Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anusia anusia anusia

Nowy temat o Levviatanie!

Polecane posty

niezbyt ciekawie ta dziewczyna nie napisała i przyczepiła się do mnie jakaś wariatka co już zaplanowała sobie całe życie ze mną ale chyba już jej przeszło ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę to dziwne jak się zaplanuje wszystko i jedyne czego brak to tej 2 osoby która jest ujęta w tym planie. to tak jakby zaprojektować wieżowiec, zaplanować kto wykona projekt ale brakuje tylko kogoś kto da kasę na niego może to lepiej ze nikt nie chce się przyczepić ;) (w taki sposób)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham leviatana
leviatan wcale mi nie przeszło! byłam w weekend zajęta planowaniem naszego ślubu. pasuje ci abyśmy się w boże narodzenie pobrali? taki zimowy ślub musi być przepiękny. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarownica - o tak moim zdaniem powinno się tak dokładnie planować tylko najbliższą przyszłość. co do dalszej to raczej tylko planowanie własnego miejsca do mieszkania i pracy bo w sumie planować więcej nie ma sensu Pomarańcz -> nawet nie wiesz jak wyglądam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Już nie raz tak było, że coś zaplanowałam, a potem nic z tego nie wychodziło, bo coś się zmieniało w tym czasie. Na lepsze lub gorsze - różnie, ale się zmieniało. Dlatego teraz już nic nie planuję raczej. Ta pomarańcz, co Cię kocha, to właśnie ta planująca? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham leviatana
a ty mój przyszły mężu zamiast mną się zajmować to flirtujesz z każdą pierwszą lepszą! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham leviatana
a niby kogo?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham leviatana
przepraszm, ja z miłości to taka nerwowa i zazdrosna się mojego leviatanka robie :( i nic na to nie moge poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham leviatana
nie jestem dzieckiem! mam 24 lata to chyba nie dziecięcy wiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham leviatana
ja jestem całkowicie poważna i chyba wiesz że miłość potrafi zaślepić więc też moje zachowanie takie jest ale to desperacja bo lewiatan mnie olewa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona lewiatana
teraz już mam czarny nick i mnie nie będzie olewał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×