Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfetka83

Postarajmy się razem o upragnione dzieciątko :-)

Polecane posty

monjoc82... ja własnie dzisiaj zamówiłam. trzeba próbowac wszystkiego. moze akurat cos to da. a jak nie to miejmy nadzieje ze nie zaszkodzi. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do moniczka2601...ja tez bym chciała miec taki duzy pecherzyk... mój miał ostatnio zaledwie10mm, a to bardzo mało. zycze powodzenia w staraniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie tak piszecie o tym pęcherzyku i zaczęłam sie zastanawiać jak to u mnie wygląda, kurcze a jak nie ma owul, ech, ale miejmy nadzieje ze jest i ze jest pęcherzyk, mysle ze mam teraz dni plodne bo odczuwam to, obym sie nie mylila, no nic co tu gadac, do konca lipca bromek a jak sie nic nie wydarzy to bedziemy myslec dalej, ja badania, moj M badania, coz, jak bedzie trzeba to sie porobi co trzeba, ale w duchu modle sie oby nie naprawde, juz czasem mam dosc wszystkich problemow, ale trza zyc i sie nie poddawac!! No Kobiety Kochane dobrej nocy zycze i pozdrawiam cieplutko, do uslyszonka:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartuśkaC
Cześć kobity z rana:) No ciekawa jestem co to będzie bo wczoraj na wieczór wymiotowałam.... Raczej nie jest to spowodowane jedzeniem bo nic co mogłoby mi zaszkodzić nie jadłam. A z drugiej strony zawcześnie na takie objawy... I gdyby nie Mój J to nawet nie pomyślalabym o tym. Widzę że J bardziej obserwuje co się ze mną dzieje niż Ja:)) Chyba ma nadzieję że jego :P starania się powiodły chociaż ja nie odczuwam nic innego i wątpie że to już A on co.. dzwoni do mojego taty i chwali się że to jeszcze nic pewnego ale chyba powiększy nam się rodzina :P ..... Jak powiedziałam że to chyba nie to to on co... trzeba będzie się zabrać lepiej do roboty, :P Pożyjemy zobaczymy.nie nastawiam się bo to dopiero początek, nie mam jaiegoś dużego ciśnienia, ale nadzieje mojego J mogą spowodować że zacznę je mieć :/... Wczoraj nie dodzwoniłam się do lekarza więc spróbuje dziś chociaż i tak pewnie muszę się zapisać dopiero po spodziewanej @ więc jeszcze trochę. Jak @ się spóźni to zrobię test. Mam tylko nadzieję że te plamienia to nic złego ato już 6 dzień a do okresu jeszcze co najmniej 7-10... Dokuczają mi bo nie możemy zrobić przytulanka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, ja tylko na chwilke bo biore sie za robote w domu zeby na weekend miec wiecej luzu:) Martuska powiem Ci ze Twoj J troszke przesadza, nie powinno sie tak szybko informowac innych puki nie jest sie tego pewnym, potem jest sytuacja ze kazdy juz podswiadomie o tym mysli a tu rozczarowanie, pisze tak bo wiem cos o tym (wszystko opisane w moich postach z lutego-marca), tym bardziej czego Ci nie zycze czasem dlugi czas trwa nim sie zajdzie w ciaze wiec po co mieszac innym i sobie w glowie, porozmawiaj z nim o tym, bo to za powazna sprawa by od tak sobie o niej mowic. Moj M tez sie wczesniej nakrecal ale go ostudzilam i teraz na spokojnie do tego podchodzimy, staramy sie, ja kuruje bromkiem i czekamy, jak bedzie pewnosc to dopiero wtedy innych poinformujemy a nie na zapas bo nam sie wydaje ze moze.... To dla Twojego i Waszego dobra, naprawde!! Co do tych Twoich plamień to faktycznie są conajmniej dziwne ale wyczytałam że często sie tak dzieje kiedy są dni płodne i owulacja, moga wtedy u niektórych kobiet co jakis czas występować takie plamienia, tzn. krew pomieszana ze śluzem szyjkowym wytwarzanym w tych dniach, a Ty podobnie do mnie masz długie cykle, moja gin uważa że w tych przypadkach owu może dość często sie przesuwac nawet do dni bliskich spodziewanej @ ale jak to wygląda naprawde to nie mam pojecia. Poczytaj o objawach owulacji to sama zobaczysz i stwierdzisz jak to wygląda. Co do mnie jak pisalam wyzej mysle ze wlasnie teraz mam dni plodne, jak obliczam sobie w kalendarzyku to wychodzi ze przy cyklach 33-35 dni u mnie wypadają co 14-15 a 20-21 cyklu, juz dawno tak tego nie odczuwalam, mysle ze to dzieki bromkowi, ale czy te dni owocne sie okarzą to zobaczymy, puki co sie nie nakrecam tylko dzialamy a jak ma byc tak bedzie, nadziei nie trace:) No zmykam, trzymajcie sie ciepło, buziaki :):***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aisza26... hej. wiesz co do tego pęcherzyka to nie musisz czekac az skończysz bromka. wystarczy ze pojdziesz na usg w połowie cyklu i bedziesz wiedziec jak tam pecherzyk i czy jest owulacja... u mnie objawy co do owulacji sa. ale na usg wychodzi ze jej nie mam...wiec moze udasz sie do lekarza w polowie cyklu i bedziesz wiedzies jak sytuacja wygląda. bo wiesz objawy objawami a to co sie tam dzieje to druga strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aisza26... hej. wiesz co do tego pęcherzyka to nie musisz czekac az skończysz bromka. wystarczy ze pojdziesz na usg w połowie cyklu i bedziesz wiedziec jak tam pecherzyk i czy jest owulacja... u mnie objawy co do owulacji sa. ale na usg wychodzi ze jej nie mam...wiec moze udasz sie do lekarza w polowie cyklu i bedziesz wiedzies jak sytuacja wygląda. bo wiesz objawy objawami a to co sie tam dzieje to druga strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Już po weselu, na reszcie!!! Tyle gości na raz, po prostu teraz zaczynam doceniać spokój jaki mam w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartuśkaC
To że mój J przesadza to wiem i cały czas mu o tym mówie. Też mu zwrociłam uwagę żeby nie informował nikogo dopuki nie będziemy pewni. Ja nawet myślałam że jakbym była to wolałabym poinformować rodzinę po badaniu usg a nie po samym teście. Wtedy już jest bezpieczniej. Tata mój wierci nam dziurę w brzuchu o dziecko od 3 lat więc pewnie dlatego J odrazu się będzie chwalił... ale najlepej wg mnie jest się upewnić :)) Aisza to jeśli jest ten czas to zabierajcie się do "pracy" najprzyjemniejszej jaką człowiek może sowbie wymyślić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartuśkaC
Hej Kobity co tak u nas na topiku cicho?? :( Plamienia mi przeszły wczoraj tj. 6 dnia - dziś 27 dc. i zero objawów na @ poza nagłymi krótkimi kłuciami jajników raz prawego raz lewego... Ogólnie to jestem chora jakaś wirusówka mnie złapała.. tak powiedziała Pani doktor. Dała antybiotyk ale powiedziała żebym najpierw test zrobiła bo opowiedziałam jej o wszystkim. To znajoma rodziny mojego J i jak przyjechała do nas to najpierw powiedziała że jakoś inaczej wyglądam, pewnie przez chorobę, a jak powiedziałam że się staramy i o tych plamieniach to kazała najpierw test zrobić ale myślę że wcześjniej jak w poniedziałek to i tak nie ma sensu.... Zabieram się za pisanie pracy więc i tak o tym nie myślę. Jestem na ostatnim roku licencjata więc czas najwyższy pisać pracę dyplomową, ale mi się tak nie chce.......:P Szkoda że sama się nie napisze :P A co tam u was ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! No to pisz martuska te prace!! Moze akurat udało Ci się zajść w ciąże! U mnie nic ciekawego, kiepska pogoda!! Ja szykuje sie na wizyte w srode!!U mnie dzis 14 dc. wiec pewnie niedługo bedzie owulka! Bedziemy działali z mezem, ale pewnie i tak nic nie wyjdzie , zreszta jak zwykle!!:-( A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartuśkaC
Pisz pracę.. łatwo powiedzieć :P Nie mam weny.... o matko wypowiadam się niczym artysta hihi:P Oj chyba w tym cyklu się nie udało, bo zaczyna mnie lekko boleć podbrzusze i krzyż, a zawsze mamtak na kilka dni przed @ ...zastanawia mnie tylko dlaczego mnie piersi nie bolą, zreguły to się nie można już na 2 tygodnie przed @ do nich dotknąć, chyba mam coś nie tak z hormonami w tym cyklu,.. ale to pewnie przesilenie wiosenne lub moja infekcja:/ No ale cóż za to mogę w końcu pobaraszkować z J wieczorem, po tygodniu "postu". a stęskniłam się za naszym przytulankiem :P Bez większych emoci jakoś naszczęście do tego narazie podchodzę, mam nadzieję że szybko tylko @ przyjdzie i szybko pójdzie bo mi tylko wieczory psuje :p,, no bo ja juz mam taki temperamęcik ;P weekend chyba bez rewelacji przyjamniej w warszawie pogoda do d....(chociaż my z J taka pogodę nazywamy przytulanką, bo spędzamy w tedy miłoczas w wyrku:D) monjoc82 nie przewiduj z góry jak się skończy ten cykl, a być może akurat tak wiosennie zaskoczycie :) Głowa do góry (a może lepiej na dół :P) z gorszych sytuacji pary wychodziły z bobasem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZieki Martuska za wsparcie!:-) Nio wiem, ze nie chce sie pisac pracy , ale cóż trzeba . Ja juz zapomniałam jak licencjat , a potem mgr pisałam. W sumie to juz 5 lat minęło. A jaki kierunek studiujesz? Pozdrawiam wszystkie Koleżaneczki! Tylko mnie dziwi gdzie Wy jestescie?! Miłej nocki do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartuśkaC
Hej KObity co z wami?? wybaczam jeśli spędzacie miło czas:P Finanse , ale nie znoszę pisać chociaż temat mam ciekawy i związany z moją pracą. No cóż idzie jak krew z nosa ale dam radę czym prędzej skończe tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartuśkaC
Hej co u nas taka cisz?? U mnie 31 dc i brak okresu, co prawda ma jeszcze max 3 dni na przyjście ale jutro rano robię test, gdyż brak jakichkolwek oznak aby miał przyjść. Powinnam być "sucha" już na kilka dni przed @ a tu co... mam dziwny śluz, bez zapachu, biały i lekko grudkowaty. W przyszłym tygodniu mam wizytę u lekarza więc i tak muszę zrobić test. Kupiłam ten niebieski bobo-test - Czułość już przy stężeniu 10 mIU/ml tak więc będzie już wiarygodny. No i mamy piękną pogodę, wystarczy że weekend się skończy a pogoda urlopowa :) Co u was słychać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartuśkaC
3Kobity a jak wy myślicie bo teraz tak zaczełam szukać po necie i piszą że w ewentualnej ciąży w 5 tyg. stężenie jest powyżej(czytaj: minimum) 150 mIU/ml (w 4 ewentualnie minimum to 17) oczywiscie licząc od dnia ostatniej miesiączki. U mnie ewentualnie będzie 5 tydzień (32 dzień cyklu), ale nie wiem czy nie poczekać do końca tygodnia z tym testem bo normalnie okres mam pomiędzy 31-35 dc?? Radźcie bo szkoda mi testu, jak ma wyjść fałszywie negatywny to wolę poczekać.. jak to było z testami u was?? (zaznaczam że kupiłam ten najczulszy co wykrywa 3 dniową ciążę licząc od zagnieżdżenia (czyli ok. 10 dnia od stosunku) Sorki za tak naiwne pytanie ale do tej pory nie robiłam testów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartuśkaC
Kobity i dalej nic nie wien. Test zrobiony ale ... ta druga linia ..jeśli była to BAAAAAAAAAARDZO słaba nie jestem pewna... Męża nie ma w domu więc nie mogłam go poprosić żeby zobaczył to swoim okiem. Jestem pewna że była bo widziałam ją pod każdym kątem i z każdej odległości ale była naprawdę ledwo widoczna. Na teście było napisane że nawet jak jest ledwo zauważalna to też ciąża... No nic pod koniec tygodnia zrobię drugii.... bo nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martuskaC ... jak była linia choc słaba to mimo to pewnie jest fasolka. napewno jest, bo jak by nie było to nie bylo by tej drugiej kreski... ale dla pewnosci zrób za kilka dni nastepny. życze ci zeby ta kreska okazała sie początkiem twojego macierzyństwa. daj znac jak zrobisz kolejny test.... pozdrawiam i trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartuśkaC
Zobaczymy bo może ja mam coś ze wzrokiem :/ W piątek zrobię jeszcze jeden to będzie 34 dc to może będzie już pewniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdolowana....
Aż Wam zazdroszcze bo też bym sie chciala postarac z mezem o dziecko a troche nam sie pokomplikowalo ostatnio, biznes nie wyszedl, kredyt zostal no i choc bysmy chcieli to mozemy miec ciezko, we dwojke dajemy rade ale w trojke...;/ tak mi sie marzy taki szkrabek mały:) ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdolowana....
a tak wogole jak wyszla Ci tak slaba kreseczka na tescie w ciagu tego czasu co jest podany to tak na 99% wydaje mi sie ze sie Wam udalo:) jak zrobisz za pare dni to bedzie juz mocniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatuśkaC
Hej Jestem w 34 dc. brak okresu i objawów na okres. Piersi mnie nie bolą. Nie wiem co jest... jutro rano powtórzę test. Mam nadzieję że już wyjdzie czy tak czy nie... Ogólnie to z dolegliwości to pobolewa mnie czasami podbrzusze podobnie jak na okres. Ale dlaczego w takim razie nic nie dzieje się z moimi piersiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riama
Życzę szczęścia :) Ja dopiero czekam na @ i zacznę używać mojego kompika cyklu ( CyloTest Baby ) i wierzę, że się uda. W końcu trafimy w moją owulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Jestem tu dziś pierwszy raz, bo też od dłuższego czasu staram się o maleństwo - niestety nie wychodziło i w końcu udałam się do prawdziwego specjalisty od niepłodności. Mój problem to niski progesteron - pozostałe badania hormonów sa ok. Lekarz przypisał mi luteinę, mam zacząć w 17 dniu cyklu. Dawka 3x2 tabletki pod język (co dziennie daje aż 6 tabletek) - czy ta dawka mnie nie zabije? Czy myślicie, że ta luteina zdziała cuda? jak długo trzeba ją brać i czy to skuteczne? czy jest tu ktoś, kto miał podobną sytuację i zakończyła się ona pozytywnie :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! weszłam dziś na forum w poszukiwaniu chętnych do odkupienia pregnylu,ponieważ nie jest mi już potrzebny i natrafiłam na WAS! Wspominam sobie niedawne czasy kiedy anonimowo czytałam o tych wszystkich problemach z którymi się teraz zmagacie,nigdy niestety nie miałam odwagi żeby dołączyć i pisać..dziś chcę WAM dodać otuchy i powiedzieć że wszystko jest możliwe!!Po 3 latach walki,przyjmowania leków..clo,brom.duph,lut i wielu innych doświadczeniach-udało nam się.Z bezsilności stwierdziłam,że koniec z leczeniem,że muszę odpocząć bo psychika też nie funkcjonowała najlepiej,i zaszłam w ciążę!!bez niczego!tak po prostu..jestem w 26 tygodniu ciąży i codziennie modlę się za te wszystkie kobiety,które tak bardzo pragną mieć dzieci..wiara czyni cuda!wiem to! pozdrawiam Was przyszłe mamy i 3mam kciuki za Wasze szczęście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) takie wpisy dodają otuchy! Wszystkiego dobrego! Nie wiem do czego ten preparat, bo jestem zbyt świeża by znać wszystko :) w tym momencie dopiero zaczynam terapię - pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martina8877
riama :) mnie się udało CycloTest Baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vika78
Czesc dziewczyny czy moge do Was dołączyć? Od czerwca zaczynam staranka. To bedzie moje pierwsze dziecko a juz za kilkanascie dni koncze 33 lata :( Przez wiele lat brałam tabletki antykoncepcyjne odstawiłam rok temu. Od tamtego czasu stosuje jako antykoncepcje Baby Comp ktory mam nadzieje pomoze mi zajsc w ciaze i zaplanowac plec dziecka ( dziewczynka mi sie marzy). bardzo bym chciala miec juz maluszka i jeszcze bardziej sie tego boje...Tyle lat odkladalam decyzje o zalozeniu rodziny, ze teraz mi ciezko sie zdecydowac. Postanowilam jednak machnac na wszystko reka, wszystko sie ulozy chce byc mama i to jest najwazniejsze :) p. macie gdzies tabelke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki! 11 maja byłam u nowego lekarza, znowu zaczynam od nowa wszystko od nowa badania 10 z krwi, ale ten jest konkretny. Powiedział mi , gdy obejrzał wyniki ze juz dawno powinnam byc w ciazy i ze duzo przeszłam, Kurcze wogole inny ten lekarz od poprzedniego!! Nastawil mnie pozytywnie :-) Maz ma powtorzyc badanie nasienia , bo tamto robione było 2 lata temu. Pozyjemy zobaczymy. W 3dc mam jechac na badania krwi i ma mi robic usg w 3-5 dc podczas @ :-( dziwne, ale niech mnie bada kiedy chce aby niech pomoze! Martuska chyba zaszłas :-) Bede jak bedzie w 100% pewne, ale trzymam kciuki mocno!!! Marla1986 gratulacje!!!Co u Was słychac? Aisza? Izabelko!! Pozdro!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartuśkaC
Hej Chyba nie udało się w tym cyklu.. może coś z hormonami mam... 35dc i nic test robiłam i pokazuje brak ciąży.... Piersi mnie nadal nie bolą więc nie wiem czy @ przyjdzie..pobolewa mnie tylko brzuch. Monjoc82 to powodzenia życzę. Mam nadzieję że ten lekarz rzeczywiście Ci pomoże:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×