Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anusia anusia anusia

Nowy temat o Levviatanie!

Polecane posty

prowokatorka,nie bezpodstawnie 1) przystojność do pojęcie względne ;p 2) skoro nie lubisz to po co czytasz? 3) skąd wiesz ile siedzę? poza tym zauważ w jakiej porze siedzę na kafe (głównie rano p w południe) 4) to już twoja sprawa że nie wierzysz w to że się nie uważam za popularnego 5) a czemu odpuszczasz? bo nie masz argumentów? 6) prawdopodobnie dotyczyło czasu a nie posiadania pracy 7) może masz racje ale też nie wszędzie się buduje na wielką skalę 8) w Warszawie da się dostać w tak krótkim czasie pracę... tam bezrobocie sięga ledwie 1,5% 9) gdzie te byki? poza tym skoro uważasz się za taką genialna znawczynie polskiej ortografii to czemu piszesz bez polskich znaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale i tak nie odpowiedziała na moje pytanie kim była w wieku 21 lat. Ciekawe dlaczego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam bo ogląda się dobrze ten film - tylko nie idź do kina bo jak dzieci zaczyna jeść, szeleścić itp. to gorzej się ogląda ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsiok ze skutym ryłem
Prowokatorka.nie bezpodstawnie masz niewąsko narypane pod sufitem:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co ;) wczoraj tego doświadczyłem więc wiem jak jest, jakieś dziecko nawet się trochę zakrztusiło jedzeniem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×