Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiwiimango

nazwisko dwuczłonowe - jak przekonac narzeczoneo

Polecane posty

Gość kiwiimangoR
przepraszam ale nie wiem o czym piszesz i o jakiej sutuacji w USC?? ja sie tam jeszcze nie wybieram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Jeśli wolałabyś w ogóle zostać przy swoim to powiedz mu, że już przyjęcie dwuczłonowego jest dla Ciebie pewnym kompromisem. Niech i on z czegoś zrezygnuje. Dwuczłonowe będzie taką ugodą między pozostaniem przy swoim (czego ty byś chciała), a przyjęciem nazwiska męża (czego on by chciał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miele mięso zębami :D
naswisko z woma członkami jest interesujonce muj narzyczony pohodzi z prl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwiimangoR
he he N to akurat u mnie po prostu NARZECZONY :D ja dopiero wrociłam z podrózy i nie miałabyn nawet jak załozyc tamtego topiku, a poza tym ja tylko pisze na ogólnym:D no i ja mam jeszce ponad rok do slubu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estee lauder
kiwiimangoR - ok w takim razie przepraszam, mozliwe, ze to zbieg okolicznosci :) a co do nazwiska, to jak facet kocha, to zaakceptuje to, ze chcesz miec swoje i juz :) pogadaj z nim - na pewno go przekonasz :) powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwiimangoR
estee lauder - nic nie szkodzi, ja mam nadzieję ze nie będe miec takich problemów jak tamta dziewczyna.... no jakos go przekonam ale mialam nadzieje ze mi pomożecie znalezc odpowiednie argumenty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwiimangoR
to co macie jakies argumenty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwiimangoR
dziewczyny nie prosze Was o opinie tylko argumenty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 2 nazwiska pierwsze meza ze niby wazniejsze 2 swoje panieńskie ale powiem szczeze teraz załuje trzeba wszedzie pisac dwa w szkole w banku w przedszkolu u syna szkoda czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet_99999
Powiedz mu, żeby przyjął Twoje nazwisko i upieraj sie przy tym na maksa. Spytaj się go jaka jest róznica między jego zyczeniem a Twoim. Jak nie zrozumie to odradzam jako męża, bo znaczy to, że poźniej nie będzie rozumiał duzo ważniejszych rzeczy. A jesli nie zgadzasz sie z tym co napisałem, to masz właściwego kandydata na męża. W każdym wariancie życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×