Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

White Coffee

Jak usidlić kobieciarza?

Polecane posty

i mam dobre myslenie, wiem ze on spotyka sie ze mna tylko na sex i ze nic wiecej z tego nie bedzie, ale oprocz tego bardzo sie lubimy, dalej poznajemy, rozmawiamy, nie idziemy do lozka na kazdym spotkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy?
TAK, NIEWATPLIWIE JESTES NOWOCZESNA, TZW.WYZWOLONA (CZYTAJ: SZMATA) KOBIETA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna mondra zabiera sie za
i niczego cie twojw przezycia nie nauczyly. tak jestes madra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna mondra zabiera sie za
hahah no kurwa nie moge:) lalka rozbawilas mnie do lez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdziagwa ;)
mnie tez rozbawilas buhehe strasznie jese madra i wyksztalcona bozesz wiesz co ja akurat dziecka jeszcze nie mam ale mam mase kolezanke ktore po dziennym prawie a nie jakims zaocznym byle czym zdaly na aplikacje i odrazu dziecko urodzily dzisiaj sa niezaleznymi prawniczkami zarabiajacymi wiecje od mezow wyksztalconymi zadbanymi z poukladanym zyciem i troche odchowanym juz dzieckiem i maja przy sobie facetow na ktorych zawsze moga liczyc i ktorzy je kochaja ale wiesz jak ktos jest takim niczym jak ty to bedzie probowal dorobic ideologie do swojego stylu zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdziagwa ;)
zaden porzadny facet cie nie chce taka prawda i jak bylabys taka cudowna nie musialabys usidlac jakiegos bawdamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zdesperowana musi
i co ci da to 'usidlenie', no i jak ono ma wygladac w/g ciebie ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka to idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi szkoda
aj, autorko... popatrz sobie, jak to wszystko, łącznie z Twoją historią rodzinną układa się w jedną spójną całość: - masz w rodzinie samych facetów-zdradzaczy, więc rozszerzasz to na cały świat: "wszyscy faceci zdradzają", - pewnie główny wzorzec mężczyzny, jaki znałaś od dziecka, to taki facet, na którego babeczki lecą, taki właśnie "kobieciarz" - więc, w naturalny sposób, do takich Cię teraz ciągnie; - na jednym się przejechałaś, więc teoretycznie "wiesz", że "nie wolno się zakochać"; w związku z tym, swoje zainteresowanie kolejnym takim po prostu inaczej nazywasz...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu nie chodzi o to ze porzadny mnie nie chce, jest wokół mnie kilku facetów, porządnych, ktorzy chceli by stworzyc z emna normalny zwiazek. ale ja jeszcze nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nie mial byc temat do obrazania mnie i osadzania, wiem ze da sie usidlic takiego faceta, sama mam koleznke ktora jednego usidlila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi szkoda
no dobra; nie chcesz "związku" to po jaką cholerę Ci to całe "usidlanie"? ;) znacie się, lubicie, jak masz ochotę na sex, to jest sex... wszystko, czego potrzebujesz masz;) normalnie, jak człowiek potrzebujesz bliskości, stałości, itd. - ale masz takie schematy w głowie, że z tego to same problemy i ból - więc głosisz te swoje przekonania, że związki są be i, że Ty nie chcesz... ale tak naprawdę potrzebujesz, więc tworzysz sobie takie "protezy" i zastępniki typu "usidlanie dla satysfakcji" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjgjjgjgjgjgjgj27
do hhahhhaaaa, ja nikogo nie trzymam na sile;) i on o tym dobrze wie..droga wolna, pol swiata tego kwiatu:) a ze jest wpatrzony tylko w nas, to nie jest tylko moja opinia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz niezłą pojemność
sieci w takim razie facet z kobietami :-) że tak zapytam - zakładasz harem? od d-strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjgjjgjgjgjgjgj27
wlasnie sie zaczal 5;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usidlić kobieciarza? :D A widziałaś kiedyś dzikiego samca, co pokrywa co popadnie albo się ugania za całym stadem.... w klatce? Nieszczsęśliwy będzie :) Dopóki nie pogania znowu. Wtedy Ty zostaniesz w klatce i będziesz czekać na jego kolejne łowy na sąsiedniej łące. :P Pakujecie się same w związki z facetami fabrycznie poligamicznymi, a potem płacz, bo JA WIEDZIAŁAM, ZE TAKI JEST, ALE MYŚLAŁAM ŻE SIĘ ZMIENI! Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieciarze powinni nosic
odblaskowe naklejki, zeby trzymac sie od nich z daleka:P. Autorko daruj sobie, zaraz zmieni Cie na kolejna zabawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×