duzo czasu, a tu widze dziewczyny, ze macie juz prawie wszystko zorganizowane. my na razie wiemy, ze chcemy i ze we wrzesniu:) pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołączam sie
na razie musze wyjsc z szoku po zareczynach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ally20 ---> 03.09.2011 ---> łódzkie aneta71 --> 03.09.2011 ---> mazowieckie ona1234.. ---> 10.09.2011 ---> viki28 ---> 10.09.2011 ---> madzia24 ---> 10.09.2011 ---> Mrówelka ---> 10.09.2011 ---> wkrótce panna młoda ---> 10.09.2011 ---> Przyszła panna młoda ---> 17.10.2011 ---> dolnośląskie Kosteczka20 ---> 17.09.2011 ---> łódzkie Plamka23 ---> 17.09.2011 ---> wrzesniowapanna ---> 17.09.2011 ---> martituska --> 17.09.2011 ---> mazowieckie milenka1988 ---> 17.09.2011 ---> mazowieckie sow ---> 24.09.2011 ---> Iva ---> 24.09.2011 ---> pomorskie 85tka---> 24.09.2011 ---> aasiiiiia ---> 24.09.2011 ---> dołaczam się ---> ? ;) Ell1988 ---> ?.09.2011 --->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva:)
dziewczyny znacie jakis sklep internetowy z fajna biżuterią ślubną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem zazwyczaj robią z balonów więc w necie nic nie mogę znaleźć a może z kwiatów coś w stylu wejścia na salę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasiiiiia
Lubuskie -> Zielona Góra :) My juz mamy wszystko ustalone - sale fotografa kosciol .... teraz szukam tanio wodki .... moze ktos ma jakies fajne dojscie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja w necie też nic nie mogę znaleźć a już nieźle się tego naszukałam. Dziewczyny pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×