Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfetka83

Postarajmy się razem o upragnione dzieciątko :-)

Polecane posty

Oj siedziałyście wczoraj długo ja jak się tylko wykąpałam to położyłam się na łóżku i czekałam aż mój mąż przyjdzie oczywiście jak przyszedł to ja już spałam :) smerfetka83 ja miałam bardzo podobnie ale to była wina moich jajników dopiero od dwóch cykli miałam normalny śluz i jak go zobaczyłam to stwierdziłam do męża że czas coś zadziałać :):):) miłego dnia Wam życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita121212
Witajcie dziewczyny, Postanowiłam skorzystać z podanego linka :) ciekawe czego ciekawego się dowiem :) Madzia, jak po wizycie u gina?? Nie wiem dlaczego, ale wczoraj wieczorem okropnie bolały mnie jajniki, a to przecież już po owulacji. Mam nadzieję, że to nic poważnego. Miluśkiego dnia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnuś
witam wszystkie nowe "staraczki", nie było mnie 2 dni a tu tyle nowości, cieszę się że jest nas więcej ja czekam aż @ mi się wreszcie skończy bo chcę znów zacząć starania może wreszcie się uda z pomocą tych moich witaminek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staramy sie o dziecko od 6 dni spoznia mi sie okres mam jakies dziwne objawy takie jak delikatne mdlosci straszny bol sutkow.Zrobilam 2 testy i wyszly negatywnie.Dodam ze @ nigdy mi sie nie spozniala zawsze byla terminowo a teraz :( 2 dni temu robilam test co to moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnuś
to bardzo możliwe że zaciążyłaś, a testy często wychodzą negatywnie jak są tak wcześnie robione jednak nie nastawiaj się zbytnio bo może się okazać że masz takie dolegliwości bo zbliża ci się @, spróbuj za kilka dni i daj znać, trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinko może faktycznie za szybko zrobiłaś testy i dlatego wyszły one nagatywne.Albo może strasznie się stresujesz,chcesz mieć dzidziusia i stąd te opóźnienie.A wcześniej miałaś regularne @? Stylowa ja w tym cyklu brałam olej z wiesiołka firmy Oeparol,ale może jeden cykl to za mało,by dał jakieś rezultaty... Margo skąd wiedziałaś,że miałaś coś nie tak z jajnikami?Czy wyszłoby to w zwykłym USG narządów rodnych?Bo ja miałam takie robione z powodu nieregularnych @ i wszystko wyszło u mnie ok.Horomony też zresztą też,więc lekarz kazał mi przyjmować ten kompleks witamin,który ładnie mi cykle wyregulował. Madziu czemu nic nie piszesz?Mam nadzieję,że u Ciebie wszystko dobrze. Nikita nie wiem skąd może być ten ból jajników.Może owulka Ci się jednak przesunęła.Ale kurczę przecież te testy owulacyjne robiłaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnuś
paulincia, a jak długo staracie się o dziecko? myślę że jedyne wyjście to poczekać z tydzień i znów zrobić test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnuś
no to spokojnie poczekaj troszkę i wszystko się wyjaśni, cierpliwości i trzymam kciuki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulincia2010 witaj i nie przejmuj się ja robiłam 2 testy i żaden nie dał konkretnej odpowiedzi więc może albo udaj się do lekarza albo poczekaj jeszcze chwilę i zrób ponownie test :) smerfetka83 ja miałam bardzo nieregularne cykle i pomimo tabletek wcale się nie regulowały no i jak podejrzewam bez owulki gin jednoznacznie nie może tego stwierdzić przez usg po jakimś czasie leczenia wysyła na zabieg no i wtedy widzi w jakim stanie są jajniki i jajowody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie niestety dziś i w weekend mnie nie będzie ponieważ wyjeżdżam. Jak dorwę zasięg sieci to się odezwę. Pewnie wiele się wydarzy u Was przez weekend. Trzymam za wszystkie kciuki i do napisania w poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita baw się dobrze kochana i wróć do nas radosna i wypoczęta :-) Ja też już urlopu nie mogę się doczekać,bo dzieciaki już chyba czują wakcje i rozrabiają na całego.Ale lipiec już blisko,więc jeszcze tych kilka dni chyba wytrzymam ;-) A na wybory się dziewczyny wybieracie?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja niby mam cały czas urlop bo nie pracuję ale tak strasznie chciałabym wyjechać chociażby na weekend żeby uciec od tego wszystkiego od prania gotowania i tego wiecznego i niekończącego się mycia garów czasem to już mam dość. No ale nie wiem 2 tyg temu byliśmy na spływie kajakowym i było fantastycznie teraz marzę o wyjeździe do naszych ulubionych domków w Bieszczadach myślę że gdzieś w połowie lipca uda nam się pojechać :) smerfetka83 a jeśli chodzi o wybory to ja się jeszcze zastanawiam mam w końcu jeszcze 1 dzień :P :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo rozumiem Cię doskonale,bo ja od tych wszystkich domowych obowiązków wolę swoją pracę ;-) Gotować wprawdzie lubię,ale sprzątać nienawidzę. Ja cały lipiec mam wolny,więc pobyczę się trochę :-) No i może coś zmajstrować się uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jak nic nie zmajstrowaliśmy teraz to później ani tyle mój mąż wyjeżdża w delegację no i sama nie wiem ile tam będzie podejrzewam że jakieś pół roku i będzie przyjeżdżał raz na 3 tyg więc nie wiem czy akurat trafi no maje dni płodne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo w takim razie jeszcze mocniej zaciskam kciuki,żeby ten mały pęchęrzyk okazał się tym ciążowym :-) Okresu nadal u Ciebie brak,więc moim zdaniem zaciążyłaś,jak nic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś jestem dzisiaj taka zdołowna.Wiem,że to głupie,ale mam przeczucie,że w tym miesiącu nam się nie udało i za kilka dni dostanę @ :-( W dodatku smutno mi,bo dowiedziałam się,że moja bardzo dobra koleżanka rozwodzi się z mężem,zostawia z nim dwójkę dzieci (3 letniego synka i roczną córeczkę),a sama wyjeżdża do Niemiec.Niby twierdzi,że jak znajdzie mieszkanie i pracę,to będzie chciała tam ściągnąć dzieciaczki,ale jakoś w to wątpię...Rozumiem,że mogło jej się nie ułożyć z mężem,ale zostawiać na tak długi czas taki małe dzieci?Kurczę przecież to one są najważniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj dziewczyny nie bylo mnie 2 dni a tu tyle do czytania fanie ze jestescie takie aktywne; smerfetka83 jezeli chodzi o twoja kolezanke to masz racje co do tych dzieci szkoda ze nagle beda bez mamy ale mam pytanie ile ona ma lat ze tak nagle postanowila tak zmienic swoje zycie? u mnie nic nowego dalej czekanie na dni plodne i mi sie wydaje ze ten czas tak powoli leci i jakos mnie dorwal jakis taki dol ze leca lata i miesiace a ja stoje w miejscu(mam 30 lat) a jak na "naszej klasie"ogladam zdjecia moich kolezanek i kazda z dzieckiem to juz wogole mam dosc tez chcialabym sie pochwalic dzidziusiem no ale musze poczekac jeszcze dlugo i mam nadzieje ze sie niedlugo uda pozdrawiam was wszystkie i zycze milego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetka83 głowa do góry może akurat tym razem się uda i będziesz miała upragnionego dzidziusia grunt to się nie denerwować a okres może nie nadejdzie :P U mnie dzisiaj cały dzień leje i taka jestem padnięta i śpiąca tylko się wykąpać i położyć do łóżeczka Ale widzę że pusto tu jakoś dzisiaj czy wszystkie wyjechałyście na urlopik???:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko właśnie to jest najgorsze, że gdy rodzice się rozstają niestety zawsze najbardziej poszkodowane są dzieci... deser ja też czekam na dni płodne i ... mam plan W te dni płodne będziemy się kochać od tyłu ( bo ja mam tyłozgięcie) a później podobno dobrze jest poleżeć na brzuszku ;-) może tym razem się uda - jestem pelna nadziei Dobranoc wszystkim i słodkich snów życzę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mogę się dołączyć do rozmowy:)czytam was już pare dni i jestem w takiej samej sytuacji pragnę dzidzusia:)już 4 cykl sie staramy ale nic nie wychodzi a to dlatego że za bardzo chcę.Tak samo było w pierwszej ciąży,a jak już odpusciłam to wkońcu sie udało:)teraz mam małego brzdąca ma 2 latka i chcemy mu dac rodzeństwo.czekam na @ ma sie pojawic 24 ale jak narazie objawów brak zawsze to już mam bóle brzucha i jestem rozdrażniona wszystko mnie denerwuje, a teraz zostało 5 dni do @ i nic troche mnie to dziwi?;)za to jestem cały czas spiąca,już nie mogę sie doczekac żeby zrobić testa!:)ale jeszcze to za wczesnie.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie PRZEPRASZAM ,że nie pisałam przeczytałam wszystkie wpisy teraz :) Nie poszłam do gina bo z rana w czwartek zadzwoniła ciocia z Wielkopolski (ja jestem ze Śląska), że moja babcia miała wylew. Szybko się zebraliśmy z mężem wzięliśmy mojego ojca i długa do Jedliny po moją mamę bo tam jest w sanatorium i do Gorzowa. Wykończyła mnie ta podróż.. Mama jest smutna z resztą to jej mama.. Dobrze, że moja ciocia zdążyła wrócić w porę z pracy i ją odratowali.. Nie mam do niczego głowy... Jajnik mnie dalej pobolewa piersi też. Miałam kilka krotnie zawroty głowy raz normalnie jak szwędałam się po kuchni a kilka razy jak się podnosiłam M tłumaczy, że za szybko wstaje.. No i raz czy dwa jak wkładałam jedzenie do ust to miałam odruch cofania.. Po kilku kęsach przeszło... Buziaki Dla Was!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelka_ dobry plan :) a kiedy masz miec te dni?moze obje zaciazymy w tym samym miesiacu hihi ja planu nie mam ale cos wymysle abym miala wtedy jak najwieksza ochote bo czytalam ze wlasnie jest wazne aby kobieta tez miala orgazm jak pragnie dziecka bo to cos tam niby pomaga w zaplodnieniu takze trzeba miec ochote :)pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Cie marlenoo!!! Taki szczyt dni płodnych wypada mi 23.06. Tez czytałam że dobrze jest jak ma się orgazm, ponieważ pojawiają się skurcze które pomagają w przemieszczaniu się plemników. A wogóle to ja mam zawsze ochotę jak mam dni płodne tak więc z moim libido w te dni jest ok. Deser jak ja bym tak chciała- chyba byłabym w 7 niebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deser moja koleżanka ma teraz 25 lat.Wyszła wcześnie za mąż,szybko podjęła decyzję o pierwszym dziecku(starała się o nie 9 miesięcy),a drugie pojawiło się nieplanowanie. Z mężem już od jakiegoś czasu jej się nie układało,twierdzi,że go nie kocha i jej jedyną szansą jest wyjazd do naszych zachodnich sąsiadów. Sama nie wiem,ale mam wrażenie,że kurczę chce odpocząć od dzieci i nie wiem...może poszaleć? Madziu cudownie,że się odezwałaś,bo już zaczynałam się o Ciebie martwić.Bardzo przykro mi z powodu babci-mam nadzieję,że szybko do siebie dojdzie! A powiedz drugi teścik robiłaś?Ciekawa jestem skąd u Ciebie te wszystkie objawy. Witam Cię marlenko serdecznie.Mam nadzieję,że @ 24 się nie pojawi i będziesz mogła zatestować :-) Iza mam nadzieję,że Twoja nowa strategia się uda i ten cykl będzie baaaaaardzo owocny ;-) U mnie dzisiaj 23 dzień cyklu i jakoś tak nic nie czuję-ani bliskości @,ani potencjalnej ciąży ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babcia nie czuje się za dobrze, ma lekki paraliż prawej strony ciała ale lekarze powiedzieli, że z czasem będzie coraz lżejszy. Nie testowałam bo nie miałam do tego głowy u cioci w klace gabinet ma ginekolog więc może wizyta u niego... Zobaczę jutro jak wrócę ze szpitala. Dziękuję za troskę!!! A jaki polecasz teścik? ostatnio robiłam taki z marketu Pepino.. Może Bobo-test? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×