Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfetka83

Postarajmy się razem o upragnione dzieciątko :-)

Polecane posty

Cześć Dziewczynki Smerfetko bardzo mi przykro, że znów @ nadeszła. Ale wciąż musisz mocno wierzyć, że się uda. A kto wie, może w ten świąteczny czas spełnią się Wasze marzenia ;-) Ja już czuję się lepiej, przeziębienie przeszło. Na szczęście nie było aż tak źle. Co do prezentów, to ja w tym roku wysiadam dziewczyny. Odpuszczamy je sobie. Po pierwsze brak kasy, a po drugie postanowiliśmy, że kupimy sobie coś wspólnego. Bo wyobraźcie sobie, że my do tej pory nie mamy prawdziwego albumu ślubnego. No i może w końcu zdjęcia z wesela wywołamy. A co do wagi.. to Wy mnie załamujecie ;-) Ja przed ciąża ważyłam 64kg przy wzroście 160cm. Po ślubie przytyłam prawie 7kg. No a teraz jestem coraz większa ;-) już mam prawie 68kg. ;-( Ale obiecuje sobie, że po ciąży doprowadzę się do porządku, bo nie chciałabym czuć się źle we własnym ciele. No nic, uciekam Kobietki. Dzisiaj mam taki sprzątający dzień. Miłej soboty Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluś strasznie się cieszę,że się odezwałaś,bo smutno tu bez ciebie było :-( Ale fajnie,że humorek Ci się poprawił i dużo optymistyczniej patrzysz na świat :-) I dużo zdrówka dla Twojego pupilka-niech szybko wraca do formy! Emilko kochana nie przejmuj się swoją wagą,bo teraz nie to jest najwazniejsze.Ja w ciąży z synkiem 20 kilogramów przytyłam,a dzięki ćwiczeniom i diecie prawie wszystko udało mi się zrzucić.I na pewno tak samo będzie i u Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia nie przejmuj się wagą, taka rola ciąży :) wszystko zrzucisz po porodzie ;) Theoleska tak na luzie podobno najlepiej więc w sumie dobra postawa i oby skuteczna jak najszybciej, ale wiecie co, ja myślę, że my sobie często mówimy, ze wrzuciłyśmy na luz a tak naprawdę myślimy o tym dalej. Aga oby się nie pojawiła w tym miesiącu ;) Smerfetko nie poddawaj się, może właśnie święta i wiadomo, że różne rzeczy i cuda powinny się dziać :) Mila przykro mi z powodu kotka a pomysł z tatuażem ... no na pewno jest z tobą bardzo szczęśliwy i zakochany skoro chce zrobić coś takiego. Ja nie mam jeszcze prezentów, jedynie dla dzieci w naszej rodzinie a tak to nic, a dla mojego nic nie będę miała i on dla mnie też nic, tak jest od 3 chyba lat już, łącznie z urodzinami i nie przeszkadza nam to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, u mnie @ nadal brak, wczoraj po przytulankach miałam jakieś różowawy śluz, i już myślałam ze tu @ ale jednak cisza, ale wątpię, że się udało, czekam na @... miłego dzionka kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bąbolinko ja też tak miałam przed okresem,a po stosunku, że dostałam jakieś różowe plamienie i myślałam, że to okres a jednak to była ciąża ;-) Och niech się w końcu uda!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko uduszę Cię słońce ❤️ bo takie słowa to mnie oczywiście nakręcają :-) może rano zrobię test, albo w środę, o ile nie przyjdzie wcześniej.... a jak u Ciebie samopoczucie dziś? ja karpie kupiłam- głowy im odcinam i oczka wydłubuję bo zupę na głowach będę robić :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bąbolinko ale ten czas leci-przecież dzisiaj termin Twojej@!!!Kochana mocno trzymam kciuki,żeby ta dobrze znana wredota w tym miesiącu do Ciebie nie przyszła!Z całego serca życzę Ci,by Mikołaj obdarował Cię malutką fasolinką :-) Kochane a ja byłam dzisiaj u swojego ginkologa i dowiedziałam się,że nie ma sensu już próbować z Pregnylem.Dostałam skierowanie na HSG,więc jutro czeka mnie maraton dzwonienia po warszawskich szpitalach.Mam nadzieję,że nie będzie trzeba długo czekać...Trochę mi smutno,bo bez Pregnylu pewnie mi pęcherzyk nie pęknie,więc staranka i tak nic nie dadzą :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bąbolinko ja zrobiłam test równo w dzień spodziewanej @. To znaczy po 4 tygodniach od ostatniego okresu. A to plamienie miałam jakoś we wtorek, a test robiłam w niedzielę, 5 dni później. Nie miałam jeszcze wtedy żadnych objawów. Och ale byłoby cudownie ;-) Smerfetko a co to jest to HSG? To jest ta drożność jajników czy jak?No ale skoro lekarz Ci to zalecił, to może właśnie to jest ruch w dobrą stronę. Bo jeśli to jest to co myślę, to chyba któraś z nas pisała, że komuś się udało zajść w ciąże po tym badaniu. Głowa do góry Kochana.;-) Jestem z Tobą. A u mnie wszystko ok. Maleństwo łaskocze mnie od środka już coraz częściej ;-) Ciekawe czy mi za tydzień w środę powie jaka będzie płeć? A podobają Wam się imiona Kornelia i Adrian? Bo to są nasze propozycje imion. O Kornelce już od dawna marzyliśmy, a co do Adriana to właściwie to jest mój pomysł ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko wpisałam w internecie to HSG i znalazłam, coś takiego. Ty jesteś z Warszawy więć na pewno Ci się przyda Gdzie w Warszawie jest możliwe wykonanie takiego badania ? Lekarz, u którego chciałam wykonać takie badanie był osobą bardzo nieprzystępną. Był zdziwiony faktem, że wogóle chcę wykonac takie badanie. Zbyt długo staram się o dziecko, żeby jeden lekarz miał mnie do tego zniechęcić. Czy przed badaniem HSG muszę przeprowadzac jakieś dodatkowe badania.Pomóżcie proszę! 19:24 Ciacia Klara na Karowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowaa a Ty gdzie się podziewasz?? Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin ;-) Dużo zdrówka, szczęścia, miłości i w ogóle spełnienia wszystkich marzeń. Co u Ciebie słychać? Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko dobrze kojarzysz-HSG to badanie dożności jajowodów i powiem Ci,że cieszę się,że będę je miała,bo podobno wiele kobiet po tym badaniu zachodzi w ciążę,więc może i ja będę tą szcześciarą.Choć mam trochę obawy,czy moje jajowody są drożne,bo miałam sporo infekcji w swoim życiu :-( Faktycznie stylowa nam zginęła :-( Margo,szczęśliwa,tararara i inne dziewczyny też :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziewczyny wykorzystałąm wolny czas i w końcu mam wszystkie prezenty hehe. Udał się :) a mnie jakaś cholera dzisiaj podkusiła i test zrobiłam, choć to dopiero 23 dzień cyklu...wiem, wiem, że to za wcześnie, ale jakoś mam takie uczucie, że i tak sie nie udało i nie wiem na co liczyłąm robiąc ten test. Teoretycznie @ powinna się zjawić w sobotę, albo po weekendzie, zobaczymy. Dziś mój męzulek mnie zaskoczył jak ubieraliśmy choinkę, bo pod drzewkiem postawił maleńką figurkę bocianka z dzidziusiem w dziobie (dostaliśmy w prezencie ślubnym od dzieci :) :) czyli gdzieś tam w środku mu zależy, aby się w końcu udało. Mam zamiar zrobić w wigilię jeszcze jeden test, to będzie 27 dzień cyklu, jak będzie negatywny to się tylko potwierdzi to co przypuszczam. Trzymam kciukale dziewczyny, abyście Wy chociaż dostały najcudowniejszy prezent pod choinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, dostałam okres, eh, mam doła, no trudno, może następnym razem się uda,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane:) Ja oczywiście jestem,podczytuję Was regularnie i pamietam o Was. Owszem,nie wpadam już tak często,bo hmm,jakby to powiedzieć,żeby żadna źle mnie nie zrozumiała ,hmm,ja obawiam się palnąć czegoś co mnie cieszy za bardzo ,a Was wręcz przeciwnie ,może zasmucić. Obiecuję,że żadnych gratulacji nie ominę,czyli to już niedługo,bo święta to taki radosny czas i wszystko zdarzyć się może;) Jeśli o mnie chodzi,to czuję się dobrze ,tyję dość szybciutko,już 5 kilo na plusie zaczynając od wagi 52kg,więc Emilka jestem lepsza,w tej dziedzinie przoduję:D A jutro przede mną wielki dzień-dowiem sie kto u mnie mieszka:chłopiec czy dziewczynka ,juz nie moge się doczekać:) Kochane trzymajcie się,myśląc optymistycznie. Sama wiem ile bólu i rozczarowania się przeżywa przy kolejnych nieudanych próbach,ale wierzcie mi ,że kiedy zobaczycie te upragnione dwie kreseczki cały ten ból bardzo szybko pójdzie w zapomnienie. Będziecie jeszcze szczęśliwymi mamusiami,wierzę w to,tak będzie;) Taka j. serdeczne gratulacje,wszystkiego dobrego z okazji ślubu,buziol wielki:* Pozdrawiam serdecznie wszystkie staraczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetko no to może po tym się uda, skoro to pomaga, ale ja pierwszy raz słyszę o czymś takim przyznam się, wcale się do tej pory nie interesowałam takimi sprawami, nie sądziłam, że zajście w ciąże może być takie trudne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane :) Tak mi się nasunęło-a jak u Was z prolaktyną? Bo koleżanka, której in vitro się nie udało, poszła do innego lekarza i zrobił jej porządne badania i okazało się, że ma strasznie wysoką prolaktynę i raczej tu jest pies pogrzebany-na razie dalsze leczenie,a potem się okaże co dalej. A wy z tym ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki byłam na zakupach i w ogóle prezentów nie kupiłam, nie umiem nic wybrać za to sobie kupiłam przyrząd do ćwiczeń talii hehe smerfi po hsg dużo babeczek zachodzi w ciążę bo hsg czasem nie tylko sprawdza drożność ale przy okazji przepycha jajowody :) co do pękania pęcherzyka to gdzieś czytałam o gorących kąpielach, masowaniu jajników- w tym cyklu to praktykuję dzisiaj z śluzem takim płodnym zauważyłam odrobineczkę, takie niteczki krwi, może pękł?? sama nie wiem czy to możliwe, już się pogubiłam w moim cyklu narazie nie mam krwawienia Aga bocian przynosi dzieci więc się szykuj :P taka jedna z tymi prezentami to może macie racje, ciężko coś wymyślić ja dziewczyny 28 bede miec usg całej jamy brzusznej i nerek a do tego robię usg piersi mam stracha ale trzeba wreszcie zrobić porządek no a w styczniu operacja.. za dwa dni jedziemy na święta, cieszę się, że spotkamy wszystkich bliskich pozdrawiam, całusy ps. stylowa daj znać czy synuś czy córusia ! :))) dbaj o siebie ps2. Aniołku ja mam hormony o dziwo wszystkie w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno Bąbelku- tak mi przykro! nie poddawaj się, w Tobie zawsze jest tyle optymizmu, uda się wkońcu, zobaczysz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! U mnie po staremu. Ten miesiąc był dosć wstrzemięźliwy jeżeli chodzi o staranka, ale mieliśmy tyle pracy, że padalismy na buzie ok drugiej lub trzeciej w nocy! Co nie oznacza, ze stranek nie było - żebysmy się dobrze zrozumiały!!! :) Nadal nie możemy się wybrac do androloga, ale obiecuję, po Świetach będzie więcej czasu. Jeżeli o mnie chodzi, to prezenty już stoją zapakowane! nie ma tylko choinki, ale to sobie zostawiamy na jutro! Z wazniejszych informacji pragnę doniesć :), że 12 marca wychodzę za MĄŻ!!! tak tak, podjęlismy juz decyzję! Dostałam nawet pierścionek zaręczynowy !!! :)...........jest przecudny!! Nie wyprawiamy wesela, ale będzie ok 7, 8 godzinne przyjęcie na ok 25 osób w restauracji, która mnie URZEKŁA! Czy Wy kochane też juz pichcicie??? Ja już mam wiekszosć potraw na Święta przygotowane, co prawda na Wigilii będziemy u rodziców, ale mamy przecież całe 2 Święta, więc pyszności musi być pełno!! Jutro się odezwę, dobranoc Kochane, przepraszam, że sie nie odzywałam. Zaglądałam tu jednak prawie codziennie, tak więc jestem na bieżąco Jeszcze raz pozdrowienia dla was wszytskich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane- staranka zaczynamy znowu od Sylwestra i mam nadzieję, ze teraz się uda :-) przesyłam Wam buziaczki i idę na ostatnie małe zakupy i do kuchni, trzymajcie się kochane :*:*:*:* Honorku- gratulacje!!!!! ja tez nie miałam wesela tylko kilkugodzinne przyjęcie dla 27 osób i też w restauracji która mnie urzekła :D:D było cudnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
honorrrku :))) moje gratulacje masz już kreację? :) Bąbelku, cieszę się, że już lepiej samopoczucie wkońcu się uda! A ja jadę d Polski za kilka godzin, nie będę mieć raczej czasu na komputer, więc chciałam Wam wszystkim życzyć: Świąt w atmosferze miłości, w poczuciu bezpieczeństwa, pełnych radości i wzruszeń Niech Wam dzieciątko przyniesie to co sobie wymarzyłyście :*** Do usłyszenia po Świętach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane :D Miła pięknych, rodzinnych Świat w Polsce :D i Wszystkim Wam kochane życzę zdróweczka i niech te Święta przyniosą Wam radość, miłość i spokój :D a dla nas staraczek życzę jeszcze 2 kreseczek jak najszybciej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki życzę Wam zdrowych, pogodnych i radosnych Świat, spełnienia WSZYSTKICH marzeń. A w nowym 2011 Roku wszelkiej pomyślności. Niech wszystko idzie po Waszej myśli. Wesołych Świat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się napisałam i mi wywaliło 😠 Zdrowych, wesołych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia. Honor gratulacje z okazji 12 marca!! Super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy już czym prędzej bieży, by dołączyć do pasterzy. I ja spieszę z życzeniami: Zdrowia, szczęścia, pomyślności i niech dobroć wśród Was gości. I niech Boga wielka moc na Was spłynie w Świętą Noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje dziecko chore, zapalenie oskrzeli, całą torba lekarstw, smutno mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane -zdrowych pogodnych i najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia :) Wszystkiego co najpiękniejsze na Święta Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Ja też bym chciała życzyć Wam Wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Oby te święta były spokojne, rodzinne i przepełnione miłością. No i żebyście Wszystkie doczekały się tych upragnionych dwóch kreseczek!! Tego Wam najbardziej życzę! ;-) A ja dzisiaj umieram. Nie wiem co mi się stało. Już w nocy nie mogłam za bardzo spać, jestem słaba, raz nawet miałam rozwolnienie i żołądek mnie boli ;-( Mam nadzieję, że nie zaszkodzę w ten sposób Dzidzi. Mówię Wam nic mi się nie chce, nie mam kompletnie na nic sił ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×