Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

White Coffee

Jak usidlić kobieciarza?

Polecane posty

hahaha ty przytaczasz przyklad wyglodnialej sexu kobiety ze wsi, ja mam na mysli niezalezną, elegancką kobiete, stawiajaca na rozwoj zawodowy, jest roznica. nie kazda kobieta po 40stce ktora w mlodym wieku szalala, zmienia sie w taka kobiete z wymalowanymi ustami, haha, ja w tym wieku wlasnie chce wyjsc za maz i miec dzieci. zmieniaja sie priorytety, moim zdaniem to dobre wyszalec sie za mlodu(ktos powie kurwa, ok, ja to nazywam niezobowiazujacy sex, chwila przyjemnosci, kazdemu sie nalezy), w mojej rodzinie sa tylko takie przyklady: mlodo slub, kolo 20 lat, babcia 18 lat miala, okazalo sie ze dziadek byl alkoholikiem rozeszli sie, moja matka 22 lata, 20 lat malzenstwa i moejmu starem odwalilo znalazl kochanke, ciotka w wieku 20 lat, wujek czesto nie wraca do domu, ma kochanke, wujek w wieku 22 lat, po 10 latach malzenstwa rozwiodl sie i ma nowa kobiete. dlaczego mialbym miec ina teorie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to teraz dbaj o siebie dziecko
ales ty nowoczesna ze ho ho:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalej nie rozumiem tego... haha... jestescie jakies zacofane... dlaczego kobieta ktora upraiwa niezobowiazujacy sex jest kurwą? facet moze tak? jest babiarzem i przyjmujemy to do siwadomosci. normalne, wytworzyl sie stereotyp. a kobieta juz nie moze miec chwili przyjemnosci?? hahaha! zupenie tego nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to teraz dbaj o siebie dziecko
jestem ciekawa jaka masz opinie wsrod znajomych....hmmm chyba nie musze pytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiagusia
ja mysle ze kazdy ma prawo zyc jak chce i niepotrzebnie tutaj dziewczynie wtykacie macie swoje zasady ok, to sobie według nich zyjcie ona ma inne czy tak trudno zaakceptowac ,ze ktos mysli i robi inaczej niz wy ??? temat nie jest o ocenie jej osoby tylko o tym jak poderwac kobieciarza, a po co jej to i czy to dla niej dobre czy nie to nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opinie wsrod znajomyc? bardzo dobrą. jakos im to nie przeszkadza, to nie ejst tak ze ja wskakuje pierwszemu lepszemu do lozka, spokojnie, to sa przemyslane osoby. i to nie jest tak ze dzis spie z tym jutro z tamtym, nie, to sie tworza jakby takie uklady, pol roku sypaim z tym potem kilak miesiecy nic i znowu kogos spotkam i wchodze w uklad. zaznaczam ze jesli decyduje sie na sex to najpierw ta osobe poznaje.a znajomi nie reaguja na to negatywnie, wiedza ze nie chce sie wiazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna mondra zabiera sie za
temat jest i odp byly ale panna nie rozumie, bo jej sperma mozg zalala. no coz prawa jest,ze ma sie jedna zycie i trzeba je przezyc jak najlepiej. nie chce mi sie wierzyc,ze jest wyjsztalcona, zaradna, inteligentna kobieta. 1. taka pani nie obnosi sie ze swoim zyciem seksualnym 2. nie jej w glowie usidlanie,bo zwyczajnie zajeta praca nie ma czasu bawic bawidamka 3. wie,ze taki jej do niczego nie potrzebny bo czasto nawet seks z takim to 5 min i finito. i o przyjemnosci raczej mowy nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiagusia hehe, wlasnie! zgadzam sie z toba, ja tu nikogo nie krytykuje, wy mcie swoje zasady ja swoje, i zyjcie wg takich jakie wy macie( a to ze powiedziala ze sie ockniecie to nie bylo w stylu: jeszcze zobaczyce, tylko ze moze sie tak zdarzyc bo obserwuje ludzi i ich zachowaniai wiedze co sie dzieje,) i dlatego nie krytykujcie mnie, bo rownie dobrze moge skrytykowac was, ze zyjecie jak grzeczne dziewczynki przy boku swoich mezow, wychodujecie dzieci, pierzecie, gotujecie, podjecie obiadki i tez maja obciaganie za darmo.... ale kazdy zyje jak chce... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna mondra zabiera sie za jestem wyksztalconą i zaradna kobietą, zaraz po maturze poszlam do pracy i robilam studia zaoczne, aktulanie mam dobra prace w ktorej sie rozwijam i sama sie utrzymuje. a jesli chodzi o przyejmnosc to on mi daje duzo wiecej przyjemnosci niz tylko 5 min!hahahahahahahaha!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marazm jest ok:D
też nie rozumiem tego podejścia,że jeśli facet ma wiele ba to jest ok ale kobieta to już dziwka i co najlepsze takie podejście mają też kobiety, może przemawia przez nie frustracja,zazdrość to takie częste dla kobiet:D Każdy żyje jak chce, jeśli autorce tak dobrze to czemu ma tak nie żyć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiagusia
no jasne :) a ty jesteś specjalistką od tego jak powinna lub jak zyje młoda, wykształcona kobieta, która z jakichs tam powodów nie chce sie w tej chwili wiązac na stałe, nie rozśmieszaj mnie :) łysy nie powinien wypowiadac sie w kwestii fryzur :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow ale ci zazdroszcze:)
ale jestem MONDRA:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow ale ci zazdroszcze:)
ale jestem MONDRA:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy cos w tym zlego ze chce sie rozwijac zawodowo, byc niezalezna od faceta, nie wiazac sie teraz? a chwila przyjemnosci tez sie nalezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo "mondra"
czy miało być modra :P I takie coś się wypowiada .. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiagusia
nie tłumacz sie jakiejś ograniczonej analfabetce z zaścianka, której sukcesem w życiu jest jak najwczesniej wyjsc za mąz i urodzic swojemu panu dzieciaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marazm jest ok:D
nic, tylko większość kobiet właśnie zazdrości Ci takiego podejścia,bo one w sporej wiekszości są zależne od swojego partnera materialnie i choćby im było niedobrze w tym związku to nie odejdą bo sobie nie poradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i uwazam ze nie jestem zadna kurwa, poprostu lubie sex, a kurwa bylabym gdybym dawal dupy kazdemu facetowi ktory tego zechce, a tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna mondra zabiera sie za
no i wlasnie widac wasza inteligencje. nie rozumiecie ironii. nie dziwie sie pewnie macie w jednym palcu pozycje kamastury. a do tego faktycznie rozum nie jest potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjgjjgjgjgjgjgj27
moj kobieciarz tak sie we mnie zakochal, ze wszystkie inne przestaly sie liczyc, a ze ja nie bylam zazdrosna i ufalam jemu, to on tracil glowe dla mnie, to on byl zazdrosny i latal kolo mnie, dodam ze nie wygladam jak plastikowa sex bomba, jestesmy 3 lata po slubie i prawie 6 razem, baby sie za nim ogladaja non stop, nawet jezeli jest przy mnie, tylko co z tego skoro ja wiem ze on i tak jest wpatrzony tylko we mnie i naszego dzidziusia ktorego nosze w brzuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna mondra zabiera sie za
nie usprawiedliwiaj sie jestes puszczalska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zdesperowana musi
być każda z was, skoro ugania się za takim śmieciem? kobieciarz jest dla naiwnych, zdesperowanych, nie mających innego wyboru kobiet, z niziutką samooceną. żadna inna nie zainteresuje kobieciarza bo on też doskonale sobie zdaje sprawę z tego, że 'wyższa półka' nie dla niego i tam nie sięga dlatego, że dostaje po łapach. on boi się bólu woli te marne, zakomleksione szmaty, na parę razy i kop w dupę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhahhhaaaa
=>jjgjjgjgjgjgjgj27 co ty pleciesz , zapatrzony , tak sobie mow glupia pipo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiagusia
a ty byś sie chetnie pusciła bidulo tylko chetnych brak :) wszystkie zgryzliwe i zawistne kobiety sa takie wlaśnie dlatego, ze je meżczyzni olewają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhahhhaaaa
jak zdesperowana musi być każda z was, skoro ugania się za takim śmieciem? kobieciarz jest dla naiwnych, zdesperowanych, nie mających innego wyboru kobiet, z niziutką samooceną. żadna inna nie zainteresuje kobieciarza bo on też doskonale sobie zdaje sprawę z tego, że 'wyższa półka' nie dla niego i tam nie sięga dlatego, że dostaje po łapach. on boi się bólu woli te marne, zakomleksione szmaty, na parę razy i kop w d**ę Popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow ale ci zazdroszcze:)
problem w tym ze nie kazda kobieta jest kurwa jak autorka i te co ja popieraja:) desperacja nie ma z tym nic wspolnego, nie trudno znalezc faceta chetnego na darmowy seks:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie bylo tak ze poznalismy sie i do razu do lozka! czytajcie. mowie: znalismy sie 1,5 roku, spotykalismy sie na kawe, obiad, tak zeby pogadac, poznalismy sie i na pocztaku wcale nie chodzilo o sex! bardzo tego czlowieka polubilam, i wiem ze on mnie tez i to nie byla jakas gra, zeby zaciaganc mnie do lozka, bo to ja go zaciagnelam( napewno zostanie skomentowane), mimo to ze lubi kobiety tak to nazwijmy, nie widze w tym nic zlego, bo jest bardzo mądrym(czyt, MĄDRYM nie CWANYM) człowiekiem, wyksztalconym, i bardzo ludzkim tak ze mozna z nim porozmawiac o wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nienejstem jakas pusta naiwna lalką, jestem wyksztalcona, myslie ze madra zaradna zyciowo kobieta, i nie dalabym sie tak uwiezc facetowi bo za duzo juz widzialam i za duzo przezylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×