Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość soczysta marakuja

podróż poślubna z marzeń i snów

Polecane posty

Gość soczysta marakuja

hej :) jaka jest wasza wymarzona podróż poślubna? Ja chciałabym, aby była ona niezapomniana (w końcu jest tylko raz w życiu) i chciałabym pojechać gdzieś dalej, ponieważ np. Egipt czy Turcja są "na wyciągnięcie ręki" tzn. chodzi mi o to, że jest masa ofert wcale nie jakoś bardzo drogich i zawsze można pojechać. I generalnie to marzy mi się Ameryka Południowa a szczególnie Brazylia :) Czy Wy też macie takie wymarzone miejsca? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ST Ives bay
KUBA KUBA I JESZCZE RAZ KUBA! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soczysta marakuja
mmmm Kuba :) i kubańskie cygara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ST Ives bay
albo Malediwy jesli cie stac. podobno za kilka kilkanascie lat beda pod woda wiec warto zobaczyc :) ja planuje Kube na przyszly rok (moje 30 urodziny :D ) ale w dalszych planach mam tez Malediwy, Kenie Chiny i Meksyk :D maz chce do Australii, Nowej Zelandi i do Japonii. nic tylko grac w lotka i sie modlic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ST Ives bay
jak sobie wejdziesz na strone www.thomascook/tv to po prawej masz opcje Destinations. Klikasz sobie na wybrane miejsce i ogladasz krotki filmik. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soczysta marakuja
O dzięki! :) zaraz tam zajrzę :) ja strasznie lubię podróżować i w sumie nigdzie dalej poza Europą nie byłam ,dlatego marzy mi się ta Ameryka :) a podróż poślubna to idealny czas :D poza tym też strasznie chciałaby pojechać do Japonii, ale to już odłożę na inny czas :) A powiedz, czy jak np. planujecie z mężem takie dalekie wyprawy to raczej przeglądacie oferty biur podróży czy na własną rękę cośplanujecie? bo te oferty z biur są strasznie drogo i tylko np. na 14 dni, jak dla mnie to mało na takie odległe miejsca, gdzie jest tyle do zobaczenia :) i właśnie podziwiam osobę które mają odwagę żeby samemu się gdzieś wybrać, tylko mój narzeczony tak średnio się na to zapatruje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza wymarzona na którą się wybieramy to Hawaje plus Stany, w dalszych planach mamy Japonię, Kubę, Malediwy i Dubaj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza wymarzona na którą się wybieramy to Hawaje plus Stany, w dalszych planach mamy Japonię, Kubę, Malediwy i Dubaj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały skrzat
zia 86, super miejsca :) tylko jak możesz napisz jak się zabieracie za rganizację do takich wyjazdów bo ja jestem zielona w tym temacie, zawsze się z biur podróży jeździło a wiadomo że tak drożej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ST Ives bay
moze ja napisze my jezdzimy zawsze z biurem podrozy, wlasnie z Thomasem Cookiem. z tego co sie orientuje ceny wycieczek egzotycznych w Polsce sa tak wywindowane ze szok. ostatnio dowiedzialam sie ze znajomi zaplacili 17 tysiecy za 2 tygodnie na Dominikanie, 4 gwiazdki all inclusive. ja wlasnie przegladam katalog na Kube i przecietnie za 1000 funtow od osoby jest duzy wybor. czyli wyjdzie gdzies ok 10 tysiecy PLN. za zaoszczedzone 7 tys mozna sobie kupic bilety do Londynu z Ryanairem za 200-500 zl a reszta zostaje w kieszeni. chyba ze kogos stac na taka kase to OK. z tego co wiem Malediwy tez sa w Polsce koszmarnie drogie, poza tym dojazd na miejsce wyglada jak niezly hardcore. znajomy lecial na Malediwy w ten sposob: Warszawa-Londyn-Dubaj-Indie-Malediwy Glowne lotnisko- Malediwy lotnisko docelowe. jakbym miala robic tyle przesiadek to bym sie poddala. zaleta lotow z ANglii bez wzgledu na operatora wycieczki jest to ze maja zawsze bezposredni lot do miejsca gdzie jedziemy czyli np Londyn-Malediwy lot glowne. wtedy lot trwa 12 godzin a nie 2 dni :P jesli chodzi o wycieczki organizowane samodzielnie to nie jestem do nich zbytnio przekonana. jesli ktos znajomy wczesniej by cos takiego przepraktykowal i polecil to OK ale tak samemu pierwszy raz to nie ma mowy. taka wycieczka tylko z firma turystyczna. co prawda moj znajomy lata do Tajlandii na wlasna reke ale pierwszym razem mial duzo stresu. teraz juz wie w jakim sezonie sa tanie loty (Londyn-bliski wschod-Bangkok) i gdzie sa tanie hotele ale pierwszym razem wydal mnostwo pieniedzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ST Ives bay
O, Hawaje tez mialam w planach. tyle ze kolega podroznik mowi ze Hawaje sa strasznie drogie i przereklamowane :( on sam uwielbia Arube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soczysta marakuja
kurcze, pieniędzy i czasu nie starczy żeby zobaczyć te wszystkie cudne zakątki ziemi ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ST Ives bay
marakuja skonczylas juz ogladac filmiki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soczysta marakuja
:) przejrzałam kilka filmików, faktycznie pomocne bo w kilku zdaniach przybliżają dane miejsce :) ale też patrzyłam na ceny wycieczek i np. Meksyk jest w cenie ok. 4000zł al to tylko na tydzień ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały skrzat nasze konsultantki ślubne organizują tą podróż poślubną a tak to będziemy jechać z biurem podróży, nie chce się tak daleko sama wypuszczać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soczysta marakuja
Nie wiem czy to prawda ale słyszałam też od znajomej która mieszka w Niemczech, że tam są tanie wycieczki. I pono9ć jeszcze niektórzy z Czech latają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jadę nad bałtyk
i chuj wam w dupę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soczysta marakuja
Ja uwielbiam Bałtyk, tylko że niestety można z pogodą nie trafić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciała zwiedzić Kanadę, ale niestety jesteśmy za granicą i jak już weźmiemy urlop na wesele i te wszystkie przedweselne sprawy to urlopu już za wiele nie zostanie niestety, wiec pewnie skończy się na Europie na tydzien góra 10 dni. A do Kanady chcieliśmy jechać na własna rękę. Może za kilka lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ST Ives bay
szczerze to wszedzie poza Polska jest taniej :) ostatnio bylismy w Hurgadzie - na tablicy informacyjnej z wycieczkami lokalnymi organizowanymi przez poszczegolne biura byly cenniki. oczywiscie nie znam wszystkich jezykow ale porownujac oferte polskiego biura, czeskiego, slowackiego i angielskiego, czeskie i slowackie wycieczki byly najtansze (roznica kilkaset zlotych) potem byla angielska oferta a na koncu najdrozsza polska :P niestety zobaczylismy to po fakcie zakupu wycieczki u angielskiego przewoznika, bo chyba kombinowalibysmy zeby pojechac ze slowakami - ich jeszcze jako tako bym zrozumiala :D dodam ze wszystkie wycieczki byly w te same miejsca i w 90% ich plan sie pokrywal jak masz mozliwosc to szukaj ofert w czechach na slowacji i w niemczech a jak chce ci sie leciec to w ANglii :) jednak jesli chcesz tanio kupic wycieczke to albo sprawdzaj ceny last minute (czyli na za 2 tygodnie) albo na 2011. kupowanie wycieczki na koniec roku lub gorzej na nadchodzace wakacje bedzie dosyc drogie. a meksyk jest niestety sporo drozszy od kuby, tez wczoraj sprawdzalam :( ale znalazlam oferte pobytu na 2 tygodnie gdzie tydzien spedza sie na kubie a drugi w Meksyku - wtedy nie wychodzi tak strasznie drogo, chyba sie zastanowimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soczysta marakuja
Ja na razie to "palcem po mapie" podróżuje :) bo ślub planujemy w przyszłym roku, ale powoli chcę sięzapoznać z ofertami żeby wiedzieć czy finansowo będzie nas stać ;) wiadomo, że last minute najtaniej wychodz, ale nie spotkałam się jeszcze z tego typu ofertami jeśli chodzi o egzotyczne wyprawy :/ Jeśli chodzi oferty z zagranicznych biur podróży to muszę się zorientować skoro faktycznie jest taniej :D Wczoraj patrzyłam trochę na niemieckie biura podróży i w sumie wygląda tro tak (na pierwszy rzut oka) że ceny u nich są porównywalne do naszych, tylko że niestety zarobki nie :/ no to dla nich faktycznie takie wycieczki są tanie :) Tak się jeszcze zastanawiałąm co do tych wyjazdów na własną rękę i w sumie stwierdziłam, że nie chciałabym tak w podróż poslubną (szczególnie że byłby to mój debiut jśli o to chodzi :D). W podróż to chcę jechać na spokojnie, kiedy wszystko jest zorganizowane a nie martwić się o wszystko :) ST Ives Bay co to za stronka co znalazłaś tydzień na Kubie i tydzień w Meksyku? Bo Kuba to marzenie mojego narzeczonego znowu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ST Ives bay
znalazlam to w katalogu Thomasa cooka takim papierowym :) ale jak chcesz to ci moge poszperac na internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ST Ives bay
zobacz szybciutkie porownanie, termin styczen 2011 (bo ten termin nas interesuje) najtansza oferta z wp to 15,596 za 2 osoby, 4* all inclusive http://wycieczki.wp.pl/samolot/oferta/kuba--varadero-oasis-turquesa,2219274.html tutaj oferta z Thomasa Cooka, ta sama miejscowosc Varadero, najtanszy hotel to 9,153 PLN (po aktualnym kursie) za 2 osoby, tez 4* all inclusive http://www.thomascook.com/search/holiday/searchResults.jsp?_dyncharset=utf-8&_dynSessConf=8869034225800149248&_D%3AsortBy=+&sortBy=PRICE_ASC&%2Fthomascook%2Fstarfish%2Fweb%2Fsearch%2FProductSearchResultFormHandler.sort=submit&_D%3A%2Fthomascook%2Fstarfish%2Fweb%2Fsearch%2FProductSearchResultFormHandler.sort=+&_DARGS=%2Fsearch%2Fholiday%2Ffragments%2Fresults%2FtcSortResults.jsp 9 a 15 tysiecy to jak dla mnie spora roznica, nawet biorac pod uwage ze zarabiam za granica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ST Ives bay
tutaj w formacie kalendarzyka, okres powakacyjny 2011, czyli koniec sierpnia/wrzesien (zakladam ze slub w okresie letnim) ceny w porywac 4,200 zl od osoby (aktualny kurs funta 4.90) :) http://www.thomascook.com/common/amendSearchErrors.jsp?formHandler=/thomascook/starfish/web/search/ProductSearchFormHandler&searchPanelToDisplay=/search/holidaySearch.jsp&_requestid=119739 niestety nie mam porownania do polskich ofert bo koncza sie na lipcu 2011 mysle ze warto rozwazyc pare opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My byliśmy w tamtym roku w Tokio. W tym tez tam lecimy:) Myslelismy o Malediwach ale jednak wole troche wiecej rozrywek niz plaza i woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do greeny
powiedz mi prosze jaki jest koszt biletu lotniczego do Tokio??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccccccccccccccccc5
Ja w podróż poślubną chcę jechać na Mauritius :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccccccccccccccccc5
*lecieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze, że są kobiety, które marzą o czymś więcej niż "egipska riviera all inclusive". Ja z moim już mężem zawsze podróżujemy na własną rękę, zarówno do Chin, USA, jak i do Portugalii. W tej ostatniej właśnie byliśmy w podróży poślubnej, ponieważ mieliśmy niewystarczającą ilość urlopu, a wiadomo, że np. do Brazylii trzeba wybrać się co najmniej na miesiąc, ale mam nadzieję to nadrobić w roku przyszłym. A daleka Azja z racji pracy będzie na wyciągnięcie ręki ;) Najgorsze jest jedynie to, że świat jest taki duży, a dni wolnych tak mało. Trzymam kciuki za Wasze plany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×