Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfetka83

Postarajmy się razem o upragnione dzieciątko :-)

Polecane posty

świetnie trojaczki = potrójna radość!! czarnus - bije od ciebie pozytywna energia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj stylowa-miło,że do nas dołączyłaś :-) Iza kurczę przestraszyłaś mnie z tym wiesiołkiem...A powiedz brałaś go przez cały cykl,czy tylko do owulki? I ja się chyba skuszę na ten lek.TYlko chyba wtedy musiałabym przestać ten swój kompleks przyjmować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak właśnie brałam tego wiesiołka tylko do owulacji, ale myslę ze z moimk sluzem jest ok tylko chyba ja panikuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnus
ja to w ogóle mam urwanie głowy z tymi próbami bo mąż często na służbach jest więc w nie raz w najodpowiedniejszym momencie go nie ma i nic na to nie poradzę ale on jest niepoprawnym optymistą i ciągle powtarza że "zaskoczę" w najmniej oczekiwanym momencie i wtedy będę się z tego śmiała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za przyjęcie dziewczyny Ja juz też próbowałam się dołączyć na kilku topikach,ale to faktycznie ciężko jeśli chodzi o wspomagacz na śluz ,to słyszałam ,że dobre jest siemie lniane i można je pić cały miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnus
a ja słyszałam że siemie lniane jest dobre na jelita???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to takie dziwne dla mnie jest-są dni płodne,jest "tulenie" to czemu po raz enty nic z tego nie wychodzi? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemie lniane jak rozpuścisz we wodzie ma taką oślizłą konzystencję,może dlatego wspomaga śluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam w zielarskim,myślę ,że w aptece też jest ja mam sproszkowaną postać siemienia lnianego(takie wiórki),zalewa się to gorącą wodą i miesza-wychodzi z tego taki kleik niektórzy dodają je do posiłków np do sałatek,nawet go zbytnio się nie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnus
podobno na skalę roku para ma 70 % szans na poczęcie w sumie to niewiele jak na młodych "staraczy"... ale okazuje się że nie tak łatwo sprawić sobie maluszka ja będę stosowała ten femifertil więc dodatkowo nic nie bedę brała bo co za dużo to już może zaszkodzić... chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też słyszałam,że tylko szzęściarzom się udaje zajść w pierwszych cyklach,a reszta musi się starać coś około roku,żeby dzieciątka się doczekać.Więc pewnie nie powinnyśmy bzikować,tylko grzecznie czekać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj narobiłyście mi ochoty na te witaminki,ale ja niestety poza Polską mieszkam i nie wiem czy tu to też dostępne,pewnie nie:( no cóż,ja pierwsze spróbuję testów owulacyjnych,ale to tak za dwa miesiące,bo obiecałam mężowi ,że odpuszczę troszkę,potem najwyżej będę o paczkę z witaminkami tymi prosić,ale może już nie będę potrzebować-mam nadzieję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja już uciekam,bo na 8 do pracy.A jak się nie wyśpię,to moje przedszkolaki jak nic na głowę mi jutro wejdą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pocieszyłyście mnie teraz,że to nie takie nienormalne jak się po pół roku nie zachodzi,dzięki wielkie,lżej mi teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnus
i właśnie to mnie pociesza i nie pozwala ześwirować już i tak mam dość stresu w życiu jak bym się i tym aż tak stresowała to już w ogóle nie dałabym rady "począć" wolę wlaaśnie grzecznie czekać i myśleć spokojnie jak cudownie będzie trzymać w ramionach swoje upragnione maleństwo to mi dodaje sił bo to co najpiękniejsze jest właśnie przede mną...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnus
witaminki można kupić przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnus
dobranoc smerfetka niech ci się maleństwo przyśni...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze mówisz czarnuś,trzeba cierpliwie czekać,nie ma co wariować ,przez stres tylko gorzej zajść,nic nam nie daje ,tylko zaszkodzić może teraz troszkę taki trudniejszy okres przed staraczkami,bo cieplutko ,to i więcej ludzi się widzi ,a wśród nich maleństwa,ale nie ma co i my w następne lato będziemy się naszymi pociechami cieszyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnus
pamiętajcie największe szczęście w nieszczęściu w naszym przypadku to właśnie to że najcudowniejszy okres naszego życia jest przed a nie za nami i lada moment nadejdzie a wtedy wszystkie te stresy i zmartwienia się ulotną:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnus
te witaminki w jakiejś aptece internetowej były "jestem płodna pl" czy jakoś tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnus
femifertil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnus
tak to jest apteka "JestemPłodna.pl" tam poszukaj femifertil takie zielonkawe opakowanie na zdjęciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam na tej stonie,muszę tylko zadac pytanie czy przesyłają za granicę,ponoć odpowiadają na zadane pytanie w ciągu 72 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnus
no to powodzenia mam nadzieję że pomoże zarówno tobie jak i mnie a teraz znikam bo jutro muszę rano wstać dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc już niedługo będziemy gratulować kolejnym mamusiom z naszego topiku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×