Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anusia anusia anusia

Nowy temat o Levviatanie!

Polecane posty

po części tak :) świat jest mały, może nawet się znamy... ale dla ścisłości lubie cie bo w miare fajnie się tu wypowiadasz. Myślałam że jak chodziłeś do 3 to mijaliśmy sie na korytarzach... wiesz ja znam większoć chlopaków z tech z tego rocznika... ale jak nie chodziłes tam to dupa blada ;P hehehe hehe tko wie moze jesteś z mojej parafii nawet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he a to ludzie z żaka weekendami tam chodzą :) ja jestem tam zapisana od 3 lat i tylko kierunki co semestr zmieniam. Babki z sekretariatu zawsze się śmieją jak mnie widzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak się zbliża koniec semestru zawsze mam tel od nich z prośba o stawienie się w sekretariacie. Przychodze, wypisuje się a one z tekstem: to na jakim kierunku teraz chce się pani uczyć? ja: a co jest do wyboru? heh i tak juz 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wiem że byłam na administracji... chodziłam z bratem... ale byliśmy moze z 5 razy :) babeczka myślała że jesteśmy rodzeństwem hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rodzeństwem tylko małżeństwem ;) rypło się mi hm.. w sumie dziwne bo jesteśmy do siebie bardzo podobni (jak bliźniaki), więc nie wiem skąd takie stwierdzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli 2 lata temu to prawdopodobnie mnie widziałaś ;p w sumie mogłaś mnie też na korytarzu widzieć ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no widzisz :) świat jest mały. Była tam taka dziewczyna, taka mała, rozgadana, udzielała sie na zajęciach, nie pamiętam imienia... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona mogła mieć tak 25-26 lat :) od razu znalazła grono kolezanek :) eee widze że niezbyt cie wkrecam w rozmowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale że co ja wkręcam? nie rozumiem... raczej to ty mnie wkręcasz... :) jak coś to napisze ci na e-mail moje dane do konta nk (o ile później tego nie wykozystasz...) to zobaczymy czy się znamy czy nie... :) chyba że nie masz konta na szaczownej klasuni ;) heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee to nic z tego... wiesz musiała by byc wymiana.. a fikcyjene... no cóż musimy pozostac w błogiej nieświadomości czy helena zna Levviatana i czy Levviatan zna Helene... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yy chyba zabrnełam w ślepy zaułek ;) hehehe no wymiany fotek na nk... zżera mnie ciekawość czy cię znam i to wszystko... eh oki, nic juz nie chce.. udwaj że tej rozmowy nie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa dała znac u mnie typowa babska cecha charakteru: CIEKAWOŚĆ I WŚCIPSKOŚĆ... jest to chyba do zrozumienia, co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×