Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kosteczka20

Wrześniowe Panny Młode 2011

Polecane posty

Dziewczyny nie popadajmy w paranoję żeby aż tak sie stresować:) tyle ludzi przeżyło ślub to my też przeżyjemy:) Wystarczy załozyc sobie zeszyt, wypisać wszystkie sprawy do załatwienia i odhaczać sobie co jest już zrobione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva:)
Ja właśnie prowadzę taki zeszyt:)Też czasami miewam sny w których śni mi się, że np.zapomniałam się wymalować, albo że kamerzysta o nas zapomniał-myślę, że jest to normalne.Po prostu myślimy o ślubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka1988
mrówelka masz taki zeszyt? napisz co w nim masz moze cos bede musiala dopisac do swojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie wypisałam sobie co trzeba załatwic i odhaczam sobie co mam załatwione, mam listę gości na której też będę sobie odhaczać kto przyjdzie:) no i wpinam tam sobie wszelkie umowy, pokwitowania zaliczek itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój kalendarz na wrzesień powoli się zapełnia - zapraszam na makijaż ślubny w Twoim domu - Mobilne studio wizażu i wizerunku www.annawlodarczyk.pl. Te uroczyste momenty pełne wzruszeń i emocji jak i wasze maluszki może uwiecznić Arkadiusz Włodarczyk FOTOGRAF www.arkadiuszwlodarczyk.pl. Przy zamówieniu fotoreportaż + plener w wersji klasycznej lub wyższej makijaż i asysta stylistki podczas sesji plenerowej GRATIS! A suknię na zamówienie, również z kolekcji hiszpańskich czy Zienia uszyje dla Ciebie profesjonalna krawcowa - wkrótce prezentacja jej niektórych prac na www.annawlodarczyk.pl Zaprasza ślubne TRIO A&A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANNAM2011
Gratuluję wyboru plamka. Bardzo dobry wybór. Moja przyjaciółka miała bardzo podobną jak nie identyczną. Jak będę miała trochę więcej czasu odszukam zdjęcie i wyślę ci na meila. My dzisiaj oglądaliśmy obrączki w YES i muszę powiedzieć że to będzie ciężki wybór ale i przez to przebrniemy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta711
nadal nie mogę pisać na czarno :( plamka - bardzo ładna suknia :) A ile kosztuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo to ja tez do was dolaczam termin slubu 10 wrzesien na razie mamy tylko koscoil i sale plus ja juz zamowilam suknie a reszta hmmm szuakmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes124
Plamka, bardzo ładna suknia!Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva:)
Mi też się podoba:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes124 --->24.04.2011 ---> majóweczka2011 ---> 05.2011 ---> fioletowy widelec ---> 09.07.2011 ---> beatrice_pn ---> 02.09.2011 ---> ally20 ---> 03.09.2011 ---> łódzkie aneta71 --> 03.09.2011 ---> mazowieckie panna wrzesniowka --->03.09.2011 ---> świętokrzyskie ona1234.. ---> 10.09.2011 ---> viki28 ---> 10.09.2011 ---> małopolskie madzia24 ---> 10.09.2011 ---> Mrówelka ---> 10.09.2011 ---> wkrótce panna młoda ---> 10.09.2011 ---> Joanna83 ---> 10.09.2011 ---> łódzki PANNAM2011 ---> 10.09.2011 ---> warmińsko-mazurskie birminka ---> 10.09.2011 ---> Excella ----> 10.09.2011 ----> mazowieckie skarbek88 ---> 10.09.2011 ---> lubuskie Ska'11---> 10.09.2011 ---> K leopatra ---> 10.09.2011 ---> szczesliwa PM ---> 10.09.2011 ---> Przyszła panna młoda ---> 17.10.2011 ---> dolnośląskie Kosteczka20 ---> 17.09.2011 ---> łódzkie Plamka23 ---> 17.09.2011 ---> warmińsko- mazurskie wrzesniowapanna ---> 17.09.2011 ---> dołaczam się ---> 17.09.2011 ---> jagusienka --->17.09.2011 ---> bckm --->17.09.2011 ---> podkarpackie martituska --> 17.09.2011 ---> mazowieckie milenka1988 ---> 17.09.2011 ---> mazowieckie stachula --->17.09.2011 ---> madziula27 ---> 17.09.2011 ---> pomorskie sow ---> 24.09.2011 ---> Iva ---> 24.09.2011 ---> pomorskie 85tka---> 24.09.2011 ---> aasiiiiia ---> 24.09.2011 ---> lubuskie martaaa8998 ---> 24.09.2011---> zachodniopomorskie Basia2410 ---> 24.09.2011 ---> małopolskie Niniorek --->24.09.2011 ---> małopolskie Ell1988 ---> ?.09.2011 --->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki że się wtryniam w wasz wątek "wrześniowy" ale chciałam się zorientować Kosteczka bo jesteś z łodzi sadząc po wpisie nie wiesz może gdzie są jakieś sklepy z butami ślubnymi oprócz takich salonowych? (bo takie z salonów czuby i zapięte w kostce mi się nie podobają)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona123456789987654321
zastanawiam się czy mogłabym już kupić sukienkę czy to za wcześnie ? ma już ktoś w swojej szafie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie za wcześnie
moja siostra odebrała 3 tyg przed ślubem i to dla niej było za wcześnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta711
ona - to zalezy. jeśli chcesz kupić z salonu to ja bym poczekała na Twoim miejscu gdzieś do czerwca - lipca. ale jeśli chcesz szyć albo kupić używaną to inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam, że dobrze jest kupić sukienkę wcześniej - moja znajoma tak schudła przed ślubem, że suknia po prostu z niej zjeżdżała ;) I ledwo wyrobiła się ze wszystkimi poprawkami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona123456789987654321
Myślałam raczej o szyciu. Zastanawiam się na jakich zasadach wypożycza się sukienkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta711
jeśli chodzi o szycie to już musisz zapytać konkretnie tam, gdzie chcesz uszyć. oni Ci doradzą. wypożyczenie to przeważnie 50% ceny sukni w salonie, odbierasz ją np. w czwartek, poprawioną dla Ciebie, wypraną i wyprasowaną a oddajesz brudną w poniedziałek - wtorek. terminy zależą od salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta :)
Hej dziewczynki, ja niby sierpniowa panna młoda ( 13.08.2011r. ), ale tak czytam wasze wypowiedzi i bardzo mi sietu u was podoba. Słuchajcie mam pytanko, wiecie może gdzie odbywaja sięnauki przedmałżeńskie weekendowe, szukam w województwie mzowieckim, okolice Pruszkowa albo Otwocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w ramach relaksu przedślubnego zapraszam na warsztaty makijażu Piękno w Twoich Rękach. Z okazji Światowego Dnia Kobiet firma Glazel przygotowała dla każdej uczestniczki zestaw profesjonalnych kosmetyków kolorowych: mascarę, kredkę do oczu, cień sypki, cień prasowany, puder w kulkach, błyszczyk oraz mini podkład Coverderm. Jeśli chcesz zawsze dobrze wyglądać. Pragniesz nauczyć się wykonywać swój codzienny makijaż w sposób prawidłowy, dobierając kolory odpowiednie do swojej urody, wieku oraz czasu i miejsca te warsztaty są właśnie dla Ciebie. Podczas tego warsztatu dowiesz się jak wykonać makijaż, jakie kolory do Ciebie pasują, jak korygować niedoskonałości i uwydatniać to, co warto pokazać. Program warsztatu: Przygotowanie twarzy do makijażu (demakijaż, pielęgnacja) Ogólne zasady w makijażu Etapy makijażu Określanie kształtu twarzy, oczu. Ukrywanie niedoskonałości (sińce, przebarwienia, plamy, wypryski) Dobór i nakładanie podkładu oraz pudru Modelowanie twarzy Nakładanie różu Makijaż oka zasady korekty oczu, zasady kontrastu kolorystycznego Tuszowanie rzęs Korekta i makijaż ust Praktyczne rady Gościnnie wystąpi wirtuoz nożyczek i grzebienia Fryzjer Michał Łożański, który opowie o prawidłowej, codziennej pielęgnacji włosów. Na zakończenie każda z uczestniczek otrzymuje certyfikat z podstaw makijażu Glazel. ________________________________________ Zaczynamy 05.03.2011 o godzinie 9:00 15:30 Cena regularna - 250 zł/os. Z okazji Dnia Kobiet firma Glazel obniża cenę warsztatów do 150 zł oraz sponsoruje zestaw kosmetyków dla Ciebie o wartości 150 zł. Zapisy 668 161 601 /w związku z koniecznością przygotowania zestawów kosmetycznych zapisy i wpłaty tylko do 03.03.2011/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva:)
myszka878 a w jaki to mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że tak daleko te warsztaty:( ja już kupiłam swoją wymarzoną suknię. A właściwie szyją mi ją bo w salonie była w kolorze ecru a chciałam białą:) troszkę może za wcześnie ten zakup ale tak wyszło:)pozdrawiam wszystkie Panny Młode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva:)
Basia2410 pochwal się suknią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×