Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

White Coffee

Jak usidlić kobieciarza?

Polecane posty

czuje ze potrzebuje przemiany, nie to zebym byla brzydka, ale musze cos w sobie zmienic, poprostu dla samej zmiany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdziagwa ;)
a po co usidlac kobieciarza ?? baz sensu baby naprawde sa glupie taki facet nigdy sie nie zmieni i skzoda marnowac na niego zas i zycie a potem bedziesz wyplakiwala sie na forum ze masz faceta albo meza gnoja powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdziagwa ;)
powiem ci cos glupia jestes ale pewnie jeszcze mloda chociaz coz niektorzy nigdy nie dojrzewaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 25 lat, głupia nie jestem, niedojrzala tez nie, nie masz pojecia co do tej pory w zyciu przeszlam... a mam 25 lat.ale to nie temat na licyctowanie sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ales ty glupia
..dajesz dupy komus kto cie nie chce?:/zwykla puszczalska szmata z ciebie:/moze powinnas brac za to pieniadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ales ty glupia
ciekawe czego mam ci zazdroscic:/ chyba glupoty bo zalosa jestes i tyle:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ales ty glupia
a facet sie cieszy ze ma dupe za darmo, nawet nie musi sie starac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdziagwa ;)
White Coffee laska ja mam meza nie musze podrywac jakiegos gnoja ktory wodzi oczami za kazda panna a potem i tak w chuja cie zorbi bozesz jak na 25 lat naprawde jestes jeszcze smarkata i niepoukladana zyciowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ales ty glupia
mam meza jesli cie to tak bardzo interesuje:) znalezc faceta do darmowego seksu to nie problem ...tylko ze nie kazda chce sie puszczac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdziagwa ;)
ale jak cie tak czytam widze ze brak ci poczucia wartosci i chcesz sie podbudowac poderwaniem gnoja zal mi ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myslicie ze wasi faceci was nie zdradzja?? hahahaha!do dopiero jest głupie myslenie! nawet sie tego nie domyslacie! kazdy fcet zdradza! kazdy, bez wyjatku... ja napisalam, chce to zrobic dla satysfakcji, uwiodlam go dla satysfakcji, choc na pocztku spotkan wcale nie zanosilo nie na sex, teraz chce go usidlic dla satysfakcji, chocby na chwile. troche w zyciu przeszlam i nie ejstem na tyle głupia zeby wiazac sie z babiarzem na cale zycie i zyc w niewiedzy ze mnie zdradza!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ales ty glupia
no to rzeczywiscie musisz sie obracac wsrod niezlych facetow skoro wszyscy zdradzaja:)w koncu ciagnie swoj do swego:) a tak w ogole to ci zycze zebys o w koncu "zdobyla" i cie zdradzal na prawo i lewo bo jestes tego warta:) pozdrawiam i zegnam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloł kitty
na kobieciarza szkoda zachodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowaaa.
Bździągwa--> Za "puszczalskimi" to najbardziej wodzą oczami ( i nie tylko :D ) właśnie żonaci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdziagwa ;)
chcesz byc jego koljena nastepna zabawka buhehehe a po tobie bedzie nastepna nie teraz to za 5-10 lat zero rozumu sieczka i trociny w glowie poczuje sie lepsza bo zwroci na nia uwage jakis bawidamek buheheh masakra w ogole sie nie cenisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloł kitty
tak jasne, kazdy zdradza, pije, bije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdziagwa ;)
kolorowaaa. tak ciekawe masz zle doswiadczenia?? ja zreszta widzialam kilka sytuacji jak mlode zgrabne ladne laksi lecialy na zaobraczkowanych facetow i zostaly bardzo dosadnie wyslane na 4 wiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiagusia
mnie sie udało, chociaż nie zrobiłam nic w tym kierunku i wcale go nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poprostu ma ta swiadomosc ze faceci zdradzają... i nie zdziwi mnie to jesli moj chlopak/mąz bedzie mnie zdardzal... mam 25 lat, mam jeszcze czas na meza, musze sie wyszalec. uwazam ze zbyt wczesne zamaz pojcie prowadzi pozniej do wielu nie porozumien i rozwodow. wole wyjsc za maz w wielu 35 lat i urodzic w tym wielu dziecko niz zostac mezatka teraz z rownoaltkiem i zeby odbilo jdenemu albo drugiemu na starosc. wg mnie to dobra teoria, ale pewnie wiele z was sie nie zgodzi, bo jestescie wszesliwych zwiazkach, dopiero ja sie zacznie sypac( nie mowie ze na pewno, ale istnieje mozliwosc) zastanowicie sie dlaczego, kiedy wejdzecie w drugi zwiazek pewnie stwierdzice ze tamten to nie bylo to, nie! jestescie wtedy bardziej dojrzale i doswiadczone....wszytko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowaaa.
Nie, nie mam złych doświadczeń :-) ale widzę co się teraz na świecie dzieje. Żyję,mam znajomych a Ci też mają znajomych . Zobacz ile jest tematów o zdradach na kafe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdziagwa ;)
White Coffee oj sierotka z ciebie kazdy facet zdradza zamazpojscie tylko po 30stce jest dojrzale itd buehehe alez ty masz taeroie az zal czytac i zanim wyszlysmy za maz to juz mialysmy mase doswiadczenia z roznymi facetami i wiedzialysmy czego i z kim chcemy takze dzicinko nie wciskaj nam ze sie ockniemy ze to nie to a wyszales sie sorry ale dla mnie szaleja tylko ludzie niepoukladani zyciowo bez wartosci i zasad z konsumcyjnym stylem zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzdziagwa ok ty masz taka teorie ja inna... nie chce sie sprzeczac, masz poukladane zycie, tego chcialas, ja kiedys tez sobi to zycie poukladam, ale uwazam ze jest za wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdziagwa ;)
musicie byc strasznie nieszczelsiwe i sfrustrowane niepewne jutra bez poczucia wartosci ze tak smutno widzicie zycie i swiat oraz nie ufacie ludziom trudno wasz problem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzdziagwa to nie chodzi o nieufnosc tylko o swiadomosc:) nie chodzi o zaden prestiż hahaha nie jestem zakompleksiona w ogole, ani nieszczesliwa, bo wielu facetow chce sie ze mna wiazac, ale ja poprostu chce byc wolna, poki co. zaraz ktos napisze ze nie dojrzalam do zwiazku, byc moze, ja tego tak nie nazywam, poprostu lubi byc niezalezna, niekontrolowana itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowaaa.
White Coffe mam znajomego,który ma taki pogląd na życie jak Ty. Ma 32 lata i jest kawalerem ostatnio mi powiedział,że dobrze że się nie ożenił mając dwadzieścia kilka lat,bo teraz pewnie byłby po rozwodzie jak większość jego znajomych. Rzeczywiście coś jest w tych słowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×