Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

m@da.

PO!!!...diecie warzywno-owocowej, CZYLI ZDROWE ODŻYWIANIE.

Polecane posty

Gość gość
Witam, wszystkich wychodzących z diety , napiszcie jak to robicie od 1 dnia krok po kroku,jak w menu chociaż dwa trzy dni.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia grubasia
Witam! japo diecie Dabrowskiej trochę przytyłam ,ale wróciło niedużo.Niestety trzeba cały czas trzymać rekę na pulsie i się kontrolować.Każdego dnia rano wstaję z taką myślą ,żeby jeść świadomie.Jak jednego dnia pojem to drugiego ścisła kontrola.Jest mi bardzo ciężko bo wchodzę w trudny wiek dlakobiety -dochodzą jeszcze wachania nastroju i apetyt.Wiem ,żę dużo zależy od naszej jsilnej woli ,ale trzeba sobie wizualizować różne sprawy.Ja sobie zawsze ustawiam obraz siebie na którym jestembardzo gruba i niemam w co się ubrać.Muszę jeszcze zgubić parę kilo ,ale przecież nieod razu Kraków zbudowano.Dodam że nie jem zadnego pieczywa i glutenu,żadnych makaronow isłodyczy.Lubięposłodzić tylko brązowym cukrem herbatę.Mieso jem nie jestem wegetarianką.Jest trudno ,ale nikt nie powiedział ,że będzie łatwo.Pa wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Mam do Was ogromną prośbę, a dokładniej uzupełnienie ankiety do mojej pracy magisterskiej. Zajmie nie więcej niż 5 minut !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJulia
A zapraszam do www.igortreneronline.pl. Nowe podejście do treningów, ale ten dietetyki :) Naprawdę skuteczne :) Jestem na to żywym przykładem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest ktoś tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×