Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

m@da.

PO!!!...diecie warzywno-owocowej, CZYLI ZDROWE ODŻYWIANIE.

Polecane posty

Gość ani23
ciesze sie, ze was znalazlam. w tym roku zrobilam juz 2 razy po 2 tygodnie dabrowskiej i 1 przypominajke 5cio dniowa. schudlam razem 10 kg i trzeci tydzien utrzymuje wage. musze powiedziec, ze nie jest latwo, bo trzeba po prostu dalej jesc warzywa z malymi ilosciami dodatkow, ktore wczesciej przynajmnie u mnie byly podstawa : chleb, makarony, ryz..., teraz proporcje sie zmienily. ale wcale mnie nie ciagnie do poprzednich smakolykow. ciesze sie , ze pozbylam sie nadwagi po ciazy i uprawiam dalej sport. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pat_Ann
Kupiłam ostatnio bardzo ciekawy poradnik o prawidłowym żywieniu mianowicie "Praktyczny poradnik żywieniowy" pani Aleksandry Cichockiej. Jest to genialne podejście do diety od strony że dieta może być nie tylko zdrowa ale i smaczna. W książce jest część merytoryczna czyli wyjaśnione jak prowadzić dietę ale i ponad 150 przepisów z tabelami i czasem przygotowania. Od śniadania do obiadu.na allegro jest w cenie około 69 zł ale na stronie medyka jest jakoś taniej (za późno sprawdziłam) Pozdrawiam i smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyżbyś brała profity za reklamowanie książki? Takich i podobnych książek w internecie jest na pęczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorzystajcie z diety strukturalnej. Jest zbilansowana i co ważne zdrowa. Jak poznałam ją na początku roku, to nie wierzyłam w jej dobroczynny wpływ na organizm. Zmieniłam nawyki żywieniowe i o dziwo czuję się wspaniale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,jestem 5 dni p diecie 6tyg.czuje sie bardzo dobrze tylko problem z planowaniem posilkow mam,obecnie jadlabym wszystko czego nie moglam na diecie ,za duzo chleba za malo warzyw ,jutro mam wolne to moze cos wymysle,lodowka pelna...moze ktos dolaczy.........powspieramysie nawzajem....please...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,nikt nie dietkuje ani nie skonczyl ,szkoda ze tak pusto.Zdiety wychodze szybko,po glodowce wychodzilam tyle dni co glodowka,ale na tej diecie jednak sie jadlo,nie wyczytalam w ksiazce ze wychodzi sie 6 tyg.moj organizm potrzebuje wielu rzeczy po tak dlugim poscie,poza tym czuje sie dobrze,dzisiaj byla jajecznica na maselku .co myslicie o sosie sojowym w buteleczce wlasnie kupilam alemam opory ,pewnie ma duzo chemii.....jutro ryz brazowy z jablkaami i bananem,kiwi a na wierzch poleje troszke jogurtem.Dzisiaj zupa z zielonego groszku,pyszna bez smietany i na warzywkach z lyzka noliwy a potem maslawlozylam.wciaz bym jadla cos innego.smaka mam prawi na wszystko nawet na te rzeczy co nie jadlam przedtem bo nie lubilam,organizm sie domaga wiecej i wiecej chce pewnie uzupelnic zapasy,gdybym tak mogla miec wplyw gdzie te zapasy miec to by bylo wspaniale,bo brakuje mi troche ciala w niektorych czesciach hi hiAle w moim wieku pewnie mi brzuszek urosnie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuje dietę warzywno - owocową tak dla oczyszczenia co jakiś czas (ostatnio tydzień temu), przez dwa dni i czuje się lżej ( schudłam 0,6 kg) ale ogólnie czuje się lżej. ostatnio znalazłam stronę o zdrowym odżywianiu, domowym spa, prowadzeniu domu i finansach www.dzieckodomfinanse.blogspot.com, szukam podobnych stron, jeśli możecie napiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś wie gdzie się podział topik o naszej diecie? Była tam kopalnia wiadomości, uwag i przepisów, a nagle przepadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkka
Tęsknię za Herbatką Zieloną i innymi dziewczynami. Ktoś zrobił nam niemiła niespodziankę i usunął topik. A ten co działa obecnie na temat w-o, to nie to samo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek5111
Kiedyś myslałam, że będę na diecie pare miesięcy, ale trwa to już ponad pół roku i wcale nie chce z niej re4zygnować (między innymi boje sie powrotu starej wagi i moich przyzwyczajeń jedzeniowych). Ale dzieki temu, że jem zdrowo, czuje się lepiej (może to tez efekt psychiki?). Nawet w pracy trzymam się dietetycznych posiłków, mam je z dostawą do biura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka3333
Ale to typowy catering przyjeżdżający do firmy rano ? i mają dietetyczne żarcie? 0.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek5111
To wygląda tak - ja zamawiam przez stronke eatzone.pl diete np na 2 tygodnie, którą potem codziennie rano przywożą mi do pracy (2 posiłki). Uczucie sytości mam po każdym daniu, chociaz jest lekkie, dzięki czemu nie jestem przejedzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek5111
a ile kalorii dziennie dostarcza Ci ta dieta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościóweczka
Czy macie jakieś wiadomości na temat połączenia zdrowego odżywiania po poście razem z kuracją drożdżowa, może jeśli ktoś ma kontakt z panią doktor może o to zapytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby1234
powiedzcie mi jak to jest z tymi owocami do poludnia. mnie lapie straszny glod w poludnie i musze sie porzadnie najesc. niby czuje sie dobrze jedzac te owoce ale ten wilczy apetyt potem mnie przeraza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dąbrowska wcale nie zaleca samych owoców do południa, to jakaś nadgorliwa forumowiczka wymyśliła. Trzeba dokładnie przeczytać książeczki Dabrowskiej, a potem zabierać sie za dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie Jak dolaczyc kolejne produkty po 6 tyg diety? Czy wlaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj gościu troche forum, a się dowiesz dużo ciekawych rzeczy na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozwolę sobie podpowiedzieć miłośniczkom kawy : byłam na turnusie w lutym, dr Dąbrowska zalecała picie CYKORII. Oczywiście najlepiej byłoby się obejść bez, jednak kawę z cykorii serwowano nam podczas pogawędek w sali kominkowej ośrodka. Także po diecie dr Dąbrowska zalecała picie cykorii. Można było kupić w recepcji lub w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedz z rozsądkiem
Co do diety owocowo - warzywnej gorąco polecam książkę "Dieta surowa, która jest... SMACZNA!". Jest tu opisane m.in. zakwaszenie organizmu i to jak je neutralizować, ale przede wszystkim są omówione owoce i warzywa, co pić a czego raczej nie etc. Natomiast odnośnie tematu dyskusji, mianowicie "zdrowe odżywianie" zobaczcie książkę pt. "Zdrowe odżywianie i jego sekrety" - nie będę się rozpisywał na temat książki, bo myślę że jak ktoś jest tym zainteresowany to zechce ją przeczytać. Tu są linki do obu tych książek: http://www.zlotemysli.pl/new,poschodachdosukcesu,1/prod/6320/dieta-surowa-ktora-jest-smaczna-sergey-karpov.html http://www.zlotemysli.pl/new,poschodachdosukcesu,1/prod/6224/zdrowe-odzywianie-i-jego-sekrety-sergey-karpov.html Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie, jakie sery mozna jesc i ile w zdrowym odzywianiu. rowniez chcialabym wiedziec, ile mozna zjesc - wg jadlospisu z ksiazki E.D.- bo mi sie wydaje ze bardzo duzo tam tego jest, jak na jeden posilek :-p dzieki za odpowiedz. ogolnie mam problém z ilosciami jedzenia- nie umiem odnalezc granice ile mozna zjesc...jakies rady, polecenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staraj się jeść w takiej ilości, byś nie czuła nadmiernej sytości. Na pewno lepiej jeść mniej, a częściej. Podsyłam link do artykułów z radami, które mogą pomóc podczas odchudzania: http://diatta.pl/artykuly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna anna
Witam wszystkich! Czy ktoś tu jeszcze zagląda? W przyszłym tygodniu kończę dietę WO (obecnie mam piąty tydzień) i chciałabym pomarudzić z innymi o zdrowym odżywianiu. Jacyś chętni? Obecnie jestem już nawrócona na zdrowe jedzenie. Mam mocne postanowienia. Dużo się w głowie poukładało. Dużo czytałam o zmianie pewnych produktów na zdrowsze. Oby teraz tylko w tym wytrwać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renifer66
Też jeste w fazie wychodzenia. Z5tygodniowwej diety, ale wszystkiego chce si'e spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna anna
Kupiłam sobie książkę "kuchnia bez pszenicy". Tam jest sporo, brzmiących pysznie, przepisów. W sobotę kończę dietę i porobię parę dań z tych przepisów. Mogę pisać, co wyszło dobrego -jeżeli jest ktoś zainteresowany. Przepisy opierają się głównie na mąkach orzechowych. Kupiłam migdałową. Spróbowałam. Pyszna... Nie mogę się doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johania
Chętnie pomarudzę o zdrowym odżywianiu :) Zrobiłam sobie (jakiś czas temu) dietę Dąbrowskiej... Wytrzymałam całe 11 dni !! ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johania
Od tego czasu kombinuję ze zdrowym odżywianiem, oczyszczaniem, troszeczkę próbuję wege, troszkę weganizmu... Idzie mi dość dobrze !! ale pewnie zawsze mogłoby lepiej ;) Teraz i ja też mam "fazę" bez pszenicy / bez glutenu... więc codziennie gotuję ryż, albo kaszę.. ziemniaki... mnóstwo warzyw i owoców... Poza tym, jak już wspomniałam, zrezygnowałam z mięsa... nabiał tylko w niewielkich ilościach. To tyle na dziś :) Będę tu zaglądać i wtrącać kilka zdań :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johania
w poprzednim wpisie nie chciało przejść słowo "wegetarianizm"... wyrzucało na SPAM... dziwne... zmieniłam na wege - przeszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×