Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kosteczka20

Wrześniowe Panny Młode 2011

Polecane posty

Gość aneta711
my zrobiliśmy kosze ze słodyczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta711
dziewczyny a czy paznokcie macie naturalne czy robicie tipsy? ja miałam zamiar pomalować w salonie naturalne ale łamią mi się strasznie i nie odrosną do soboty więc jutro jadę na tipsy jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna wrzesniowka
Ja też na tą sobotę :) Właśnie dziś odebrałam suknie. Paznokcie robie tipsy bo swoje mam bardzo łamliwe ale najkrotsze jak sie da, praktycznie rowne z końcowka palca i bez zadnych ozdob - pomalowane tylko bezbarwnym, lekko rozowawym lakierem. Zrobiłam sobie probne i wyglądają bardzo naturalnie i skromnie, wszyscy myslą , że to moje paznokcie. Oczywiscie, ze wolałabym isc w "swoich" ale niestety nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 85tka
aneta711 napisz coś więcej o koszach d;la rodzicow bo też mam zamiar je sama przygotować i nie bardzo wiem co ma być w środku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszę niestety
przyznać, że ja już widziałam brzydko wyglądające panny młode a przynajmniej masę mało efektownych. Mój mąż stwierdził, że jest tak dlatego, że w ten dzień każda kobieta chce wyglądać inaczej niż zwykle co nie jest dobre bo oni nas znają takie jak zwykle a potem jak się poprzestrajamy to wyglądamy jak klowny. Po głębszym przemyśleniu muszę przyznać mu rację. Wiecie może jaka pogoda ma być 10 września na śląsku bo mam iść właśnie do znajomej na ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta711
w kosze kupiliśmy czekoladki, delicje, kawę, herbatę, czekoladę, galaretki takie i likier. podpatrywaliśmy kosze, które stały w sklepie do kupienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahossik1991
My zamówiliśmy dla rodziców takie drewniane tabliczki z naniesionym grawerem w metalu. Są do kupienia na allegro. Jedna tablica 80 zł ze ślicznym pudełkiem. Do postawienia na komodzie. Myślę że to lepsze od słodyczy i kwiatów bo zawsze "będzie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko potem nie wiadomo
co z tym zrobić jak dziecko rozwodzi się z daną osobą, zostawić bo to od dziecka czy wywalić bo to też od tej wrednej do niedawna drugiej połówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta711
ja tam lubię praktyczne rozwiązania, moi rodzice też. takich zbieraczy kurzu mamy dużo w domu a słodycze są jednak praktyczne, jakby nie było :) a na pamiątkę postawią sobie zdjęcie (w przypadku rozwodu zawsze mogą wyciąć niechcianą połówkę, wystarczy zdjęcia dla moich rodziców, gdzie mój mąż będzie z brzega a dla teściów, gdzie z brzega będę ja i po kłopocie :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahossik1991 widzę że mnie obgadujesz mała :P no tak ja już po!!! - tyle przygotowń i w parę godzin wszystko mija :( wiecie co?jak zobaczyłam młodego i gości to aż się troszeczkę przestraszyłam - ale z kulturą wszyscy zostali przywitani - hmmm....przysięga mówiona głośno i wyraźnie...mamuśki rozkleiły się na błogosławieństwie i pod kościołem już po ceremoni.Ja byłam twarda ani jednej łzy przez ten cały czas:) nie-stety suknia podarła mi się -pierwszy taniec też wyszedł ok- po nim stresu już nie miałam - za to mąż dalej jeszcze troszeczke spięty :P mega zadowolona jestem z zespołu oraz kamerzystki i fotografa a niespodzianek jakie przygotował dla nas teść były cudowne!! w niedziele poprawiny młody i świadek trochę pobalowali do 2 w nocy a w poniedziałek jazda na plener - na dodatek podczas zmiany miejsca pleneru musiałam kierować samochód w sukni ślubnej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dodatek teściowie po poprawinach w domu się bardzo cieszyli i mówili "że mają już córeczkę" (bo mają tylko dwóch synów)hmmm....miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córeczko córeczko
jest zazwyczaj podczas wesela i poprawin właśnie, potem zaczyna się nieco inne życie, czego ci nie życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna wrzesniwka
Ewunia moje najszczersze GRATULACJE :) Trzymaj kciuki za nas wszystkie ślubujące w tą sobotę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva:)
Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny dziewczyny moje sny mnie wykoncza. dzis snilo mi sie ze bylam u fryzjerki na dodatek byla sama w salonie i miala duzo klientek zapomnialam wsówek do włosów i grzebyka ktory mam wpinany nie wychodzilo jej tez moje upiecie a czas lecial... pozniej ze sukienka jak zalozylam okazuje sie ze mi gdzies tam odstaje i jest za krotka na dodatego muzykanci sie spozniali i moje wesele odbywalo sie na tej samej sali co czyjes inne... o boze i tak codziennie mi sie snia takie glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia aje masz super to juz za Toba a my za 16 dni.. i tyle jeszcze spraw na głowie. We wtorek byłam odebrać suknie ktora dałam do krawcowej aby wszyla mi jednak koło ktorego tak nie chcialam ... ale juz ubralam sukienke to od pasa po kostki mialam saune .. bylam mokrusienka bo powietrze mi nie dochodzilo...a teraz jak dodaly to kolo suknia piekniej sie uklada.. i pieknie za mna plywa i podkresla kazdy ruch.. jestem taka sczesliwa ze mam suknie moich marzen..:) co do snow to wykanczaja mnie codzinnie .. dzis snilo mi sie ze dekoratorka ubrala mi co trzecie krzeslo .. brakowalo pokrowcy i afera byla przez pol wesela.. na dodatek moja kumpela z podstawowki tez sie hajtala i mialysmy razem sale i miala taka sama sukienke jak ja tylko kolor srebrny .. a ja jej jakies 6 lat nie widzialam bo juz nie mieszkam w tamtej miejscowaosci.. a wiecie co jest najlepsze ze ta kumpela ktora mi sie snila miala taka sama sukienke na komersie czarna z koronki... i po tylu latach taki sen SZOK, jutro mamy mega duzo zaltwien .. orkiestra , ciasto, dekoratorka, i grzebanie po sklepach trzeba wychaczyc cos fajnego bo w ta sobote znajomi organizuja nam wieczory panienski i kawalerski...o niczym nie wiemi mamy byc gotowi w sobote o 19 i tyle nawet nie wiemy kto bedzie ;) pełen czad.. dam wam znac po... Trzymam kciuki za panny młode 3,4 wrzesnia... wpadne tu w poniedzilek... Życze Wam aby ten dzień był wymarzonym , wyśnionym Dniem , zero stresu, uśmiechu na buziach... i szczęścia w całym przyszłym życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasiiiiia
Hej dziewczyny dawno nie pisałam :) Mam ślub 24 września :) wszystko przygotowane ale stres mam taki ze jak pomysle to odrazu ubikacja :) 14 wrzesnia jedziemy do polski szykowac reszte zostaly mi buty do kupienia sukienka do przymiarki i koszula dla pana młodego :) mialam wciaz dylemat co do bukietu ślubnego bo proponowano mi storczyki w rąb ale ostatecznie zdecydowałam sie na naturalne kalie, które podobno sa pogrzebowe itp ale nie widze innego tak mi sie podoba najbardziej :) co wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałam o te kalie w kwiaciarni. Do bukietów używają kantadesek jest to specjalna odmiana kalii, trochę mniejsza i zrywają je jeszcze jak nie jest całkowicie rozwinięta. Możesz spokojnie brać kantadeski są śliczne. Ja też miałam je w planach ale obliczyłam że róże wyjdą taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy będą Wam dzieci niosły obrączki na ślubie? Bo mnie się top podoba, tylko nie do końca wiem, czy te dzieci mają iść przed młodymi cały kościół? No i co później? Czy ma iść sobie do ławki i podejść tylko na przysięgę? Czy ma być gdzieś koło młodych? Może macie jakieś doświadczenie w tym temacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też w tańcu oderwał się tren i musiałam iść na górę przyszyć guzik z powrotem na jego miejsce - ogólnie wesele bardzo udane wszyscy mówią że na takim weselu jeszcze nie byli - co bardzo nas cieszy:) duzo osób też mówi ze nasz pierwszy taniec był inny jak te wszystkie - na każdym weselu widzieliśmy przytulańce lub jakieś inne a nasz walc ich zaskoczył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAŚIKA
Dziewczyny to już jutro aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jestem przerażona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miarabel
ktos ma jakies wiesci jaka bedzie pogoda 10 wrzesnia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowka28
A moj slub odbedzie sie 17 wrzesnia, wszystko załatwione, szkolimy dalej pierwszy taniec:) suknia skromna, bez zbednych drapan, lekka cala z szyfonu. Kapele mamy rockowa, zagra wszystko:) Auto-stara warszawa, cala dekoracja sali, bukiety etc bedzie utrzymana w stylu ogrodowym-bardzo naturalnie,ale z klasa. Dla gosci przygotowalismy mini-wiadereczka jako podziekowania z czekoladka w środku. Zamiast tradycyjnej ksiegi gosci, zdecydowalismy sie na fotoplakat. Dka rodzicow drewniane latarenki w stylu skandynawskim, ktre beda oplecione kwiatami od zewnatrz i wewnatrz tez kwiat bedzie:)hihiI tyle:) w trakcie przygotowanan byly krzyki wrzaski, rzucanie piersionkiem, watpliwosci piec milionow. Stres nadal jest, mam nadzieje ze pogoda dopisze:)pozdrawiam wsztkie wrzesniowe panny mlode i zycze pozytywnego nastawienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowka28
z tego wszystkiego pomyslilam material sukni ...to nie szyfon ahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam coś do powiedzenia
Zauważyłam że w tym topiku jest straszne hamstwo każdy pisze tylko o sobie chwalą się czy co. Pytania innych są olewane ciepłym moczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×