Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfetka83

Postarajmy się razem o upragnione dzieciątko :-)

Polecane posty

witaj moniq123 ja staram się tak jak widać w stopce od pół roku, na nic się nie leczę nie robiłam żadnych badań i dopiero zaczynam obserwować swój organizm na razie u mnie nadzieje optymistyczne, moi rodzice mieli mnie dopiero po 4 latach staranek i udało im się dzięki drugiej inseminacji (wina leżała po męskiej stronie) a potem już naturalnie poczęli moje rodzeństwo dlatego ja na razie nie panikuje, mój mąż tez nie robił puki co żadnych badań na razie oddaliśmy wszystko w ręce matki natury i czekamy na efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka j, Ty z Katowic ,tak? Katowice przede wszystkim centrum i Załęże oczywiście też znam,a Ty Chorzów trochę kojarzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jak tam Wam mija niedziela?My siedzimy w domku,bo Dawcio na dworek jeszcze nie może wychodzić,więc nawet nawet spacerek odpada :-( A szkoda,że pogoda jest dzisiaj prześliczna. Mnie czeka jutro pracowity poniedziałek,bo z samego rana jadę na USG do mojego ginekologa,a zaraz po pracy wracamy z Dawciem do szpitala na badania.Mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze i we wtorek będziemy już w domku.Tym bardziej,że jutro już 12 dc mojego cyklu. A własnie dziewczyny mam do Was pytanie:czy przed wziytą u gina powstrzymujecie się przed przytulankami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetko ja byłam dziś na imprezie rodzinnej i trochę sobie pociągnęłam pysznej naleweczki, jak na mnie to po 3 kieliszkach nabrałam rumieńców i tyle było mego picia ;) to tyle jeśli chodzi o niedzielę. Życzę zdrówka dla twego pierworodnego, fajnie że już coraz lepiej się czuje, na pewno dzięki temu Ty tez szczęśliwsza :D Jeśli chodzi o sexik przed wizytą to u mnie dzień przed abstynencja, nie chcę żeby czegoś tam nie zostało co może przeszkadzać w badaniu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e-mile wierze ze faktycznie tym razem Wam sie uda, relacja pierwsza klasa :) my tez bedziemy w tym miesiacu probowac pierwszy raz pregnyl, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa nie znam chorzowa za bardzo, studiowałam tam ale to tylko drogę do uczelni znam i wiadomo media markt itd. a tak to lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomieszkuję to tu to tam :-) ale niedługo będzie na stałe-Bytom- bo to miasto mojego małżonka i tam osiądziemy na stałe :-) mam nadzieję, że już już w trójkę :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki kochana :-) i żeby Tobie się polepszyło...żeby się Wam udało załatwić wszystko i żebyście nie mieli żadnych długów i żeby interes się udał a wtedy na pewno zmieni Twój mąż nastawienie do wszystkiego i będziecie się intensywnie starać :-) i szybko będą 2 kreseczki :-) - brzmi to jak życzenia Noworoczne co najmniej :D ale tego Ci życzę :D dobranoc :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :):) Smerfetko - mam nadzieję, ze badania wyjdą oki i wrócisz z synkiem do domku :):):) Będę trzymała kciuki.... Zaproszenie na NK przyjęte :-D :-D Izabellka - masz 32dc i nie testowałaś, podziwiam, podziwiam. Mnie już dawno by ciekawość zżarła....A ilu dniowe masz cykle??? Aniołku - to dobrze, ze pomału ci przechodzi ta wirusówka :):) Jeśli masz wątpliwości czy ten stan mógł wpłynąć na maleństwo to może skontaktuj się z ginem.... Faktycznie Sieradz mi nie po drodze, zupełnie..... Emile - to życzę owocnych staranek.....:-D :-D A nie sprawdzałaś czy ten pregnyl zadziałał i pęcherzyk pękł? Mama nadzieję, ze uda się w tym cyklu....ja też pomalutku zaczynam staranka....Wczoraj mieliśmy tak leniwy dzień, ze nic nam się nie chciało.....oj nic dosłownie.... To znikam do pracy, papa 🖐️ Miłego dnia Wszystkim :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie Jednak obejdzie się bez testowania, bo wredna @ nadeszła:( Nie ukrywam że się zasmuciłam, no ale cóż może następny cykl będzie szczęśliwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabelko przykro mi :( masz rację może nastepny będzie szczęśliwszy, oby! coś ten październik nie jest szczęśliwy dla naszego topiku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 33 dc ale mam długie cykle, na które nawet duphaston nie działą więc czekam bo wszelkie symptomy @ są już od kilku dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bąblinko - nie mam zielonego pojęcia ani żadnego przeczucia Marcia - a co u Ciebie bojakoś masz termin @ podobny do mego Smerfetka - napisz jak tam badania Twej latorośli wyszły, zdrowieje Dawidek? Izabelka - głowa do góry to nie koniec, to nawet nie jest początek końca, to jest dopiero koniec początku starań dla Ciebie (chyba Winston Churchil tak powiedział) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa no ale kto wie, może jednak, w końću 33dc. to już dość daleko, ja już na pewno robiłabym test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha tak w ogóle to mój przyszedł wczoraj do mnie, nawet nie chciałam ale stiwerdziłam, że za tydzień okres i potem też długo nic więc się skusiłam ale i tak dziwnie się czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna no widzisz... jak sama nie zabiegasz to on chce moze faktycznie te stresy go wykańczają, musisz cierpliwie czekać, napewno warto :) ja dziewczyny cierpię bo ból jajników mi dokucza po tym pregnylu, raz jeden raz drugi jajnik boli co mnie dziwi-bo w lewym mialam pęcherzyk ale moze pregnyl spowodowal,ze w prawym tez jajeczko sie zrobilo, no nie wiem w czwartek podany mi został pregnyl a dzis jajniki bolą i z każdym dniem bardziej czy to te skutki uboczne? ja juz nie wiem kiedy mit en pęcherzyk pękł/ pęknie z lekarzem się umowilismy, ze aby nie schizowac bądz cierpiec,ze nie pękł, idę po @ na usg-no chyba, że @ nie przyjdzie ale wątpie czuję, że naprawdę w tym miesiącu pomimo stymulacji-nie uda się, jestem wręcz pewna wczoraj się pokłóciłam MEGA z mężem, właściwie wczoraj w nocy i dzisiaj rano ale jest już ok akurat przy jego rodzicach ale co poradzić no nic, lecę dziewczyny, jajniki bolą, katar mam, mięśnie bolą, masakra... a ja nie wiem czy dalej staranka czy już nie.. kazal pracowac w czwartek wieczorem ale mnie jajniki bolą dalej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila dopóki nie przyjdzie to nie wiadomo może akurat ja już zaczynam mieć objawy, w końcu już tylko tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co dzisiaj taka cisza tutaj? ja sobie odpoczywam, teściowie pojechali.. teściowa przywiozła mi 5 czekolad, wielką bombonierkę, kilogram michałków, kasztanków, tiki taków a ja nawet nie mam (jak nigdy) ochoty na słodycze dziwne.. jakbym nic w domu nie miała słodkiego to bym biegła do sklepu a tak to mi się nie chce.. to chyba przez ten ból jajników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka j. może już czarne chmury odpływają co? Kochana jakoś czuję że niedługo Twoja sytuacja zmieni się na lepsze. Nie testuję bo u mnie nieraz @ przychodzi nawet w 39 dc i to jest sytuacja sprzed staranek znając siebie co nieco mogę to stwierdzić, dlatego w stopce przy dacie teoretycznej przypadającej na 35 dc są dwa pytajniki bo dla mnie to będzie niespodzianka. aha dziś odebrałam wyniki TSH mam 0,55 przy normie 0,25 - 5,00 e-mile o ile dobrze zrozumiałam to jesteś w dobrych stosunkach z teściami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b szczęśliwa trzymam kciuki.. oby Ci się udało i byś zobaczyła dwie kreseczki z teściami mam super relacje, w ogóle z całą rodziną męża przyjechali na 3 dni, przwieźli nam tyle polskiego jedzonka :) :) :) i słodyczy mase do tego prezenty bardzo lubię mamę mojego męża, jest taka miła, wyrozumiała, serdeczna wczoraj niestety pokłóciłam się z mężem przy nich, dośc ostro, rano kontynuowaliśmy kłótnię i mi mój teść powedział jak odjeżdżał, że gdybym kiedykolwiek miała jakis problem z mężem (mnie nie szanował czy coś-oczywiście tak nie jest) to mam się tylko odezwać a oni mi pomogą i go przywołają do porządku oczywiście mój mąz jest bardzo dobrym człowiekiem i tak raczej nie będzie, wyjątkowo się pokłóciliśmy i pech, że akurat przy nich ale cieszę się, że mogę na nich liczyć poza tym też są bardzo pomocni jeśli chodzi o moją rodzinę, dbają o relacje z moją mamą no naprawdę lepszych teściów mieć nie mogłam :) fajnie było, szkoda, że już pojechali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila ale mi zrobiłaś smaka tymi Michałkami,ałłła:( :) Albo zjadłabym jeszcze malagę,mniam,ojj ,to boli:( Taka j.,a na jakiej ulicy studiowałaś w Chorzowie? Będę szczęśliwa a może to już? Oby;) Bąblinka życzę Ci tego malutkiego prezentu na nowe mieszkanie:D Izabelka nie martw się kolejny cykl i przyjemne staranka już przed Tobą;) Miśka bierz się do pracy,koniec leniuchowania,hi hi :) A ja zmęczona,czyli nic nowego,mdłości,mdłośi ,mdłości,czyli ciąża rozwija sie prawidłowo :D A gdzie nasza brzuchatka Emilia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane, Nie bylo mnie cały weekend, byliśmy u znajomych Moja znajoma dwa lata stara się o dziecko. Ma już dwoje swoich, jej mąż natomiast trójkę. Niestety razem do tej pory nic im nie wychodziło w tej materii. Jest właśnie po drugiej inseminacji, za dwa tygodnie będzie wiadomo, czy się udało czy nie. Miała niedrożne jajowody, ale juz jest po zabiegu. Mam czuja, że chyba się im udało :) Przez ten wyjazd zapomniałam o mojej luteince, nie wziełam jej w 20dc, tylko w 21 jak przyjechałam do domu. Chyba sobue nie zaszkodziłam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tutaj tak pusto? Gdzie się wszyscy podziali???? Smerfetko dziękuję bardzo za zaproszenie na nk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila - ja też mam wspaniałych teściów, wogóle się z nimi nie kłucę pomimo że mieszkamy w jednym domu. dzwoniłam dziś do ginki powiedziała że jak się przez tydzień nie ppojawi @ to robić test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już w pracy po l4 więc mniej piszę, stylowa nie pamiętam ulicy, to była filia usia ale jaka ulica, nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam za 5dni termin okresu ale obawiam się, że przez te nerwy mogło mi sie poprzesuwać, wprawdzie coś tam już czuję w brzuchu ale ostatnio chyba na 5 dni przed już bardziej pobolewało, musiałam to napisać, może wywołam wilka z lasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×