Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfetka83

Postarajmy się razem o upragnione dzieciątko :-)

Polecane posty

a to może z Ciebie Aniołek jakiś czas temu pytałam o ten femifertli, o ile się nie mylę to masz kurację na 3 miesiące tak? A brałaś duphaston rano czy wieczorem i jak się do zażywania mają posiłki? witaj liliana! razem raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcia, szczęśliwa- bardzo mi przykro że tym razem się nie udało:), Wy dzisiaj zaczynacie @, a ja właśnie mam ostatni dzień@, (nareszcie) i powiem wam że już się cieszę na następne staranka. Bąblinka- życzę owocnych staranek, Smerfetka- fajny ten artykuł co wkleiłaś, tylko kurcze już teraz sama nie wiem, jeśli chodzi o te żele intymne, to ich nie można przez cały czas używać, czy tylko w dni płodne, podczas staranek U mnie to bedzie problem z zaprzestaniem brania probiotyków, i używania żeli z kwasem mlekowym, bo mam bardzo duże problemy z grzybicą, ciągłe nawroty i kurcze to środowisko pochwy musi być kwaśne, ehh, już sama nie wiem i tak źle i tak niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO! STO! STO! Dziewczyny setna strona nam się pojawiła. Trzeba to jakoś uczcić!!! Co proponujecie??? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o jak ładnie na 100 dołączyłam:) Sto następnych życze:) a więc(nie zaczyna się zdania od a więc) ha ha mam 27 lat i staramy się z mężem o drugie dziecko:) może macie propozycje po za typowymi typu lekarz,jak naturalnie zwiekszyć płodnośc itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie mamy dzisiaj kochane powód do świętowania-chyba normalnie zajść w ciążę dla uczczenia tego faktu musimy :D Tarara witam Cię serdecznie na naszym topiku :-) Ja też mam 27 lat i też staramy się o drugie dzieciątko :-) A długo już działacie? Tych sposobów na poprawienie płodności trochę jest-ja biorę taki kompleks MBE po którym pięknie mi się cykl uregulował,a mój mąż łyka Salfazin,który podobno ładnie poprawia jakość nasionek. Kochane ja też mam tendencje do nawracających infekcji(jedna właśnie wróciła :-(),więc sama już nie wiem,co mam właściwie robić :-( A może są jakieś żele bez pałeczek kwasu mlekowego?Jak coś znajdę,to dam Wam znać. Taka j jak synek się dzisiaj czuje?Lepiej już? Mila myślisz,że to trzymanie nóg w górę naprawdę może coś dać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Dawno mnie tu nie było, kurcze tyle pracy miałam a po pracy prawie codziennie jazdy samochodem, co owocowało brakiem czasu :( Przykro mi z powodu tym, którym sie nie udało teraz, ale trzymam kciuki, że następny cykl będzie owocny :) Życzę powodzenia tym, które się teraz zaczynają starać :) Mam nadzieje, że Wasze dzieciaczki i te w brzuszkach i te biegające już po świecie mają się dobrze :) Super, że to już 100 stronka :) oby było ich jak najwęcej :) A u mnie wszystko bez zmian. Za tydzień w piątek mam wizytę u ginekloga na ten dzień albo na sobotę powinna @ się pojawić, jeśli podobne ułożenie będzie tego cyklu jak poprzedniego. Obawiam się tylko bóli podbrzusza...znowu mnie zaczynają łapać...już tak prawie 5 dni...kurczę boję się, żeby znowu nie zwiastowały zapalenia jajników i zagrożenia cyst...mam nadzieję, że one tylko pracują na zbliżającą się @, bo na maleństwo nie mam co liczyć. Życzę miłgeo dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Smerfetko ja nie wiem czy te nogi w górze po stosunku coś dają. Nam się udało właśnie wtedy, gdy te nogi podnosiłam.A mąż się tak ze mnie śmiał ;-) Ale powiem Ci, że co ma być to będzie i bez tego. Przecież czy te co wpadają myślą o podnoszeniu nóg? Ale ja uważam, że to co nie zaszkodzi, to można wszystkiego próbować. Kto nam zabroni, no nie? I ja jeszcze się po stosunku nie ruszałam, właściwie tak już zasypiałam. A w pierwszym cyklu zaraz po leciałam do wc siusiu zrobić. Smerfetko, a Twój synek jak się ma? Teraz jeszcze czekacie za wynikami tomografu tak? Kochane ja czuję, że w tym miesiącu posypią się nam kolejne dobre wiadomości z dwiema kreseczkami na czele. To musi być dobry miesiąc. Ja jadę dzisiaj na ślub do koleżanki, ale tylko do kościoła, bo dostałam zawiadomienie. Powiem wam, że wczoraj mnie coś w dole brzucha bolało. Mało odpoczywałam, bo miałam gości i musiałam coś przygotować. Dzisiaj już jest lepiej, ale się trochę wystraszyłam. I tak sobie skojarzyłam, że miałam okres dostać w tym czasie, więc może, to też jakoś tam pracuje. Oby już dzisiaj wszystko było ok. Życzę Wam miłej soboty i owocnych staranek, dal tych które teraz mogą ;-) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesiu a czemu na malestwo nie ma co liczyć?Może ten cykl Was zaskoczy i okaże się,że ktoś tam w Twoim brzuszku zamieszkał :-) Emilko tomografia komputerowa wyszła w porządku,ale zapis EEG jest nieprawidłowy,więc będziemy musieli się do neurologa wybrać.Ale chyba nie jest to nic poważnego,bo pan doktor pozowlił bąblowi w poniedziałek pójść już do szkoły. A Ty kochana odpoczywaj i uważaj na siebie,bo masz teraz największy skarb w sobie :-) A ja dzisiaj od rana w kuchni siedzę,bo moi rodzice mają imieniny i mamie jedzonko przygotowuję.Wczoraj rybkę po grecku zrobiłam,przed chwilą skończyłam sałatkę Gyros,a to jeszcze nie koniec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko bo ja przez pierwsze dwa tygodnie walczyłam z tym zapaleniem jajników a później byłam chora więc jakoś szansy sobie nie robie :) byłoby to dla mnie wielkim zaskoczeniem hehe :) póki co mam dobre nastawienie, że jak pójdę w piątek do lekarza obierzemy jakiś plan działania na następny cykl, żeby było owocny a może kto wie, już nie będzie trzeba :) jakoś ostatnio inaczej troszke na to patrzę nie wiem czy to chwilowe, ale mogłoby być tak już zawsze :) Na pewno Twój bąbel ma się już leiej skoro lekarz pozwolił mu iść do szkoły a te badania to takie uzupełnienie aby się upewnić :) No ja się jakoś nie mogę zabrać za robotę hehe ciągle siedze w piżamce a za 3 godzinki mają być teściowie u mnie a ja nic nie zrobiłam jeszcze :) jakos nie mam weny hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja się obudziłam z mega dołem nie wiem skąd ten dół, chyba dlatego, że zbliża się termin @ i już jestem nastawienia, że się nie udało :( :( :( co do trzymania nóg w górze, to z pewnością jest to okay, bo wtedy nasienie nie wypływa z pochwy a im dłużej tak jest tym więcej plemników dostanie się tam gdzie trzeba ehh ale mam doła, jestem święcie przekonana, że się nie udało i że się nie udaaa :( do tego nadal mnie bolą jajniki, a to 21 d.c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny umówmy się tak, że na 150 stronie już wszystkie będziemy w ciąży ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet mi się gotować nie chce a jak mi się nie chce gotować to juz znaczy, że źle ze mną tak więc mąż dzisiaj robi obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila czyżbyśmy się zgadały dzisiaj?U mnie też totalne zniechęcenie,apatia,brak ochoty na cokolwiek :-( Tyle pracy w domu,a ja snuję się po mieszkaniu i wszystkiego mi się odechciewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki nie wolno się smucić. Trzeba być dobrej myśli, że się uda, że ktoś nad Wami czuwa i że pomoże Wam wszystko wyregulować co przeszkadza w zajściu. Pamiętajcie ze złe myśli lubią się nas uczepić i raz dwa narobią takiego zamieszania w psychice że i ona będzie płatała figle. Zobaczcie ilu dziewczynom się udaje! Wam też się uda. Przecież nie jesteście skazane przez lekarzy na bezpłodność tylko macie chwilowe problemy. Zobaczycie,że ten rok skończy się pomyślnie dla naszego forum ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko my ogólnie już 5 lat bez zabezpieczenia ale żadnych dodatkowych starań nie mieliśmy,dopiero od niedawna mąż też łyka Salfazin,ja kwas foliowy.Podobno nasiona czarnuszki pomagają,a Ty co łykałaś na regulacje cyklu?? nie wiem z czego to skrót. No Panienki Piękne do 150 Wszystkie zaciążone:) ja będę pewnie po nocy siedzieć to zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobrażcie sobie, że byłam wczoraj na stronie www.nereida, tam gdzie pracuje dr Hadaś, ten, o którego nazwisko prosiłam Emilię. Wyslałąm do nich zapytanie, w jakiej cenie jest u tego doktora wizyta, oraz jaką kwotę zapłacę za monitoring jajeczkowania i wiecie jakią odpowiedź dostałam??? otóż cytuję "A warto do niego chodzić?" Jestem po prostu zszokowana!! Acha, @ chyba dziś nadeszła, niestety.... piszę chyba, bo to jeszcze nie jest krwawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
honor nie wchodzi mi ta stronka:( jakaś fajna?? chciałam też poczytać może w mojej okolicy jest jakiś lepszy lekarz.A brzuch okresowo boli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tararara www.nereida.pl - jest to stronka prywatnej kliniki w poznaniu. Stronka wydaje się byc profesjonalna, skąd więc tak prymitywna odpowiedź? nie mam pojęcia :( Czy mnie boli?? Mnie bolał bardzo za czasów liceum, od czasu pierwszego porodu, te dolegliwości mineły :). Nawet podczas jajeczkowania nie odczuwam żadnych boleści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
honorku, może ktoś im się wkradł na serwer mailowy, jakiś haker zadzwoń tam najlepiej i się spytaj i od razu powiedz jaką odpowiedź dostałaś ktoś po prostu chce zaszkodzić tej klinice albo temu lekarzowi ja przespałam całe południe i popołudnie, obudziłam się o 16 jak mężuś pichcił obiad zero energii do życia we mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dziś jakaś śnięta chodzę i cięzko mi się dziś cieszyć życiem W poniedziałek chyba do niech zadzwonię. Mówię Wam, w szoku byłam, jak odebrałam tego maila! A my dzisiaj mielismy szybki obiadek, na pół gotowy kupiliśmy i dokończyliśmy w domu. Szybko, sprawnie a jakże smacznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sobie zjem czekoladę jakąś.. mam w nosie wieczne dbanie o linię itd :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej dziewczynki,zaszłyśmy już na 100 stronę,wow. Z tej okazji życzę wszystkim staraczkom rychłego zaciażenia:D Ja dziś bardzo źle się czuję,aż się z pracy zwolniłam,wiec tylko na momencik wpadam. Myślę,że to po zwiększonej dawce luteiny,a zwiększyłam ją dlatego,że rano odczytałam temperaturę zamiast jak zawsze 37,0 to 36,9. Mój organizm nie najlepiej znosi ten lek,no ale czegoż się nie robi dla fasolki:) Miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"honor" już mi weszła fajnie wytłumaczone badania:) szkoda że mam tam dosc daleko,może nie będę potrzebować wizyty w takim specjalistycznym ośrodku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetko skoro do szkoły może chodzić tzn. że już duużo lepiej :) honor jak tam dzisiaj, skończyło się czy rozwinęło? u mnie nic nowego, wiecie co, od kiedy mojemu przeszło to ciągnie mnie prawie codziennie do łóżka,mam już tego dość, nie chcę wyjść na niezdecydowaną idiotkę po prostu wkurza mnie, bo 2 ostatnie miesiące zrobił mi ten sam numer, od okresu do płodnych nie miał ochoty a po płodnych co chwila, tak było w poprzednim miesiącu i w tym też. Nie przypuszczam, żeby nie chciał dziecka i dlatego tak się zachowywał bo w sumie teraz nie wiedział kiedy mam płodne ale wkurza mnie to. Słowo daję, że jak mi zrobi tak samo w tym cyklu co będzie to nie zobaczy mojego tyłka przez kolejny miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie tej 150 strony to ja nie mogę niczego obiecać, bez seksu ciężko. No a setka stronka się zaczęła, miałam postanowienie odnośnie tej strony i mi nie wyszło :( tararara witaj wśród starających się :) mila jeszcze się nie gódź z tym, że się nie udało bo jeszcze masz pare dni, żeby się przekonać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja dzisiaj nastrój lepszy co mnie nurtuje jestem 5 dni przed @ a mam dzisiaj mega dużo śluzu jak na dni płodne :/ jajniki pracują dziwnie na mnie ten clostilbegyt i pregnyl podziałały oj dziwnie taka jedna-ale to, że za Tobą chodzi to znaczy, że jednak mu się podobasz fizycznie i pociągasz :) a co do zsynchronizowania tego z terminem owulacji, to napewno się uda poza tym znam pary, które nie kochały się wtedy gdy owulacja była a zachodziły tak więc wiesz, masz szanse na zajście tak czy siak :D zastanawiam się co dzisiaj na obiad zrobić.. chyba kus kus i "gulasz" z piersi z kurczaka ładna pogoda ale nigdzie chyba nie idziemy.. jajniki mnie bolą i nie mam weny wieczorem za to chyba wyskoczę na siłkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"taka jedna" dzięki za przywitanie:) ja dzisiaj rosołek z gołębia robie podobno bardzo zdrowy i udka:) do tego brokuły z majonezem:) a po obiadku chyba jakies przytulanko zrobimy:) według kalendarzyka małżeńskiego od wczoraj mamy tydzień wysokiego ryzyka:) trzeba próbować:) a jutro gin to zobaczymy co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałyście coś o produkcie FertilControl Easy to taki mikroskop do badania owulacji, używała może któraś tego sprzęciku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×