Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

White Coffee

Jak usidlić kobieciarza?

Polecane posty

Gość onanieona
odgryzc mu co trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onanieona
da ,da ,miekkiego tym bardziej nie odgryziesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zostawcie w spokoju mojego
tak, oczywiście... ale nie z premedytacją, tylko dlatego, że jestem niedostępna i nie łatwo mnie zdobyć byle słówkami. Na mnie trzeba sposobu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uadane
Tak usidliłam go na całe 10 lat i ...wypaliło mnie to ciągłe dbanie o niego i siebie by nie miał ochoty patrzeć na te inne:)Teraz zmiana ról-ON łysieje,brzuszek piwny a ja ...kobieta z klasą ,atrakcyjna i zadbana:)Teraz to kobieciarz mnie chce usidlić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem w tym ze on mnie nie zauwaza, w sensie ze nie zawiesza na mnie oka nawet... nie przychodzi mu namysl, zeby mnie zdobywac... znamy sie jakis czas, tez bylam niedostęona... nic nie dalo... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zostawcie w spokoju mojego
dobre...:classic_cool: to super, że się Wam role odwróciły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zostawcie w spokoju mojego
hm... skoro nie zauważa ciebie a wiesz, że jest typem kobieciarza to nic nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajax Amsterdam
napisz co robisz żeby dać się zauważyć?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uadane
no trzeba sobie radzić dziewczyny Zakochaliśmy się w sobie na studiach ON-wysportowany,wysoki,opalony,dobrze(nie znaczy markowo)ubrany,wygadany za sześciu ...ja szara myszka ale z poczuciem humoru jak to mówią dusza towarzystwa(omotałam go troszkę:D)po 5 latach ślub (nie wpadka :D)Na spacerach oglądał się dalej za pięknymi kobietami ...wkurzyłam się któregoś razu i ...odwiedziłam po kolei fryzjera,kosmetyczkę,manikiurzystke,i sklepy w ktorych panie doradzaja ze smakiem ubiór-jak weszłam tego dnia do domu -nie mogł złapac tchu:D od tego czasu ogladał się za innymi ale i za mna faceci zerkali co go troszke wkurzalo:D po 10 latach ...no cóż on troszkę się już wypalił a ja kwitnę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co on takiego
no jak to jak? to proste... rzucic mu sie na szyje i zatrzepotac rzeskami,pokazac nóżke i paluszkiem zaciagnac w intymne miejsce....zapewne bedzie twoj a potem aby go zatrzymac przy sobie bedziesz musiala robic nastepujace czynnosci: -jak on chce seksu to dajesz -jak chce z inna to sie godzisz -trojkaciki tez mile widziane -nie obrazasz sie jak pojdzie z inna na randke -nie obrazisz sie jak w nocy wpadna do ciebie pozyczyc kanape -nie obrazisz sie jak bedzie sms-ował z laseczkami -bedziesz mu robic obiadki zawsze w niedziele -bedziesz na jego kazde zawołanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytalam to na innym forum: "Kobieciarza mozna usidlic ale malo ktorej to sie udaje. Wystarczy zaimponowac mu tym czego zadna inna kobieta jego poprzednia nie miala. Niestety ale zazwyczaj kobieciarze trafiaja na naiwne , latwe panienki i dalej sobie przebieraja. " tylko czym mu kurwa zaimponowac? :O chodzi o jego kobiety ze zwiazkow? to chyba musialabym przejsc jakas operacje... on lubi delikatne niewinne kobietki, a ja jestem raczej dziką kotką...:O a jesli w tej wypowiedzi chodzi o partnerki sexualne to raczje za duzo ich bylo zebym je przebila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uadane
To po co go usidlać baw sie tak jak On:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-jak on chce seksu to dajesz -jak chce z inna to sie godzisz -trojkaciki tez mile widziane -nie obrazasz sie jak pojdzie z inna na randke -nie obrazisz sie jak w nocy wpadna do ciebie pozyczyc kanape -nie obrazisz sie jak bedzie sms-ował z laseczkami -bedziesz mu robic obiadki zawsze w niedziele -bedziesz na jego kazde zawołanie. jaki kodeks!:D powiem tak! - sex daje - z innymi? nie mam na to wpływu, smieje sie z tego razem z nim - nie obrazam sie jak pojdzie z inna na randke bo ma dziewczyne, wiec nie obrazam sie jak jedzie do niej zamiast do mnie :D - z obiadem nigdy nie bylo okazji... - na kazde zawolanie? no wlasciwie to oboje jestesmy na swoje zawolanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co on takiego
i ty chcesz takiego faceta? dziwie ci sie dziewczyno :o ma dziewczyne,sex mu dajesz,sex ma z inna,chodzi na randki z innymi :o no pieknie kurwa pieknie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajax Amsterdam
no to podstawowy błąd - zero sexu to dobry sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ma cos w sobie, nic nie poradze. zero sexu? znalismy sie połtora roku, zwyczjne spotkania na kawe, obiadek itd. dopiero po 1,5 roku doszlo do sexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o co chodzi z tymi
pytanie powinno brzmieć, jak odbić go innej lasce, potem się martw o usidlenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co on takiego
biała kawo ile ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaaaaaaaaa
kochaj się z nim inaczej niz tamte:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co on takiego
zrób mu taka pałkę jak nikt inny....wiesz jak czy dac ci rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chciec go znac
i sam sie usidli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×