Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kosteczka20

Wrześniowe Panny Młode 2011

Polecane posty

Gość aasiiiiia
Jeśli o mnie chodzi to mamy 140 od osoby plus 2000 za poprawiny, mamy duzo gosci przyjezdnych wiec dodatkowo 35 zł za nocleg od osoby . Do tego ciacho alkohol i napoje we własnym zakresie. Mam do was dziewczynki pytanko ... A teraz troszke o temacie : My jesteśmy ze soba dość krutko poniewaz 15 miesiecy :) ale świadomie zdecydowaliśmy się na dzidziusia zaraz na samym poczatku ( wiem ktoś powie mało odpowiedzialne ale wewnątrz czuliśmy że to słuszna decyzja i tak za niecałe 3 tyg rodze :)))) )Ponieważ mieszkam na codzień za granicą i do Polski zjezdzamy tylko pare razy do roku, mam problem z naukami przedmałżeńskimi, czy ktoś ma możliwość pomocy w załatwieniu tego typu rzeczy? Oraz ponawiam pytanie o tanią wódke ?:) Co do sukienki to bede ja wybierac i szykować na sam koniec ponieważ niewiem na ile wrócę do formy po ciąży a od tego zależy wzór itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aasiiiiia, ja z moim Ukochanym też króciótko sie znamy - ale wiadomo miłość jak grom z nieba:-). Chcemy szybki ślub i po ślubie szybkiego dzidziusia:-) A co do decyzji o potomstwie - wazne by było zdrowe i szczęśliwe z Wami:-) Tak że, powodzenia i szczęśliwego rozwiązania:-) Wiesz, co do kursu przedmałżeńskiego - chyba chodzi wam o szybki. Tylko 3 niecałe dni + dni skupienia- tutaj http://www.cfr-arka.pl/?id=sesje_narz. Jedynie zostałałaby wam poradnia. Terminy bardzo zajęte - ale na nowy rok styczeń i luty wolne, mozna zarezerwowac i przyjechać. Bardzo fajnie i naprawde można skorzystać dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ally20 ---> 03.09.2011 ---> łódzkie aneta71 --> 03.09.2011 ---> mazowieckie ona1234.. ---> 10.09.2011 ---> viki28 ---> 10.09.2011 ---> małopolskie madzia24 ---> 10.09.2011 ---> Mrówelka ---> 10.09.2011 ---> wkrótce panna młoda ---> 10.09.2011 ---> Joanna83 ---> 10.09.2011 ---> łódzkie Przyszła panna młoda ---> 17.10.2011 ---> dolnośląskie Kosteczka20 ---> 17.09.2011 ---> łódzkie Plamka23 ---> 17.09.2011 ---> warmińsko- mazurskie wrzesniowapanna ---> 17.09.2011 ---> dołaczam się ---> 17.09.2011 ---> jagusienka --->17.09.2011 ---> bckm --->17.09.2011 ---> podkarpackie martituska --> 17.09.2011 ---> mazowieckie milenka1988 ---> 17.09.2011 ---> mazowieckie sow ---> 24.09.2011 ---> Iva ---> 24.09.2011 ---> pomorskie 85tka---> 24.09.2011 ---> aasiiiiia ---> 24.09.2011 ---> lubuskie Ell1988 ---> ?.09.2011 --->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva:)
Gratuluję Asiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasiiiiia
Dzieki dziewczyny :-) Apropo porodu to wyobrazcie sobie ze urodziłam sie 21 listopada moj narzeczony też i na dodatek termin porodu rowniez mam na 21 listopada wiec jesli sie uda to bedzie jakis cud:))) co do propozycji zrobienia kursu weekendowego to wogole nie wchodzi w gre po 1. nie moge narazac malutkiego dziecka na takie podróże a po 2 nie mamy na to czasu- trzeba pracować na weselicho:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z łódzkiego znacie jakiegoś kamerzystę godnego polecenia? Dajcie namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołączam sie
my sie zareczylismy po roku bycia razem. chyba ksiazkowo:) a za rok slub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ally-20, niestety nie znam żadnego kamerzysty. Nie rozglądaliśmy się za takowym, wolimy fotografa i mnóstwo fajnych zdjęć, kamerzysta kojarzy mi się z kręceniem kotleta ;). Macie już fotografa? My jeszcze nie szukaliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki ile macie lat?
bo takie krotkie zwiazki, jesli jestescie tuz przed 30tka, to juz widzialam - szybko szybko, zeby "dzidziulka" zrobic, a potem nagle sie okazywalo, ze kobieta juz tylko dzieckiem sie zajmowala a maz na boczny tor odstawiony, albo niezgodnosc charakterow i rozwod po kilku latach, ze szkoda dla dziecka. mowie z obserwacji, a nie po zlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ciężko coś znaleźć ja poleciłabym Ci firmę BER- MAR Złoczew ale z tego co wiem on mieszka w Sieradzu u mojego brata kręcił i wyszło super ;) to jego nr bo nie ma strony 664432613. My mamy mieć innego żeby nie było tak samo ale jeszcze nie widziałam go na oczy bo dopiero się umawiamy z nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasiiiiia
Ja mam 25 moj partner 35 i wcale nie czuje ze robie cos na zasadzie szybko szybko .... postanowilismy starac sie o dzidziusia bo bardzo go pragneliasmy po roku sie zareczylismy a po dwoch latach bedzie ślub nie uwazam zeby to bylo jakos szczegolnie ryzykowne posuniecie.... Wazne jest w co sie wierzy i w jakim przekonaniu podejmuje sie decyzja - ja jestem pewna swoich decyzji i tego ze jest to słuszna decyzja . A jesli chodzi o Kamerzyste i fotografa to ja mam i tego i tego - polecam kamerzyste ktory umie składać filmy czyli robi fajne polaczenia, sjkleja film w 90 minut i jest ciekawy , dodatkowo jak sie zna robi podklady muzyczne i wstawki ciekawe i naprawde pamiatka niezapomniana. Ja juz mam ale okolice nie te wiec nie ma sensu bym polecała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krótkie związki i intensywne są właśnie jak najbardziej trwałe i jeszcze takie przed trzydziestką;-) Ja mam prawie 29 latek czyli za rok równa trzydziestka, a Mój Ukochany tyle samo,tylko jest starszy o 2 mce.Więc w tym samym wieku jestesmy. Kazdy związek,każda miłość jest inna - i napewno nie można uogólniać że ten może się skończyć szybko a tamten trwać. Tak jak my oboje,spotkaliśmy się kiedy każdy z nas coś przezył, czekając na te wlaściwą osobę - naszczęście spotkało nas to przed 30-tka magiczną a nawet jakby po to też byłoby pięknie:-) Na Miłość - nigdy za późno i na dzidziusia też:-) Szkoda dzieci, jak rodzice się nie kochają - ale jak jest szczęście i wiara w dobrą przyszłość ichęci bycia z sobą na dobre i złe - to tak napewno bedzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem podobnego zdania. wiem, że w pewnym wieku ludzie już nie potrzebują kilkuletniego trzymania się za rączki, czy po prostu ,,chodzenia" ze sobą. Spotykają osobę i wiedzą, że to jest po prostu to. My jesteśmy ze sobą dośc długo, a ślubu nie wzieliśmy wcześniej z prozaicznych powodow. Jak się związaliśmy miałam 18 lat (mój luby 23), byłam w klasie maturalnej, planowałam studia -ślub musiał poczekać. teraz jestem już na V roku i stwierdziliśmy że to jest najlepszy moment na przypieczętowanie naszego związku. Ale jestem pewna że gdybyśmy spotkali się kilka lat pózniej nie czekalibyśmy tych kilku lat ze ślubem. Nie ważne po jakim czasie wychodzi się za mąż, ważne za kogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna wrzesniowka
Dziewczyny, mogę do Was dołączyć? Czaje się, żeby to zrobić już długo, ale na wczesniejszym topiku 2011 nie było zbyt miło i mialam złe doświadczenia i dlatego tak zwlekałam. Wierzę jednak, że tu będzie inaczej :) Ślub 3 września, województwo świętokrzyskie. Pozdrawiam Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panno wrześniówka witam :) Mamy tę samą datę. Napisz co masz już pozałatwiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna wrzesniowka
Dziekuje, że mnie przygarnełyście ;) Mamy już dużo, salę, orkiestrę, fotografa, kamerzystę, suknię ( kupiłam przedwczoraj ale przyjdzie dopiero za 6 miesięcy do salonu) ja mam makijażystke, oprócz tego upatrzone florystki i jest godzina w kościele ( 16:30) Teraz wybieramy się na nauki i szukam butów. Oświadczyny były w Wielką Sobotę w zeszłym roku a oficjalne zaręczyny w poprzednie Boże Narodzenie. Wszystko załatwiamy stopniowo i w miarę wcześnie bo w lipcu mam obronę pracy licencjackiej i nie chciałabym nic zostawiać na ten "gorący" wiosenno - letni okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna wrzesniowka
A, zapomniałam że są już też zaproszenia i obrączki ( jedno i drugie kupione w "ostatniej chwili po tańszej cenie" ) obrączki za 1200 ( kiedy je odbieraliśmy już ponad 1400) a zaproszenia za mniej niż 4 zł ( teraz juz po 4,10) Wzory mieliśmy wybrane od dawna, wiedzieliśmy, że cena i tak wzrosnie i się zdecydowaliśmy. Wszystko sobie czeka i ma sie świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Panno Wrześnioweczko:) Sporo juz macie pozałatwiane, tylko pozazdrościć. ja też mam obrone na wiosne/lato tylko że magistra. troche sie boje czy zdąże ze wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna wrześniówka
Plamko23, jak widać jesteśmy w podobnej sytuacji ( chociaż Ty oczywiście jesteś już "wyżej" ) ale obie szykujemy 2 bardzo poważne sprawy na przyszły rok i powiem szczerze, mnie to troszkę przeraża. Mimo wszystko odkąd kupiłam suknię nie mogę się doczekać już ślubu ( a wcześniej na samą myśl robiło mi się słabo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasiiiiia
Hmm własnie złapałam sie na tym iż napisałąm że mam 25 lat a za dwa tyg bede już miala 26 ... jakies takie przyzwyczajenie he he Powiem wam przy okazji że mój związek pod pewnym wzgledem jest naprawde "wyjątkowy" - otóż wyobrażcie sobie że zarówno ja jak i mój partner mamy urodziny 21 listopada i pewnie nie byłoby w tym nic aż tak wyjatkowego gdyby nie fakt że termin porodu również mam na 21 listopada.... Więc jeśli urodze w terminie to bedzie jakiś cud :) Co do załątwionych spraw to ja wąłsnie kończe załatwiac zaproszenia na wesele i tu polecam wam strone : http://www.rajtak.pl/ Jeśli szukacie czegos orginalnego to naprawde warto zajrzec... Coprawda na allegro mozna znalesc owiele tańsze ale te są warte uwagi . Szukajac wódki wpadłam na taki pomysł: http://www.polanin.com.pl/pl.html Coprawda taniej wyjdzie zwykla wodka i naklejka lub zawieszka ale to dość orginalny pomysł.... Co sądzicie? My jeszcze nie kupiliśmy ale rozważam :D Co do sukienki to mam już wstepnie wybrana ale tak jak pisałam wczesniej czekam na efekty poporodowe he he ... Co do obraczek to możecie coś polecić? Słyszałam że nie warto ogladac w internecie ponieważ czesto na żywo wyglądaja tak efektownie jak na zdjeciach ( z taka opinia sie spotkałam ale niewiem czy tak rzeczywiście jest :) ) Noi na koniec witam kolejna Panne młodą :) coraz nas wiecej he he Najciekawiej bedzie w przyszłym roku jak juz nektóre bedą po a kolejene tuż przed :) MIłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że i ja też tutaj sie znalazłam, jako ta oczekujaca panna młoda - i tez od poczatku miło przyjeta:-)Myślę, że dotrwam juz do końca tzn.dnia slubu a i pewnie dłużej. Myslę, że fajnie bedzie powymieniać się wiadomościami gdzie mozna cos załatwić, gdzie cos fajnego można znaleźć. Chociażby te zaproszenia - aasiiiiia. Piękne i takie orginalne. Ja trochę popatrzyłam na zaproszenia, ale jest tego multum więc narazienie nie skupiam sie na nich. Ale jest jedna stronka która od razu mi wpadła w oko i jedno zaproszenie więc może i to zostanie-kto wie:-) http://www.parka.com.pl/zaproszenia-slubne-sophie.php. Jest ono tutaj - sophie. plamka23 - dokładnie czas nie ma znaczenia,czy się czeka długo czy krótko - ważna jest mysl i przekonanie ze to ta właściwa osoba. Ja mam aż tyle już latek, ale nie żałuje że teraz Mojego poznałam:-) Wcześniej chyba jak każdy,miałam czas na naukę później poszukiwanie pracki. Akurat tak się fajnie złożyło że w październiku zeszłego roku obroniłam magistra a Mojego poznałam na poczatku tego roku:-) Tak że pokolei leci,z czego niezmiernie się cieszę:-) fioletowy widelec - 24 listopada tez urodzinki mam:-) Ale kończę 29- zleciało ale naszczęscie w dobrą stronę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba coś nie otwiera stronka - więc wklejam jeszcze raz link http://www.parka.com.pl/zaproszenia-slubne.php - sophie. Właściwie zamówiłam już trzy narazie próbki:-) Bardzo podoba mi się srodeczek,bo zależy mi na tym by było tak czytelnie:-) A z urodzinakmi chyba też pomieszałam,fioletowy widelec- a,kończysz 24 latek:-)Bedziemy mieć tutaj urodzinek kilka niedługo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez biore slub 2011 tylko ze w Lipcu!! Chyba bedzie mi cieplutko pod ta suknia....hehe pozdrawiam was dziewczyny i zycze powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
a ja zapraszam na nasze forum ;) pozdrawiam wszystkie dziewczyny ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×