Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mjugoaaaa

AEROBICZNA 6-ka WEIDERA kto ze mną?? :)

Polecane posty

Gość mjugoaaaa

Pewnie temat już był, ale ja własnie mam swój pierwszy dzień.. nigdy tego nie wytrzymywałam ale działa cuda nawet po kilku dniach... Mam nadzieje że ktoś się przyłączy na odległość razem zawsze raźniej... Dla niewtajemniczonych : http://www.augustow.mm.pl/leon/A6W.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjugoaaaa
nikt sie nie przyłączy?? Nie wierze że nikt nie chce zrzucić z brzucha!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_00
Ja wytrzymałam 5 dni. Ogólnie nudziły mnie te ćwiczenia. Wolę biegać i robić brzuszki (robię około 300 dziennie). Ale koleżanki, które robiły nawet połowę ( około 3 tyg) mówiły,że efekty są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkdd
Mi kilku dni zabrakło do końca. Na maxa nudne te ćwiczenia. Wolę moje płyty z Shape'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhjugoaaa
heh.. ja też trochę biegam,... trochę w obawie przed biustem.. mmusze zainwestować w jakiś porządny stanik.. ale nie przesadnie drogi... znacie coś? a aerobiczna szóstka ciężka jak cholera...zawsze p[o piątym dniu wymiękałam :/ ehh.. może tym razem się uda... ale wsparcia potrzebuje !! :) niktr się nie przyłączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się przyłączę :) Z tym, ze ja mam dzisiaj 10 dzień ;) Zawsze robię wieczorem, wczoraj wróciłam do domu bardzo późno i już nie dałam rady... Ale nadrobiłam dzisiaj rano ;) A co do biegania, to też sobie truchtam od czasu do czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjugoaaa
o to fajnie :) razem lepiej.. ale nie przegonię Cię :) wczoraj pobiegłam pierwszy raz od dawna i już byłam taka nakręcona że dziś sobie pobiegam...wyszłam wczoraj z psem i rozwaliłam sobie noge... nici z biegania.. nawet chodzić nie mogę :/ ale aerobiczną da radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gguvvv
zrzucić z brzucha? to nie są ćwiczenia na utratę tłuszczu. jak masz sadło na brzuchu i robisz tylko a6w bez ćwiczeń na spalanie, to tłuszcz zostanie na miejscu, a mięśnie będą nadal ukryte pod sadłem. a poza tym a6w to mega nudne ćwiczenia. ja robię 200 brzuszków dziennie i mam kaloryfer. z tym, że zawsze miałam płaski brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie juz 14 dzien....strasznie ciezko....nie wiem czy wystarczy mi silnej woli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra. Po 10 dniach widac efekty. Kocham 6 :))))) A powiedzcie mi moje drogie, zwłaszcza te, które już magiczną granicę 10 dnia przekroczyły - bolą was mięśnie jak ćwiczycie? Bo u mnie, o ile na poczatku aż dech mi zapierało w piersiach z bólu, o tyle teraz nie czuję nic! Są zmęczona, i owszem, jak opuszczam tułów do podłogi to aż cała się trzęsę, ale bólu nie ma :( I to mnie smuci, bo chyba zdążyłam go polubić :D Autorko, jak tam ci idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjugoaaa
dzisiaj bedzie 3-ci dzień... a mnie już tak brzuch boli że hej.. jak pomyśle że musze dziś ćwiczyć to az się boje ... wiec chyba dobrze ze założyłam ten topić.. bo wiedząc że byłoby mi wstyd nie zrobić... zrobie te ćwiczenia :) hehheh :) a co do tego tłuszczu na brzuchu to fakt.. wiedziałam o tym.. cholera ale chyba lepiej coś robić niż nic.... :? bo co tak na prawdę pomaga na taką fałdkę na dole? mniej żreć? chyba tak... :/ ale ja na prawde waże 48,5 kg... chcę tylko poprawic wygląd... trzymam kciuki za Was wszystkie...za siebie też :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjugoaaa
OOOoo .. widze że jestem tu sama :) no cóż zrobiłam wczoraj dzień trzeci czułam się jakby mnie ktośbiczował po brzuchu.. dziś 4 dzziem - będzie lepiej.. a poprawe już widze :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna mala kasiulnka
ja tez mam dzisiaj 4 dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdqqewewewww
dla mnie tez sa nudne te cwiczenia więc robie nozyce liczac sobie do 200, a potem to pierwsze cwiczenie z a6w- na kazda noge licze do 10 i tak 20 powtorzeń :) po tygodiu zauwazylam pierwsze efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ja cały czas ćwiczę, dzisiaj 13 dzień i nie wiem jak to będzie bo @ mam i tak mnie cholera boli brzuch ze chyba umrę. 2 tabletki już wzięłam i nic.... No, może do wieczora będzie lepiej... Udanego dzionka dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjugoaa
Gusik.. dasz rade ( licze że też mi tak ktoś powie ;P ) nie przerywaj.. przecież chcesz mieć płaski brzuch nie? :D ale aż tabletki bierzesz ...hmmm.. porozciagaj się.. mi teraz ogromną przyjemność sprawia przeciąganie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjugoaaa
ha! 4 dzień za mną .. jakoś mniej brzuch boli.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×