Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna porzeczka*

Co najbardziej lubicie w swoich partnerach?:)

Polecane posty

Gość karrmelowa
Ja uwielbiam jego odpowiedzialnosc i to ze pomimo swoich wad jest wspanialym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycu młody
cipkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w swoim chłopaku najbardziej uwielbiam wyrozumiałość, odpowiedzialność i akceptację, czułość. :) No i ten jego szelmowski uśmiech z czułym spojrzeniem ❤️ :) do tego romantyzm 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrmelowa
zapie od kolezanki wyzej i rowniez dodam romantyzm. Dzieki niemu nasze zareczyny nie byly takie jak wszystkie inne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie jak
lubie jak czule drapie sie po jajkach a potem ochoczo dzieli sie ze mną wonią z jajec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobą ograniczonym podziękuję:) a ja w swoim uwielbiam tak wiele ,że nie wiem od czego zacząć. Uwielbiam w nim: -czułość -troskę -wyrozumiałość -tolerancje -cierpliwość ( a musi mieć jej dla mnie dużo) -lojalność -oddanie -opiekuńczość -to ,że poświecą się dla nas -słodki uśmiech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrmelowa
wydaje mi sie ze najwazniejsze nie sa zalety i te dobre cechy bo je latwo zaakceptowac wazne zeby akeptowac wady bo to pokazuje jak bardzo kogos kochamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karrmelowa- tak ale czytałam niedawno topik o wadach naszych partnerów :) widziałam ,ze topik kwitł :) więc chciałam wyrównać :) przecież jest tyle wspaniałych cech naszych ukochanych czy nie lepiej rozmawiać o zaletach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karrmelowa, ja dostrzegam wady swojego chłopaka. Ale kocham je, tak jak całego jego :) nie ma przecież ludzi idealnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alik orandzia
mi się podoba w moim facecie niesamowite piękne zęby, nie wybielane są tak ładne, równe i błyszczą że aż wpadają w taką niebieskość przy innym świetle ma ładną fryzurę, czarne włosy, oczy piwne jest rozmowny, łatwo nawiązuje kontakty i lepi się do mnie ciągle i nawet czasami mi to przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrmelowa
masz racje zalety sa duzo fajniejsze :) kolejna cecha ktora uwielbiam to tto ze pomimo uplywu czasu nadal mnie zaskakuje widzi we mnie kobiete docenia to co dla niego robie. Daje poczucie bezpieczenstwa i sprawia ze czuje sie najbardziej wyjatkowa na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I oby tak dalej i cieszmy się ,że jesteśmy tymi szczęściarami które nie trafiły na dupków ,życie jest zbyt krótkie ,żeby wiecznie marudzić i wypominać sobie błędy i wady :) dajmy się ponieść pozytywnym emocjom :D gadam dziś jak naćpana przepraszam :D dla wszystkich zakochanych wszystkiego dobrego ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrmelowa
dobrze powiedziane:) jak obserwuje inne pary gdzie facet nie szanuje swojej dziewczyny to jestem szczesliwa ze ja tak nie trafilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna Porzeczko* - tworzymy świetną parę. :) Tak.. Życie jest czasem brutalne i daje w kość, ale zawsze mam wtedy do kogo się zwrócić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- to, ze do mnie pasuje - ogolnie lubie jego wygląd (wysoki, przystojny, świetne cialo) - mamy podobne poczucie humor - czuje sie przy nim swobodnie - potrafi sie bardzo ładnie zachowac na roznego rodzaju uroczystosciach (wesela itd.) - nie pije alkoholu, nie pali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest człowiekiem praktycznie bezkonfliktowym ma piękny głos jest oczytany i dużo wie i dużo więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To,ze zawsze moge na niego liczyc,i nigdy mnie nie skrzywdzil...gdyby nie on,to nie wiem,czy bylabym taka osoba jaka jestesm teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaljuta
ja swojego meza doceniam to,ze, wszystko zalatwia placi rachunki,czynsz itd. gotuje,sprzata i wozi mnie gdzie chce ,ze po prostu bardzo mi zycie ulatwia! nie myslcie,ze sama nic nie robie hihi wydaje mi sie,ze trzeba czynami pokazywac to poswiecenie,oparcie......itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinota
że zawsze jest ze mną, że jest uśmiechnięty i w dobrym nastroju. Jest tak że każda chwila z nim spędzona jest jak ciekawa przygoda, a wyjście nawet do parku jest czymś ciekawym. Nie mówiąc już o jakimś dalszym wypadzie czy podróży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×