Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość French Petit

Dieta Dukana - ryzyko jakie niese ze sobą i skutki uboczne.

Polecane posty

Gość czesiaaa
Ja na tej diecie schudłam 17 kg w 4 miesiące.... Oczywiscie male grzechy weekendowe byly ale szybko schodzilam na ziemie i ciaglam ta diete. Z 70 kg zeszlam do 53 wzrost 169cm. Juz nie chudne bo jak bym wyglądała, osiągnęłam swoj cel i to mnie cieszy. Dieta oslabia organizm wiec dla ludzi chodzących do pracy nie polecam..... Siedze z dzieckiem w domu wiec moglam sobie na to pozwolić. Jem juz normalnie chodz zostalo mi duzo dobrych nawyków: zero slodyczy, zamiast tego owoce warzywa jogurty, zielona herbata, woda niegazowana, u ogólnie jem mniej, nie opycham się i czuje sue świetnie! Dieta wymaga poświęcenia ale warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewwkkaa
Na diecie dukana schudłam 4,8 kg w 1,5miesiąca jest to niewielki spadek masy ciała jak na wasze efekty. Ale tak naprawdę nie żałuje, że przeszłam na co innego dopiero teraz nie kręci mi się w głowie( brałam leki na zawroty głowy do 4 tabl dziennie), nie biorę żadnych leków, mogę chodzić na siłownie, mogę się uczyć, nie wypadają mi włosy, paznokcie się nie łamią, mam ochotę spotykać się ze znajomymi, nie chce mi się na okrągło spać, mam radość życia... i to jest najważniejsze. POWODZENIA ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy warto...? stracone - 13 kg, nabyte- kamienie w nerkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćala
ta dueta Dukana jest b niezdrowa... ja po 2 dniach mialam bol nerki... a poza tym pan Dukan ma wiele spraw w sadzie jest pociagany do odpowiedzialnosci!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wlasnie mialam ja zaczac jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czytałam poprzednich postów, ale powiem wam co nam powiedziala o diecie dukana dr na ćwiczeniach z biochemii (studiuje medycyne). Na tej diecie można schudnąć i to w miarę szybko, ale powinno się przestrzegać 2 zasad - samo białko moźna jeść tylko przez ograniczony okres czasu - to po pierwsze. Po drugie powinno się pić jakieś 3-4 litry wody niskozmineralizowanej. Ona mówiła chyba o tygodniu - max dwóch. Najważniesze - ta dueta jest tylko dla osób zdrowch. Jakiekolwiek problemy z nerkami dyskwalifikują. Ja sama mam zamiar zrobić sobie dwa tygodnie 'białkowe' w wakacje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam złogi w nerce, i tak zaczynam jutro diete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz po zakupach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ,kiedys byłam na tej diecie i schudłam dużo ,jak słysze ze ta dieta niszczy wszystko to oczom nie wierze,trzeba pamietac ze stosujac diete trzeba brac witaminy na wszystko na paznokcie ,magnez i ogolne ,na kazdej diecie człowiek czuje sie zle,jesli sie duzo je i nie tylko kurczaka czy kefiry ta dieta ma jeszcze inne produkty ryby wedliny serki itd,jesli ktos sie wypowiada w ten sposob to napewno zbrzydla mu dieta istwierdzil ze sie nie da na niej ciagnac dlugo,kazdy jest inny ale jak dla mnie to jedyna dieta skuteczna która pomaga spełnic marzenia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie Chciałam trochę schudnąć na tej diecie stosowałam ją przez 1 dzień schudłam 1 czy 2 kg oczywiście przed tą dietą kilka dni cwiczylam no i po tym 1 dniu jem mniej, zdrowiej i już widze efekty drastyczne a przestałam wczoraj. Niestety aż tak nie chciałam schudnąć, mam wrażenie że wszystko mi sie zmniejszylo najbardziej jestem zalamana ze pupy mi ubyło, jest szansa ze jak zaczne jesc normalnie jak przed tymi dietami moze moja pupa wrócić do wcześniejszego stanu? Tak wgl w 1 dniu tej diety było mi niedobrze dlatego ją też przerwałam. Może głupie pytanie ale nie daje mi to spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się odchudzalam tą dietą i nic mi się nie działo,nie rozumiem dlaczego jest tak dużo negatywnych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×